آموزش رایگان ان.ال.پی

ان.ال.پی چیست؟

ان.ال.پی به شما کمک می کند، خودتان و ذهنتان را بهتر بشناسید. ان.ال.پی از سه کلمه برنامه ریزی عصبی زبانی گرفته شده است. ان.ال.پی به شما می‌گوید که ذهن انسان قابل برنامه‌ریزی است. ذهن انسان مانند یک کامپیوتر قدرتمندی است، که از ۴ ماهگی دوران جنینی شروع به برنامه‌ریزی می‌شود.

ان.ال.پی چیست؟

این برنامه‌ریزی از طرف پدر و مادر انجام می شود و بعدها بستگان و جامعه هم به خانواده اضافه می‌شوند و ذهن انسان را تحت تأثیر قرار می‌دهند

اگر شما باورهای مخربی دارید، اگر عادت هایی دارید که شما را آزار می دهند، اگر عصبانی می شوید، اگر خاطرات تلخ شما را ناراحت می کند و همه آنچه که الآن هستید به دلیل برنامه‌هایی است که از قبل در ذهنتان نصب شده اند.

ان.ال.پی با تکنیک‌هایی که دارد به شما کمک می‌کند تا زندگی‌تان را آنطور که دوست دارید، بسازید. با یادگیری دانش ان.ال.پی از قدرتی که در اختیار دارید آگاه می‌شوید و از این قدرت در ایجاد تغییرات مفید در زندگی خود استفاده می‌کنید.

با یادگیری دانش ان.ال.پی دیدگاهتان نسبت به خود و دنیایی که در آن زندگی می‌کنید تغییر خواهد کرد

ان.ال.پی چیست؟
00:00
--
/
--

آموزش رایگان ان.ال.پی

دوره آموزش رایگان ان.ال.پی شامل ۱۲ فایل تصویری و ۱۲ فایل صوتی و یک فایل pdf است که شما را با مفهوم و تکنیک‌های مهم و کاربردی دانش ان.ال.پی آشنا می‌کند. شما پس از ثبت‌نام در دوره‌ی آموزش رایگان ان.ال.پی ۱۲ فایل تصویری و ۱۲ فایل صوتی و یک فایل pdf را به صورت زمان‌بندی شده و مرتب در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.

در این دوره کاملا رایگان و غیرحضوری ثبت‌نام می‌کنم

دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP

3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها

120

شما و کسانی که در این دوره ثبت‌نام کرده‌اند دانش ان.ال.پی را به صورت استاندارد آموزش خواهید دید. آموزش رایگان ان.ال.پی برای کسانی مفید است  که دوست دارند زندگی‌شان را در راستای اهداف خود بنا کنند.

شما پس از ثبت‌نام این دروس را به صورتی دریافت می‌کنید که به ترتیب و با فاصله زمانی مشخص دانش ان.ال.پی را بیاموزید. دروسی که نیاز به تمرین دارند با فاصله زیادتری ارسال می‌شوند به طوری که شما زمان کافی برای تمرین داشته باشید. دانش ان.ال.پی دانشی است که نیاز به تمرین دارد.

اگر در دوره‌ی رایگان آموزش ان.ال.پی شرکت کنید ولی تمرین‌های مربوطه را انجام ندهید این دوره را از دست داده‌اید و با کسی که در این دوره شرکت نکرده است هیچ تفاوتی نخواهید داشت.

پس لطفا تمرین‌های خواسته شده را به درستی انجام دهید تا اینکه ان.ال.پی را به صورت استاندارد و درست بیاموزید و این دانش را در زندگی خود به کار برید. ما در این دوره موارد زیر را با شما به اشتراک می‌گذاریم 

۱- تاریخچه‌ ان.ال.پی

در اوایل دهه‌ی هفتاد میلادی دو نفر از اساتید دانشگاه سانتاکروز کالیفرنیا به نام‌های ریچارد بندلر و جان گریندر درباره‌ی افرادی مطالعه می‌کردند که آنها توانایی عجیبی در برقراری ارتباط مؤثر با دیگر افراد داشتند و می توانستند روی آنها تأثیر بگذارند. این افراد می‌توانستند با تأثیری که روی دیگران می‌گذاشتند به اهدافی که داشتند برسند.

 

از جمله‌ی این افراد می‌توان به میلتون اریکسون، ویرجینیا ساتیر، فریتز پرلز، گریگوری باتسون و روان‌درمانگری به نام پل واتزلاویک اشاره کرد. ریچارد بندلر و جان گریندر با مطالعه رفتارها و حالات این افراد و الگوبرداری از این افراد موفق توانستند به دلیل توانایی این افراد برای برقراری ارتباط با دیگران پی ببرند.  

بندلر و گریندر این الگوها را روی افراد عادی پیاده‌سازی کردند و با تعجب دیدند که اگر افراد عادی هم از این الگوها استفاده کنند می‌توانند مانند آن افراد موفق، در برقراری ارتباط با دیگران به خوبی عمل کنند.

۲- برقراری ارتباط مؤثر با دیگران

اگر به شما بگوییم که می‌توانید از کسانی که درخواستی دارید به راحتی درخواست کنید و آنها هم به درخواست‌های شما بدون هیچ بهانه‌ای پاسخ مثبت می‌دهند چه احساسی خواهید داشت؟ بیشتر انسانها نمی‌توانند به راحتی درخواست کنند و یا اگر از افراد دیگر درخواستی هم بکنند آنها به درخواست‌شان پاسخ مثبت نمی‌دهند. گاهی اوقات ترس از شنیدن پاسخ مثبت به تنهایی باعث می‌شود که افراد درخواست نکنند.

شما که در این دوره شرکت کرده‌اید نگران نباشید،  دانشی را با شما به اشتراک می‌گذاریم که در آن با تکنیک‌های برقراری ارتباط مؤثر آشنا می‌شوید به طوریکه می‌توانید با کسانی که دلتان می‌خواهد ارتباط مؤثری برقرار کرده و روی آنها تأثیر بگذارید. اگر بتوانید با افراد ارتباط مؤثر برقرار بکنید می‌توانید به راحتی از آنها درخواست کنید. آنها نیز با توجه به ارتباط مؤثری که برقرار کرده‌اید به درخواست‌های شما پاسخ مثبت خواهند داد.

۳- مهارت تشخیص حالات و احساسات از روی خطوط چهره ( کالیبراسیون در ان.ال.پی )

فرض کنید که شما این مهارت را دارید که از روی خطوط چهره و حرکت چشمهای مخاطبان خود به حالات و احساسات درونی آنها پی ببرید، این مهارت چه مزیتی خواهد داشت و به شما در برقراری ارتباط مؤثر چه کمکی خواهد کرد؟

شما با داشتن این مهارت، دیگر با حرفها و رفتارهای نادرست خود دوستان و عزیزان‌تان را ناراحت و آزرده نخواهید کرد. شما بلافاصله با نگاه کردن به چهره و حرکت چشمهای دوستان‌تان متوجه خواهید شد که کدام رفتار و صحبت‌های شما، آنها را خوشحال و یا ناراحت می‌کند. در این صورت می‌توانید در رفتار‌ها و صحبت‌های خود تجدید نظر کرده و حرف‌ها و رفتارهایی داشته باشید که مخاطب خود را ناراحت و آزرده نکنید.

این مهارت چقدر می‌تواند شما را در زندگی‌تان یاری کند و شما را در مسیر موفقیت پیش ببرد؟ شاید شما هم جزء افرادی هستید که حرف‌هایی می‌زنید یا رفتارهایی دارید که ناخواسته باعث رنجش دوستان و عزیزانتان می‌شوید. اگر این مهارت را داشته باشید خواهید دانست که چه موقع و با چه رفتارهای دوستان شما از شما رنجیده می‌شوند و با انعطاف‌پذیری رفتارهای خود را اصلاح می‌کنید.

۴- شناخت ذهن ناخودآگاه عجیبی که دارید

بیشتر افراد از وجود ذهن خارق‌العاده‌ای که دارند اطلاعی ندارند و فکر می‌کنند ذهن انسان فقط همانی است که با آن با دنیای اطراف در ارتباط هستند. آنها نمی‌دانند که در پس این ذهن خودآگاهی که با حسگرهای پنجگانه، ارتباطشان را با دنیای اطراف حفظ می‌کند، بخش دیگری از ذهن وجود دارد که بسیار قدرتمند تر از ذهن خودآگاه است. این بخش از ذهن، ذهن ناخودآگاه نام دارد. ما در این دوره‌ی آموزشی، شما را با این بخش از ذهن آشنا می‌کنیم تا قدرت فوق‌العاده آن را بشناسید. علاوه بر شناخت ذهن ناخودآگاه می‌توانید از توانایی های ذهنتان در حل مسائل‌تان استفاه کنید.

۵- قدرت تلقین

دکتر امیل کوئه نخستین پزشک فرانسوی بود. او نخستین کسی بود که به قدرت تلقین پی‌برد. شما در دوره‌ی آموزش رایگان ان.ال.پی با قوانین تلقین که توسط این پزشک فرانسوی بیان شد آشنا می‌شوید. دکتر امیل کوئه در راه اثبات قدرت تلقین زحمات زیادی کشید و در نهایت برای تلقین سه قانون را بیان کرد که شما در این دوره با آنها آشنا می‌شوید. آشنایی با قوانین تلقین باعث می‌شود که شما به قدرت تلقین پی برده و زندگی خود را با تلقین‌ها و جملات تأکیدی مثبت غنی‌تر کنید. تلقین‌ها هم توسط ذهن ناخودآگاه انسان قدرت می‌گیرند و باعث نیرومند شدن انسان می‌گردند.

۶- تصاویر ذهنی

آیا می دانستید ذهن ناخودآگاه شما قابل برنامه‌ریزی و برنامه‌ریزی مجدد است؟ آیا می‌دانستید که زبان برنامه‌ریزی ذهن ناخودآگاه‌تان تصاویر ذهنی هستند. هر تصویری که در ذهنتان می‌سازید، ذهن شما را برنامه‌ریزی می‌کنند. پس چقدر توانمند‌تر خواهید شد اگر با انواع تصاویر ذهنی و نحوه تغییرات این تصاویر آشنا شوید. در دوره‌ی آموزش رایگان ان.ال.پی شما با انواع تصاویر ذهنی آشنا شده و روش‌های ایجاد تغییرات روی تصاویر ذهنی را می‌آموزید. دانش ان.ال.پی الگوها و تکنیک‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آنها ذهنتان را برای رسیدن به موفقیت و آنچه می‌خواهید برنامه‌ریزی و برنامه‌ریزی مجدد کنید.

تصاویر ذهنی افراد به شکل‌گیری افکار و احساسات آنها می‌انجامد. شما بعد از شرکت در این دوره و آموزش رایگان ان.ال.پی می‌توانید روی کیفیت‌های فرعی این تصاویر کار کنید و افکار و احساسات و در نتیجه رفتارهای خود را مدیریت کنید.

۷- تکنیک های ان.ال.پی

اگر ذهنتان را بشناسید ولی تکنیک‌های مدیریت آن را ندانید کار چندان مفیدی نمی‌توانید انجام دهید. در دوره‌ی آموزش رایگان ان.ال.پی مهم‌ترین تکنیک‌ها و الگوهای ان.ال.پی را با شما به اشتراک می‌گذاریم. دانش ان.ال.پی به شما  می‌آموزد که به راحتی تغییرات مثبت و مفیدی را در خود ایجاد کنید. ان.ال.پی تکنیک‌های زیادی دارد. بیشتر این تکنیک‌ها از انسان‌های موفق و مهم الگوبرداری شده‌اند. شما هم می‌توانید از این الگوها و تکنیک‌ها استفاده کنید و زندگی خود را آن‌طور که دوست دارید بسازید.

اختیار زندگی‌تان در دستان شماست. می‌توانید آن را با بی توجهی خراب کنید و یا اینکه دانش مدیریت ذهن را بیاموزید و ذهن و در نهایت زندگی‌تان را به دلخواه خود تغییر دهید. اگر کسی توانسته باشد ذهن خود را طوری مدیریت کند که به اهداف بزرگ خود برسد، با توجه به شباهت سیستم عصبی و ذهن همه‌ی انسان‌ها، شما هم می‌توانید در آن شرایط همان کار را انجام بدهید و زندگی‌تان را به دلخواه خود مدیریت کنید. شما هم می‌توانید هرکار و یا رفتاری را  انجام دهید کافی است که نحوه انجام دادن آن کار  و یا رفتار را بیاموزید.

همین الآن می خواهم در این دوره ثبت نام کنم

دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP

3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها

120

در این دوره به چه موضوعاتی بیشتر پرداخته می‌شود؟

شما در دوره‌ی آموزش رایگان ان.ال.پی با دانش ان.ال.پی آشنا می‌شوید. ان.ال.پی به شما کمک می‌کند که ذهن خود را بیشتر بشناسید و بتوانید آن را اداره کنید. با یادگیری ان.ال.پی می‌توانید به راحتی به اهدافی که سالهاست به دلیل عدم باور به دستیابی به آنها, از آن اهداف دست کشیده‌اید برسید. ما در دوره‌ی آموزش رایگان ان.ال.پی مهارت‌های شناخت ذهن انسان و الگوها و تکنیک‌های مدیریت آن را با شما به اشتراک می‌گذاریم. 

ذهن انسان شبیه کامپیوتر است، همانطور که نرم‌افزارهای مطلوب می‌توانند روی کامپیوتر نصب شوند به همان صورت هم نرم‌افزارهای مخرب می‌توانند روی آن نصب شوند. ذهن انسان هم می‌تواند به وسیله افکار و احساسات بد و مخرب آلوده گردد.

ان.ال.پی این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید افکار و احساسات خوبی را در ذهنتان پرورش دهید و از افکار و احساسات بد و مخرب دور بمانید. دانش ان.ال.پی به شما کمک می‌کند تا به صورت خلاق و پرمایه هدف‌های خود را تعیین کرده  و با عمل به برنامه‌ها و دستورالعمل‌های آن به آنچه می‌خواهید برسید.

برخی از سوالاتی که با شرکت کردن در این دوره پاسخ آنها را خواهید گرفت:

 

۱- ذهن چیست و چند بخش دارد؟

۲٫ آیا شما هم فکر میکنید که قدرت ذهنی لازم را برای انجام برخی از کارها ندارید؟

۳- آیا فکر می کنید که نمی توانید خوب یاد بگیرید و بیاموزید؟ 

۴- تلقین چیست و چه کسی اولین بار به قدرت تلقین پی برد؟

۴- ان.ال.پی چیست و چگونه می توان با استفاده از تکنیک های آن زندگی خود را آنگونه که دوست داریم تغییر دهیم؟

در این دوره رایگان به بسیاری از سؤالهای شما پاسخ داده می شود و بیشتر ابهاماتی که

در ذهن‌تان است برطرف خواهد شد

اگر شما هم دوست دارید که در دوره آموزشی رایگان و غیر حضوری ان.ال.پی ثبت نام کنید نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید تا در این دوره شرکت داده شوید.

 

برای ثبت نام در دوره رایگان کافی است نام و نام‌خانوادگی و آدرس ایمیل خود را در فرم زیر وارد نموده و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید تا محتوای این دوره به ایمیل شما ارسال گردد.

 

دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP

3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها

120

50 دیدگاه

  • سلام دوست گرامی
   ما آدرس ایمیل شما را بررسی کردیم. همه ایمیل های ما به آدرس شما ارسال شده است. لطفا پوشه اینباکس خود را دوباره بررسی نمایید. یا اینکه پوشه اسپم خود را بررسی کنید، شاید ایمیل های ما وارد پوشه اسپم شده باشد. در این صورت روی ایمیل کلیک راست کرده و روی Not Spam کلیک نمایید.
   با سپاس

  • سلام دوست گرامی.
   شرکت در دوره رایگان بسیار کاربردی و مفیده. این دوره به شما کمک می کنه با دانش ان.ال.پی آشنا شوید و چند تکنیک کاربردی هم بیاموزید. اما برای یادگیری کامل ان.ال.پی پکیج آموزشی جامع ان.ال.پی را به شما پیشنهاد می کنیم. این پکیج کامل به زودی در وبسایت قرار خواهد گرفت و می توانید آن را تهیه نمایید. با سپاس

 • سلام ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیار ما قرار گذاشتید فایل هایی که ایمیل می کنید چرا دانلود نمیشن؟یعنی فقط تحت وب بصورت آنلاین قابل استفاده هستن؟

  • سلام. امیدوارم که همیشه شاد و پرانرژی باشید. فایل های ارسالی همگی قابل دانلود هستند. برای اینکه مشکلی در دانلود فیلم ها و فایل های صوتی ایجاد نشود و بتوانید به راحتی دانلود کنید، پیشنهاد می کنیم نرم افزار اینترنت دانلود منیجر ( internet download manager) را نصب کنید. با سپاس از توجه شما دوست گرامی

  • سلام دوست عزیز
   از اینکه در این دوره شرکت کرده اید و به آموزش های خود بها و ارزش داده اید بسیار خوشحالیم.
   لینک فیلم درس سوم و فایل صوتی آن به ایمیل شما ارسال گردید. با تشکر

 • سلام و تشکر بسیار
  فایل صوتی ۱۲ برایم درست ارسال نشده

  خرید کتاب یعنی کتاب الکترونیکی یا کتاب برایمان پست میشه

  و کاش کتاب صوتی تئوری تغییر را هم آماده می کردید

  • سلام دوست عزیز. فایل دوازدهم دوره رایگان دوباره به ایمیل شما ارسال شد. لطفا ایمیل خود را بررسی نمایید. کتاب تئوری تغییر به صورت چاپی است و پس از تهیه به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد. با تشکر

  • سلام دوست عزیز. وقتی که ایمیل و اسمتون رو وارد کرد و دکمه را برای دانلود فایلها زدید بلافاصله ایمیلی برای شما ارسال می شه که باید تأیید کنید تا سایت ایمیل شما را به عنوان یک ایمیل واقعی بشناسه و بعد از تأیید ایمیل اولین فایل دوره رایگان به ایمیلتان ارسال می شود و شما می توانید از آن استفاده کنید. سپس هر روز در همان ساعتی که ثبت نام کرده اید ایمیلهای بعدی را دریافت خواهید کرد. تعداد ایمیلهای دوره رایگان ۱۲ ایمیل است که به ترتیب دریافت می کنید. با تشکر

  • سلام دوست عزیز. شما هم ایمیل ارسالی از طرف سایت را تایید نکردید. لطفا ایمیل خود را بررسی نمایید و ایمیلی را که از طرف سایت ما دریافت کردید را پیدا کنید و روی لینک قرمز رنگ که روی آن نوشته شده است تأیید ایمیل کلیک کنید و ایمیل خود را تایید کنید تا سایت ما ایمیل شما را واقعی بداند و اولین فایل درس به شما ارسال گردد. با تشکر

 • سلام استادعزیز.خیلی خوشحالم ک تونستم این دوازده فایل رادانلودکنم واستفاده کنم.تشکر
  امیدوارم بتونم تکنیک هایی ک ارائه دادیدرابدرستی انجام بدم.
  ی سوال دارم.من قبلن خیلی جرات وشهامت انجام کاری بالایی داشتم ولی تازگی حس میکنم قدرت ریسک کردنم پایین اومده مثلاخیلی دوستدارم ک برم سرکارولی ازتنهابودن دخترم واینکه مثلایکساعت زودترازمن برسه توی خونه میترسم.بنظرتون چ کارکنم؟؟
  درشهراصفهان مراکزآموزش حضوری ان ال پی هست؟؟؟

  • سلام دوست گرامی. از اینکه به آموزش و یادگیری اهمیت می دید خوشحالیم و براتون آرزوی موفقیت می کنیم. ذهن انسان طوری خلق شده که در هر لحظه برنامه ریزی می شه و برنامه ریزی هایی که قبلا شده را به صورت رفتارها و احساسات متفاوت نشون می ده. اینکه قبلا شهامت داشتید این خبر خوبه. باید دید قبلا و در زمانیکه شهامت داشتید چه احساسی داشتید و چه تصاویری در ذهن شما ساخته می شد. حال برای برنامه ریزی مجدد و ایجاد شهامت و شجاعت بیشتر نیاز دارید که تصاویر ذهنی خود را تغییر دهید. در کل باید بررسی کنید و ذهنتان را دوباره برنامه ریزی کنید. نگران نباشید، اگر قبلا شهامت و شجاعت داشتید پس از این به بعد هم می توانید شهامت و شجاعت را دوباره در خود ایجاد کنید. تکنیک های متنوع و متفاوتی برای تغییر وجود دارد که از آنها می توانید استفاده کنید. با تشکر

 • سلام استاد گران مایه..من امروز ثبت نام کردم و فایل های جلسه اول رو کامل دریافت و استفاده کردم.. جلسات بعدی کی ارسال میشن؟زماناشون مشخص نیست

  • سلام دوست عزیز. دوره رایگان از ۱۲ فایل صوتی و تصویری تشکیل شده است که شما پس از ثبت نام و تأیید ایمیلتون اولین فایل را دریافت می کنید. یک روز بعد در همان ساعتی که ثبت نام کردید فایل دوم و به همین ترتیب هر روز یک فایل را دریافت می کنید و ۱۲ فایل به این ترتیب دریافت می کنید. سپس اگر دوست داشتید می توانید برای تکمیل یادگیری های خود دوره غیرحضوری ان ال پی را تهیه کنید. با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان

 • سلام و وقت بخیر.من در دوره رایگان آموزش ان ال پی شرکت کردم اما فایل اموزشی درس دوم و پنجم به ایمیلم فرستاده نشد.ممنون میشم اگه واسم بفرستید

 • سلام من چهار فایل از دوره رایگان ان ال پی را گرفتم اما یک مشکلی دارم. اصلا نمی تونم تمرکز کنم و حواسم خیلی پرت میشه. و اصلا متوجه نمیشم کی فایل تمام شد . آیا شما دوره های حضوری برگزار می کنید؟ البته من تهران نیستم. چطور می تونم از دوره های حضوری استفاده کنم؟ متشکرم از پاسخگویی شما

  • سلام دوست عزیز. بله ما دوره های حضوری هم داریم. دوره های حضوری ان ال پی ما در فعلا در تهران برگزار می شوند. فعلا در حال حاضر کارگاه آموزشی اعتماد به نفس را داریم که در تاریخ ۴ و ۵ مرداد ماه در تهران برگزار خواهد شد. اگر دوست داشتید در کارگاه حضوری اعتماد به نفس با ان ال پی شرکت کنید می توانید به t.me/parsa13891389 پیام تلگرامی دهید و برای شرکت در کارگاه اعتماد به نفس با ان ال پی هماهنگ کنید. با تشکر

 • ایا به وسیله این تکنیک و بوسیله ی این ۱۲فایل میتونن بر ذهن دیگران هن تاثیر داشته باشیم.یعنی میتونیم اون جوری که میخوایم رو بقیه تاثیر یذاریم

  • سلام دوست عزیز. اول اینکه این ۱۲ فایل رایگان همه ان ال پی نیست. شما با این ۱۲ فایل رایگان با ان ال پی آشنا می شوید و اگر دوست داشتید ان ال پی را به صورت حرفه ای یاد بگیرید بهتون پیشنهاد می کنم دوره غیرحضوری ما را تهیه کنید. درباره سوال بعدی شما که می توانید با ان ال پی روی دیگران تاثیر بگذارید باید بگم شما با ان ال پی خودتون تغییر می کنید و در صورتیکه بتونید تغییر کنید اون موقع می توانید روی دیگران هم تاثیر بگذارید. با تغییر خودمان دیگران هم تغییر می کنند. ان ال پی میگه شما تا زمانیکه خودتون تغییر نکنید دیگران هم تغییر نمی کنند. پس روی خودتون کار کنید و سپس با تغییر خودتون روی دیگران هم تاثیر بگذارید. با تشکر

 • سلام. من در دوره رایگان ان ال پی ثبت نام کردم. درس هر روز برام ایمیل میشه. اما درس نهم ارسال نشده. و بعد از اون درس دهم و یازدهم ارسال شده. لطفا اگر ممکنه درس نهم را برام ارسال کنید. متشکرم

  • سلام دوست عزیز. لینک دانلود فایلهای درس نهم به ایمیل شما ارسال گردید. لطفا ایمیل خود را بررسی کنید.

  • سلام دوست عزیز. بله تا روز شنبه این فرصت هست که بتوانید دوره ان ال پی را با مبلغ قبلی تهیه کنید. لطفا با تلگرام به آیدی پارسا (ادمین کانال) که لینک آن زیر این متن قرار گرفته شده است پیام دهید. t.me/parsa13891389

  • سلام دوست عزیز. ایمیل درس آخر براتون مجددا ارسال گردید. درس یازدهم آخرین درس دوره رایگان است. موفق باشید

    • سلام دوست عزیز. برای شرکت در دوره رایگان ان ال پی حتما باید ایمیل داشته باشید. اگر تمایل دارید در دوره رایگان آموزش ان ال پی شرکت کنید بهتون پیشنهاد می کنیم ایمیل جدیدی ایجاد کنید و سپس در دوره رایگان شرکت کنید. با تشکر

 • سلام من آدرس جیمیلم رو وارد کردم اما ایمیلی دریافت نکردم.مگه بعداز چه زمانی اولین ایمیل برای کسانی که ثبت نام کردند ارسال میشود؟

  • سلام دوست عزیز. شما پس از اینکه ایمیل و نام خودتان را وارد کردید و در دوره رایگان شرکت کردید، یک ایمیل از طرف سایت دریافت می کنید که لازم است آن را تایید کنید. پس از تایید ایمیل ارسالی اولین درس دوره رایگان را دریافت می کنید. لطفا ایمیل خود را بررسی کنید و ایمیلی که از طرف سایت ما دریافت کردید را پیدا کنید و آن را تایید کنید تا ایمیل شما به عنوان یک ایمیل حقیقی شناخته شود. اگر ایمیل ما را در پوشه اینباکس خود پیدا نکردید لطفا پوشه های دیگر از جمله پوشه اسپم را بررسی کنید و آن را تایید کنید. بدیهی است بلافاصله پس از تایید ایمیل و در همان لحظه تایید، ایمیل درس اول را دریافت خواهید کرد. با تشکر

 • سلام ..خسته نباشید.ممنون میشم سوال من جواب بدین.. ایا این واقعیت داره ک با تاثیر روی ضمیر ناخداگاه دیگران اونارو جذب کرد، یا من یجا خوندم ک با روش ان ال پی و تاثیر روی ضمیر ناخداگاه میشه شخصی ک علاقه متد هستی رو ب سمت خودت بکشی .. ایا واقعا صحت داره؟

  • سلام دوست عزیز. لطفا کامنت ها و پاسخ های قبلی سایت را مطالعه کنید. به این سؤال شما در مطالب قبلی همین صفحه پاسخ دادیم.

 • باسلام
  اولین درس به اینیلم ارسال شد
  من کتاب ، ان ال پی در ۲۱ روز رو‌چند سال قبل خوندم
  علاقه خاصی هم به این متد روانشناسی دارم
  ممنون که این فایلهای ارزشمند رو به صورت رایگان در اختیار ما گذاشتید ❤️

  • سلام دوست عزیز. متشکرم. از اینکه با ما همراه هستید و به یادگیری و افزایش دانش خود اهمیت می دهید بسیار خوشحالیم و به شما تبریک می گوییم. با تشکر

 • سلام
  خسته نباشید
  ممنون از اطلاعات خوب ومفیدتون
  من ثبت نام کردم ولی هنوزایمیلی برای من اردوره آموزشی رایگان نیومده
  حتی توی اسپم هم نیومده
  ممنون میشم پیگیری کنید
  باارزوی بهترین ها

  • سلام دوست عزیز. از اینکه با ما همراه هستید خوشحالیم. ما ایمیل شما را بررسی کردیم. شما در ماه پنجم سال ۲۰۱۸ میلادی ایمیل خود را وارد کرده اید و همه ایمیل های دوره رایگان به ایمیل شما ارسال شده است. شما از تعداد ۱۵ ایمیل ارسال شده ۵ ایمیل را باز کرده اید و روی آنها کلیک کرده اید. لطفا بیشتر بررسی بفرمایید شاید ایمیل ها به پوشه های دیگر ایمیل شما وارد شده اند یا اینکه ایمیل ها را پاک کرده اید. موفق باشید دوست گرامی

 • با درود خدمت استاد قراخانلو
  بنده خارج از ایران زندگی می کنم اگر لطف بفرمایید یک رهنمای نمایید که چگونه در این درسهای مفید تان شرکت کنم؟ و در ضمن هزینه اش از راه دور مثلا از افغانستان چگونه پرداخت می شود.ممنون.

  • سلام دوست عزیز. دوستانی که در خارج از ایران هستند معمولا از طریق دوستان یا آشنایان خود مبلغ دوره ها را واریز می کنند و لینک دانلود دوره ها و محصولات را دریافت می کنند. اگر برایتان امکان پذیر است از طریقی که خدمتتان عرض کردیم مبلغ دوره ها را واریز بفرمایید. موفق و پیروز باشید.

 • سلام
  من یه دانشجو هستم که برای کنکورم تق یبا ۳ سال بیرون نرفتم. بیرون غذا نخوردم هیچ کهری که بهش علاقمند بودم رو انجام ندادم سه سال استرس وحشتناکی داشتم. حالا با این که رشته دلخواهم رو قبول شدم الان یا موجود روانی شدم نمیتونم بیرون غذا بخورم. هر بنی آدمی رو میبینم استرس میگیرم از همه بدم میاد متاسفانه این حالتم برای خانوادمم صدق میکنه. دوست دارم همیشه تنها باشم و از تنها بودن واااقعا لذت میبرم ولی دیگه زندگیم نرمال نیس از غذا نفرت دارم با دیدنش بالا میارم یه روانیم من باید چکار کنم؟ خانواده میگن الکی اینطوری میکنی فقط داری ادا در میاری. من باید چکار کنم راهی هس خسلی زود این مشکلم رو حل کنم؟

  • سلام دوست عزیز. گاهی اوقات با تکرار رفتار آن رفتار به صورت عادت در می آید و بعدها آن عادت ما را دچار چالش می کند. اما ان ال پی به دلیل تکنیک هایی که می تواند تغییرات سریع فردی ایجاد کند مشهور شده است. شما می توانید از تکنیک های متفاوت و متنوع ان ال پی برای تغییر رفتارتان استفاده کنید. اینکه از کدام تکنیک و به چه صورت استفاده کنید نیاز به بررسی بیشتری دارد. اگر می توانید در شهر خود به یک متخصص ان ال پی مراجعه کنید تا به کنم ایشان رفتار خود را تغییر دهید. موفق باشید دوست عزیز

  • سلام دوست عزیز. ایمیل شما در لیست ایمیل های دوره رایگان نیست. احتمالا ایمیل تان را به درستی وارد نکرده اید. لطفا در زمانی که در دوره رایگان ثبت نام می کنید ایمیل و مشخصات خواسته شده را به درستی وارد کنید. با تشکر

  • سلام دوست عزیز. اگر ایمیلتان را درست وارد کنید و امیلتان صحیح و فعال باشد بلافاصله بعد از وارد کردن ایمیلتان یک ایمیل از طرف سایت برایتان ارسال می شود. لازم است آن ایمیل را تایید کنید تا اولین ایمیل که حاوی درس اول است ارسال شود. ما ایمیل شما را بررسی کردیم و در لیست ثبت نام کنندگان دوره رایگان نیست. لطفا دوباره ایمیلتان را در جای درست خود وارد کنید و نام خود را بنویسید. با تشکر

 • با سلام
  وقت بخیر
  ثبت نام رو انجام دادم و لینک تایید نهایی که به ایمیلم فرستاده شد، رو کلیک کردم اما فایلی به ایمیلم ارسال نشده ،پوشه اسپم رو چک کردم. فرستاده نشده.
  ممنون میشم چک کنین

  • سلام دوست عزیز. برای اینکه بتونیم این موضوع را بررسی کنیم نیاز است ایمیلتان را ارسال کنید. چون فایلها به ایمیل شما ارسال می شوند و ایمیل شما در سایت ثبت می شود. لطفا یک ایمیل به ما ارسال کنید و در آن بنویسید که چه مشکلی دارید. با سپاس از همراهی شما

درج دیدگاه

دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP
3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها
با استفاده از قدرت ذهنتان زندگی خود را آنطور که دوست دارید بسازید.
کمتر از 5 ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
GET FREE REPORT NOW!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio.
* We hate spam and never share your details.
شرکت در دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP