ان.ال.پی چیست؟

ان.ال.پی به شما کمک می کند، خودتان و ذهنتان را بهتر بشناسید. ان.ال.پی از سه کلمه برنامه ریزی عصبی زبانی گرفته شده است. ان.ال.پی به شما می‌گوید که ذهن انسان قابل برنامه‌ریزی است. ذهن انسان مانند یک کامپیوتر قدرتمندی است، که از ۴ ماهگی دوران جنینی شروع به برنامه‌ریزی می‌شود.

ان.ال.پی چیست؟

این برنامه‌ریزی از طرف پدر و مادر انجام می شود و بعدها بستگان و جامعه هم به خانواده اضافه می‌شوند و ذهن انسان را تحت تأثیر قرار می‌دهند

اگر شما باورهای مخربی دارید، اگر عادت هایی دارید که شما را آزار می دهند، اگر عصبانی می شوید، اگر خاطرات تلخ شما را ناراحت می کند و همه آنچه که الآن هستید به دلیل برنامه‌هایی است که از قبل در ذهنتان نصب شده اند.

ان.ال.پی با تکنیک‌هایی که دارد به شما کمک می‌کند تا زندگی‌تان را آنطور که دوست دارید، بسازید. با یادگیری دانش ان.ال.پی از قدرتی که در اختیار دارید آگاه می‌شوید و از این قدرت در ایجاد تغییرات مفید در زندگی خود استفاده می‌کنید.

با یادگیری دانش ان.ال.پی دیدگاهتان نسبت به خود و دنیایی که در آن زندگی می‌کنید تغییر خواهد کرد

ان.ال.پی چیست؟
00:00
--
/
--

آموزش رایگان ان.ال.پی

دوره آموزش رایگان ان.ال.پی شامل ۱۲ فایل تصویری و ۱۲ فایل صوتی و یک فایل pdf است که شما را با مفهوم و تکنیک‌های مهم و کاربردی دانش ان.ال.پی آشنا می‌کند. شما پس از ثبت‌نام در دوره‌ی آموزش رایگان ان.ال.پی ۱۲ فایل تصویری و ۱۲ فایل صوتی و یک فایل pdf را به صورت زمان‌بندی شده و مرتب در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.

در این دوره کاملا رایگان و غیرحضوری ثبت‌نام می‌کنم

دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP

3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها

120

شما و کسانی که در این دوره ثبت‌نام کرده‌اند دانش ان.ال.پی را به صورت استاندارد آموزش خواهید دید. آموزش رایگان ان.ال.پی برای کسانی مفید است  که دوست دارند زندگی‌شان را در راستای اهداف خود بنا کنند.

شما پس از ثبت‌نام این دروس را به صورتی دریافت می‌کنید که به ترتیب و با فاصله زمانی مشخص دانش ان.ال.پی را بیاموزید. دروسی که نیاز به تمرین دارند با فاصله زیادتری ارسال می‌شوند به طوری که شما زمان کافی برای تمرین داشته باشید. دانش ان.ال.پی دانشی است که نیاز به تمرین دارد.

اگر در دوره‌ی رایگان آموزش ان.ال.پی شرکت کنید ولی تمرین‌های مربوطه را انجام ندهید این دوره را از دست داده‌اید و با کسی که در این دوره شرکت نکرده است هیچ تفاوتی نخواهید داشت.

پس لطفا تمرین‌های خواسته شده را به درستی انجام دهید تا اینکه ان.ال.پی را به صورت استاندارد و درست بیاموزید و این دانش را در زندگی خود به کار برید. ما در این دوره موارد زیر را با شما به اشتراک می‌گذاریم 

۱- تاریخچه‌ ان.ال.پی

در اوایل دهه‌ی هفتاد میلادی دو نفر از اساتید دانشگاه سانتاکروز کالیفرنیا به نام‌های ریچارد بندلر و جان گریندر درباره‌ی افرادی مطالعه می‌کردند که آنها توانایی عجیبی در برقراری ارتباط مؤثر با دیگر افراد داشتند و می توانستند روی آنها تأثیر بگذارند. این افراد می‌توانستند با تأثیری که روی دیگران می‌گذاشتند به اهدافی که داشتند برسند.

 

از جمله‌ی این افراد می‌توان به میلتون اریکسون، ویرجینیا ساتیر، فریتز پرلز، گریگوری باتسون و روان‌درمانگری به نام پل واتزلاویک اشاره کرد. ریچارد بندلر و جان گریندر با مطالعه رفتارها و حالات این افراد و الگوبرداری از این افراد موفق توانستند به دلیل توانایی این افراد برای برقراری ارتباط با دیگران پی ببرند.  

بندلر و گریندر این الگوها را روی افراد عادی پیاده‌سازی کردند و با تعجب دیدند که اگر افراد عادی هم از این الگوها استفاده کنند می‌توانند مانند آن افراد موفق، در برقراری ارتباط با دیگران به خوبی عمل کنند.

۲- برقراری ارتباط مؤثر با دیگران

اگر به شما بگوییم که می‌توانید از کسانی که درخواستی دارید به راحتی درخواست کنید و آنها هم به درخواست‌های شما بدون هیچ بهانه‌ای پاسخ مثبت می‌دهند چه احساسی خواهید داشت؟ بیشتر انسانها نمی‌توانند به راحتی درخواست کنند و یا اگر از افراد دیگر درخواستی هم بکنند آنها به درخواست‌شان پاسخ مثبت نمی‌دهند. گاهی اوقات ترس از شنیدن پاسخ مثبت به تنهایی باعث می‌شود که افراد درخواست نکنند.

شما که در این دوره شرکت کرده‌اید نگران نباشید،  دانشی را با شما به اشتراک می‌گذاریم که در آن با تکنیک‌های برقراری ارتباط مؤثر آشنا می‌شوید به طوریکه می‌توانید با کسانی که دلتان می‌خواهد ارتباط مؤثری برقرار کرده و روی آنها تأثیر بگذارید. اگر بتوانید با افراد ارتباط مؤثر برقرار بکنید می‌توانید به راحتی از آنها درخواست کنید. آنها نیز با توجه به ارتباط مؤثری که برقرار کرده‌اید به درخواست‌های شما پاسخ مثبت خواهند داد.

۳- مهارت تشخیص حالات و احساسات از روی خطوط چهره ( کالیبراسیون در ان.ال.پی )

فرض کنید که شما این مهارت را دارید که از روی خطوط چهره و حرکت چشمهای مخاطبان خود به حالات و احساسات درونی آنها پی ببرید، این مهارت چه مزیتی خواهد داشت و به شما در برقراری ارتباط مؤثر چه کمکی خواهد کرد؟

شما با داشتن این مهارت، دیگر با حرفها و رفتارهای نادرست خود دوستان و عزیزان‌تان را ناراحت و آزرده نخواهید کرد. شما بلافاصله با نگاه کردن به چهره و حرکت چشمهای دوستان‌تان متوجه خواهید شد که کدام رفتار و صحبت‌های شما، آنها را خوشحال و یا ناراحت می‌کند. در این صورت می‌توانید در رفتار‌ها و صحبت‌های خود تجدید نظر کرده و حرف‌ها و رفتارهایی داشته باشید که مخاطب خود را ناراحت و آزرده نکنید.

این مهارت چقدر می‌تواند شما را در زندگی‌تان یاری کند و شما را در مسیر موفقیت پیش ببرد؟ شاید شما هم جزء افرادی هستید که حرف‌هایی می‌زنید یا رفتارهایی دارید که ناخواسته باعث رنجش دوستان و عزیزانتان می‌شوید. اگر این مهارت را داشته باشید خواهید دانست که چه موقع و با چه رفتارهای دوستان شما از شما رنجیده می‌شوند و با انعطاف‌پذیری رفتارهای خود را اصلاح می‌کنید.

۴- شناخت ذهن ناخودآگاه عجیبی که دارید

بیشتر افراد از وجود ذهن خارق‌العاده‌ای که دارند اطلاعی ندارند و فکر می‌کنند ذهن انسان فقط همانی است که با آن با دنیای اطراف در ارتباط هستند. آنها نمی‌دانند که در پس این ذهن خودآگاهی که با حسگرهای پنجگانه، ارتباطشان را با دنیای اطراف حفظ می‌کند، بخش دیگری از ذهن وجود دارد که بسیار قدرتمند تر از ذهن خودآگاه است. این بخش از ذهن، ذهن ناخودآگاه نام دارد. ما در این دوره‌ی آموزشی، شما را با این بخش از ذهن آشنا می‌کنیم تا قدرت فوق‌العاده آن را بشناسید. علاوه بر شناخت ذهن ناخودآگاه می‌توانید از توانایی های ذهنتان در حل مسائل‌تان استفاه کنید.

۵- قدرت تلقین

دکتر امیل کوئه نخستین پزشک فرانسوی بود. او نخستین کسی بود که به قدرت تلقین پی‌برد. شما در دوره‌ی آموزش رایگان ان.ال.پی با قوانین تلقین که توسط این پزشک فرانسوی بیان شد آشنا می‌شوید. دکتر امیل کوئه در راه اثبات قدرت تلقین زحمات زیادی کشید و در نهایت برای تلقین سه قانون را بیان کرد که شما در این دوره با آنها آشنا می‌شوید. آشنایی با قوانین تلقین باعث می‌شود که شما به قدرت تلقین پی برده و زندگی خود را با تلقین‌ها و جملات تأکیدی مثبت غنی‌تر کنید. تلقین‌ها هم توسط ذهن ناخودآگاه انسان قدرت می‌گیرند و باعث نیرومند شدن انسان می‌گردند.

۶- تصاویر ذهنی

آیا می دانستید ذهن ناخودآگاه شما قابل برنامه‌ریزی و برنامه‌ریزی مجدد است؟ آیا می‌دانستید که زبان برنامه‌ریزی ذهن ناخودآگاه‌تان تصاویر ذهنی هستند. هر تصویری که در ذهنتان می‌سازید، ذهن شما را برنامه‌ریزی می‌کنند. پس چقدر توانمند‌تر خواهید شد اگر با انواع تصاویر ذهنی و نحوه تغییرات این تصاویر آشنا شوید. در دوره‌ی آموزش رایگان ان.ال.پی شما با انواع تصاویر ذهنی آشنا شده و روش‌های ایجاد تغییرات روی تصاویر ذهنی را می‌آموزید. دانش ان.ال.پی الگوها و تکنیک‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آنها ذهنتان را برای رسیدن به موفقیت و آنچه می‌خواهید برنامه‌ریزی و برنامه‌ریزی مجدد کنید.

تصاویر ذهنی افراد به شکل‌گیری افکار و احساسات آنها می‌انجامد. شما بعد از شرکت در این دوره و آموزش رایگان ان.ال.پی می‌توانید روی کیفیت‌های فرعی این تصاویر کار کنید و افکار و احساسات و در نتیجه رفتارهای خود را مدیریت کنید.

۷- تکنیک های ان.ال.پی

اگر ذهنتان را بشناسید ولی تکنیک‌های مدیریت آن را ندانید کار چندان مفیدی نمی‌توانید انجام دهید. در دوره‌ی آموزش رایگان ان.ال.پی مهم‌ترین تکنیک‌ها و الگوهای ان.ال.پی را با شما به اشتراک می‌گذاریم. دانش ان.ال.پی به شما  می‌آموزد که به راحتی تغییرات مثبت و مفیدی را در خود ایجاد کنید. ان.ال.پی تکنیک‌های زیادی دارد. بیشتر این تکنیک‌ها از انسان‌های موفق و مهم الگوبرداری شده‌اند. شما هم می‌توانید از این الگوها و تکنیک‌ها استفاده کنید و زندگی خود را آن‌طور که دوست دارید بسازید.

اختیار زندگی‌تان در دستان شماست. می‌توانید آن را با بی توجهی خراب کنید و یا اینکه دانش مدیریت ذهن را بیاموزید و ذهن و در نهایت زندگی‌تان را به دلخواه خود تغییر دهید. اگر کسی توانسته باشد ذهن خود را طوری مدیریت کند که به اهداف بزرگ خود برسد، با توجه به شباهت سیستم عصبی و ذهن همه‌ی انسان‌ها، شما هم می‌توانید در آن شرایط همان کار را انجام بدهید و زندگی‌تان را به دلخواه خود مدیریت کنید. شما هم می‌توانید هرکار و یا رفتاری را  انجام دهید کافی است که نحوه انجام دادن آن کار  و یا رفتار را بیاموزید.

همین الآن می خواهم در این دوره ثبت نام کنم

دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP

3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها

120

در این دوره به چه موضوعاتی بیشتر پرداخته می‌شود؟

شما در دوره‌ی آموزش رایگان ان.ال.پی با دانش ان.ال.پی آشنا می‌شوید. ان.ال.پی به شما کمک می‌کند که ذهن خود را بیشتر بشناسید و بتوانید آن را اداره کنید. با یادگیری ان.ال.پی می‌توانید به راحتی به اهدافی که سالهاست به دلیل عدم باور به دستیابی به آنها, از آن اهداف دست کشیده‌اید برسید. ما در دوره‌ی آموزش رایگان ان.ال.پی مهارت‌های شناخت ذهن انسان و الگوها و تکنیک‌های مدیریت آن را با شما به اشتراک می‌گذاریم. 

ذهن انسان شبیه کامپیوتر است، همانطور که نرم‌افزارهای مطلوب می‌توانند روی کامپیوتر نصب شوند به همان صورت هم نرم‌افزارهای مخرب می‌توانند روی آن نصب شوند. ذهن انسان هم می‌تواند به وسیله افکار و احساسات بد و مخرب آلوده گردد.

ان.ال.پی این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید افکار و احساسات خوبی را در ذهنتان پرورش دهید و از افکار و احساسات بد و مخرب دور بمانید. دانش ان.ال.پی به شما کمک می‌کند تا به صورت خلاق و پرمایه هدف‌های خود را تعیین کرده  و با عمل به برنامه‌ها و دستورالعمل‌های آن به آنچه می‌خواهید برسید.

برخی از سوالاتی که با شرکت کردن در این دوره پاسخ آنها را خواهید گرفت:

 

۱- ذهن چیست و چند بخش دارد؟

۲٫ آیا شما هم فکر میکنید که قدرت ذهنی لازم را برای انجام برخی از کارها ندارید؟

۳- آیا فکر می کنید که نمی توانید خوب یاد بگیرید و بیاموزید؟ 

۴- تلقین چیست و چه کسی اولین بار به قدرت تلقین پی برد؟

۴- ان.ال.پی چیست و چگونه می توان با استفاده از تکنیک های آن زندگی خود را آنگونه که دوست داریم تغییر دهیم؟

در این دوره رایگان به بسیاری از سؤالهای شما پاسخ داده می شود و بیشتر ابهاماتی که

در ذهن‌تان است برطرف خواهد شد

اگر شما هم دوست دارید که در دوره آموزشی رایگان و غیر حضوری ان.ال.پی ثبت نام کنید نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید تا در این دوره شرکت داده شوید.

 

برای ثبت نام در دوره رایگان کافی است نام و نام‌خانوادگی و آدرس ایمیل خود را در فرم زیر وارد نموده و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید تا محتوای این دوره به ایمیل شما ارسال گردد.

 

دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP

3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها

120
دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP
3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها
با استفاده از قدرت ذهنتان زندگی خود را آنطور که دوست دارید بسازید.
کمتر از 5 ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
GET FREE REPORT NOW!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio.
* We hate spam and never share your details.
شرکت در دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP