آموزش رایگان ان ال پی

ان ال پی چیست؟

ان ال پی به شما کمک می‌کند، خودتان و ذهنتان را بهتر بشناسید. ان ال پی از سه کلمه برنامه‌ریزی عصبی زبانی گرفته شده است. پیام ان ال پی این است که ذهن انسان قابل برنامه‌ریزی است. ذهن ناخودآگاه انسان مانند یک کامپیوتر قدرتمند است، که از ۴ ماهگی دوران جنینی تشکیل شده و شروع به برنامه‌ریزی می‌شود

ان.ال.پی چیست؟

باورها و برنامه‌های ذهنی پدر و مادر و بستگان و آشنایان و کسانی که ارتباط نزدیکی با افراد دارند روی برنامه‌ریزی ذهن آنها اثر می‌گذارند. به همین دلیل است که باورها و برنامه‌های ذهنی افراد تقریبا شبیه والدین شان است. 

اگر شما باورهای مخربی دارید، اگر عادت‌هایی دارید که شما را آزار می‌دهند، اگر عصبانی می‌شوید، اگر خاطرات گذشته‌تان شما را

آزار می‌دهد و اگر الآن می‌توانید و یا نمی‌توانید احساسات خود را کنترل و مدیریت کنید، به دلیل برنامه‌هایی است که از قبل در

ذهن‌تان شکل گرفته‌اند.

به طور کلی اگر امروز به گونه‌ای خاص رفتار و احساس می‌کنید و به گونه‌ای منحصر به فرد زندگی می کنید به این دلیل است که

شما در شرایط منحصر به فرد با باورهای منحصر به فرد پرورش یافته اید. می‌توان به جرأت گفت هر انسانی منحصر به فرد است و

دنیای منحصر به فردی دارد.

ان ال پی چگونه به ساخته شدن زندگی‌تان کمک می‌کند؟

ان ال پی با تکنیک‌های خود به شما کمک می‌کند تا زندگی‌تان را آنطور که دوست دارید بسازید. با یادگیری دانش ان ال پی از قدرت

ذهنتان آگاه شده و از آن به صورت کاملا اختیاری و آگاهانه برای ایجاد تغییرات مفید و کاربردی در زندگی‌تان استفاده می‌کنید.  

ان ال پی چه تغییراتی را در ذهنتان ایجاد خواهد کرد؟ 

آموزش رایگان ان ال پی  را چگونه دریافت می‌کنید؟

دوره آموزش رایگان ان ال پی دارای ۷ فایل تصویری و ۷ فایل صوتی است که شما را با مفهوم و تکنیک‌های مهم و کاربردی دانش ان ال پی  آشنا می‌کند.

شما پس از ثبت‌نام در دوره‌ی آموزش رایگان ان ال پی ۷ فایل تصویری و ۷ فایل صوتی را به صورت زمان‌بندی شده و مرتب در ایمیل خود دریافت خواهید کرد. کافی است نام و ایمیل خود را جای خواسته شده وارد کرده و دکمه دانلود را بزنید. 

برای دریافت فایلهای رایگان، نام و ایمیل خود را وارد کنید و سپس دکمه دانلود را بزنید

دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP

3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها

120

آموزش رایگان ان ال پی برای چه افرادی مفید است؟

شما و همه کسانی که در دوره رایگان ان ال پی ثبت‌نام کرده‌اند دانش ان ال پی را به صورت استاندارد آموزش خواهید دید.

آموزش رایگان ان ال پی برای افرادی مفید است که دوست دارند زندگی‌شان را در راستای اهداف خود بنا کنند.

ان ال پی برای شما که دوست دارید زندگی‌تان را به صورت مثبت تغییر دهید، مفید و کاربردی است و همچنین به شما کمک می‌کند که با ایجاد تغییر در خود و دنیای خود، به دیگران هم کمک کنید که زندگی‌شان را تغییر دهند. 

آیا انجام تمرین‌های دوره ان ال پی مهم است؟

اگر در دوره‌ی رایگان آموزش ان ال پی شرکت کنید ولی تمرین‌های گفته شده را انجام ندهید این دوره را از دست داده‌اید و با کسی که در این دوره شرکت نکرده است تفاوتی نخواهید داشت.

 لطفا تمرین‌های خواسته شده را به درستی انجام دهید تا دانش ان ال پی را به صورت استاندارد و درست بیاموزید و این دانش را در زندگی خود به کار ببرید. 

در دوره رایگان ان ال پی چه مواردی را می آموزید؟

۱- تاریخچه‌ ان ال پی 

در اوایل دهه‌ی هفتاد میلادی دو نفر از اساتید دانشگاه سانتاکروز کالیفرنیا به نام‌های ریچارد بندلر و جان گریندر، روی افرادی مطالعه می‌کردند که توانایی عجیبی در برقراری ارتباط مؤثر با دیگر افراد داشتند و می‌توانستند روی آنها تأثیر بگذارند.

این افراد توانایی‌ها و مهارت‌های خاصی داشتند و با نفوذی که روی ذهن دیگران داشتند، به اهدافی که داشتند می‌رسیدند.

از جمله‌ی این افراد می‌توان به میلتون اریکسون، ویرجینیا ساتیر، فریتز پرلز، گریگوری باتسون و افراد موفق دیگری اشاره کرد. 

ریچارد بندلر و جان گریندر با مطالعه رفتارها و حالات این افراد و الگوبرداری از این افراد موفق توانستند به دلیل توانایی این افراد برای موفقیت همه جانبه آنها پی ببرند. 

 

بندلر و گریندر این الگوها را روی افراد عادی پیاده‌سازی کردند و با تعجب دیدند که اگر افراد عادی هم از این الگوها استفاده کنند می‌توانند مانند آن افراد موفق، در زندگی و کسب و کارشان به موفقیت‌های بزرگی برسند. 

۲- برقراری ارتباط مؤثر با دیگران

اگر به شما اطمینان بدهیم که می‌توانید از کسانی که درخواستی دارید به راحتی درخواست کنید و آنها هم به درخواست‌های شما بدون هیچ بهانه‌ای پاسخ مثبت می‌دهند چه احساسی خواهید داشت؟

بیشتر افراد نمی‌توانند به راحتی درخواست کنند و یا اگر به نحوی درخواستی هم بکنند آنها به درخواست‌شان پاسخ مثبت نمی‌دهند. گاهی اوقات ترس از شنیدن پاسخ منفی، خود به تنهایی باعث می‌شود که افراد درخواست نکنند. 

شما که در این دوره شرکت کرده‌اید نگران نباشید،  دانشی را با شما به اشتراک می‌گذاریم که در آن با تکنیک‌های برقراری ارتباط مؤثر آشنا می‌شوید به طوریکه می‌توانید با کسانی که دلتان می‌خواهد ارتباط مؤثری برقرار کرده و روی آنها تأثیر بگذارید.

اگر بتوانید با افراد دیگر ارتباط مؤثر برقرار کنید می‌توانید به راحتی از آنها درخواست کنید. آنها نیز با توجه به ارتباط مؤثری که برقرار کرده‌اید به درخواست‌های شما پاسخ مثبت خواهند داد.

۳- مهارت تشخیص حالات و احساسات از روی خطوط چهره ( کالیبراسیون در ان ال پی )

فرض کنید، شما این مهارت را دارید که از روی خطوط چهره و حرکت چشم‌های مخاطبان خود، از حالات و احساسات درونی آنها باخبر شوید، این مهارت چه مزیتی خواهد داشت و به شما در برقراری ارتباط مؤثر چه کمکی خواهد کرد؟

شما با داشتن این مهارت، دیگر با حرفها و رفتارهای نادرست خود دوستان و عزیزان‌تان را ناراحت و آزرده نخواهید کرد. شما بلافاصله با نگاه کردن به چهره و حرکت چشمان دوستان‌تان متوجه خواهید شد که کدام رفتار و صحبت‌های شما، آنها را خوشحال و یا ناراحت می‌کند.

در این صورت می‌توانید در رفتار‌ها و صحبت‌های خود تجدید نظر کرده و حرف‌ها و رفتارهایی داشته باشید که مخاطب خود را ناراحت و آزرده نکنید. بلکه با رفتارهای خود باعث برقراری ارتباط مؤثر شده و روی ذهن آن‌ها اثر بگذارید. 

ارتباط مؤثر چه کمکی به شما می‌کند؟

این مهارت چقدر می‌تواند به شما کمک کند و شما را در مسیر موفقیت‌تان پیش ببرد؟ شاید شما هم جزء افرادی هستید که حرف‌هایی می‌زنید یا رفتارهایی دارید که ناخواسته باعث رنجش دوستان و عزیزانتان می‌شوید.

اگر این مهارت را داشته باشید خواهید دانست که چه موقع و با چه رفتارهایی دوستان شما از شما رنجیده می‌شوند و با انعطاف‌پذیری خود رفتارها و احساسات‌تان را تغییر می دهید تا اثرگذارتر باشید. 

۴- شناخت ذهن ناخودآگاه عجیبی که دارید

بیشتر افراد از وجود ذهن خارق‌العاده‌ای که دارند اطلاعی ندارند و فکر می‌کنند ذهن انسان فقط همانی است که با آن با دنیای اطراف در ارتباط هستند. آنها نمی‌دانند که در پس این ذهن خودآگاه، بخش دیگری از ذهن وجود دارد که بسیار قدرتمند‌تر است.

این بخش از ذهن‌تان، ذهن ناخودآگاه نام دارد. ما در این دوره‌ی آموزشی، شما را با این بخش از ذهن‌تان آشنا می‌کنیم تا قدرت فوق‌العاده آن را بشناسید. علاوه بر شناخت ذهن ناخودآگاه می‌توانید از توانایی های ذهنتان در حل مسائل‌تان استفاه کنید.

۵- قدرت تلقین

دکتر امیل کوئه پزشک و روان شناس فرانسوی بود که قوانین تلقین را پایه‌گذاری و بیان کرد. شما در دوره‌ی آموزش رایگان ان ال پی با قوانین تلقین که توسط این پزشک فرانسوی بیان شد آشنا می‌شوید.

دکتر امیل کوئه در راه اثبات قدرت تلقین زحمات زیادی کشید و در نهایت برای تلقین سه قانون را بیان کرد که شما در این دوره با آنها آشنا می‌شوید.

آشنایی با قوانین تلقین باعث می‌شود که شما به قدرت تلقین پی برده و زندگی خود را با تلقین‌ها و جملات تأکیدی مثبت غنی‌تر کنید. تلقین‌ها هم توسط ذهن ناخودآگاه انسان قدرت می‌گیرند و باعث نیرومند شدن انسان می‌گردند.

۶- تصاویر ذهنی

 همانطور که گفتیم ذهن ناخودآگاه شما قابل برنامه‌ریزی و برنامه‌ریزی مجدد است و زبان برنامه‌ریزی ذهن ناخودآگاه‌تان تصاویر ذهنی هستند. هر تصویری که در ذهنتان می‌سازید، ذهن شما را برنامه‌ریزی می‌کند.

پس چقدر توانمند‌تر خواهید شد اگر با انواع تصاویر ذهنی و نحوه تغییرات این تصاویر آشنا شوید. در دوره‌ی آموزش رایگان ان ال پی شما با انواع تصاویر ذهنی آشنا شده و روش‌های ایجاد تغییرات روی تصاویر ذهنی را می‌آموزید.

دانش ان ال پی الگوها و تکنیک‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آنها ذهن‌تان را برای رسیدن به موفقیت و آنچه می‌خواهید برنامه‌ریزی و برنامه‌ریزی مجدد کنید.

تصاویر ذهنی افراد به شکل‌گیری افکار و احساسات آنها می‌انجامد. شما بعد از شرکت در دوره و آموزش رایگان ان ال پی می‌توانید روی کیفیت‌های فرعی این تصاویر کار کنید و افکار و احساسات و در نتیجه رفتارهای خود را مدیریت کنید.

۷- تکنیک های ان ال پی

اگر ذهنتان را بشناسید ولی تکنیک‌های مدیریت آن را ندانید کار چندان مفیدی نمی‌توانید انجام دهید. در دوره‌ی رایگان ان ال پی مهم‌ترین تکنیک‌ها و الگوهای ان ال پی را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

دانش ان ال پی به شما  می‌آموزد تا به راحتی تغییرات مثبت و مفیدی را در خود ایجاد کنید. ان ال پی تکنیک‌های زیادی دارد.

بیشتر این تکنیک‌ها از انسان‌های موفق و اثرگذار الگوبرداری شده‌اند. شما هم می‌توانید از این الگوها و تکنیک‌ها استفاده کنید و زندگی خود را آن‌طور که دوست دارید بسازید. 

اختیار زندگی‌تان در دستان شماست. می‌توانید آن را با بی توجهی خراب کنید و یا اینکه دانش مدیریت ذهن را بیاموزید و ذهن و در نهایت زندگی‌تان را به دلخواه خود تغییر دهید.

اگر کسی توانسته باشد ذهن خود را طوری مدیریت کند که به اهداف بزرگ خود برسد، با توجه به شباهت سیستم عصبی و ذهن همه‌ی انسان‌ها، شما هم می‌توانید در آن شرایط همان کار را انجام بدهید و زندگی‌تان را به دلخواه خود مدیریت کنید. 

شما هم می‌توانید هرکار و یا رفتاری را که دوست دارید انجام دهید، کافی است تا نحوه انجام دادن آن کار  و یا رفتار را بیاموزید.

همین الآن نام و ایمیل خود را وارد کنید و فایل‌های دوره را در ایمیل خود دریافت کنید

دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP

3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها

120

در این دوره به چه موضوعاتی بیشتر پرداخته می‌شود؟

شما در دوره‌ی آموزش رایگان ان ال پی این دانش را با بالاترین کیفیت یادمی‌گیرید. ان ال پی به شما کمک می‌کند تا ذهن خود را بیشتر بشناسید و بتوانید آن را اداره کنید.

با یادگیری ان ال پی می‌توانید به راحتی به اهدافی که سالهاست به دلیل عدم باور به دستیابی به آنها, از آن اهداف دست کشیده‌اید برسید. 

ما در دوره‌ی آموزش رایگان ان ال پی مهارت‌های شناخت ذهن‌تان و الگوها و تکنیک‌های مدیریت آن را با شما به اشتراک می‌گذاریم. 

ذهن انسان شبیه کامپیوتر است، همانطور که نرم‌افزارهای مطلوب می‌توانند روی کامپیوتر نصب شوند به همان صورت هم نرم‌افزارهای مخرب می‌توانند روی آن نصب شوند.

ذهن انسان هم می‌تواند به وسیله افکار و احساسات بد و مخرب آلوده گردد. دانش ان ال پی این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید افکار و احساسات خوبی را در ذهنتان پرورش دهید و از افکار و احساسات بد و مخرب دور بمانید. 

دانش ان ال پی به شما کمک می‌کند تا به صورت خلاق و پرمایه هدف‌های خود را تعیین کرده  و با عمل به برنامه‌ها و دستورالعمل‌های آن به آنچه می خواهید برسید

برخی از سوالاتی که با شرکت کردن در این دوره پاسخ آنها را خواهید گرفت:

۱- ذهن چیست و چند بخش دارد؟

۲٫ آیا شما هم فکر میکنید که قدرت ذهنی لازم را برای انجام برخی از کارها ندارید؟

۳- آیا فکر می کنید که نمی توانید خوب یاد بگیرید و بیاموزید؟ 

۴- تلقین چیست و چه کسی اولین بار به قدرت تلقین پی برد؟

۴- ان.ال.پی چیست؟ و چگونه می‌توان با استفاده از تکنیک‌های آن زندگی خود را آنگونه که دوست داریم تغییر دهیم؟

در دوره رایگان به بسیاری از سؤالات شما پاسخ داده می‌شود و بیشتر ابهاماتی که در ذهن‌تان است برطرف می‌شوند

اگر شما هم دوست دارید تا فیلم‌ها و فایل‌های دوره آموزشی رایگان و غیر‌حضوری ان ال پی را دریافت کنید

نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید تا فایل‌های دوره بلافاصله به ایمیل‌تان ارسال گردد

دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP

3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها

120
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

109 نظرات
 1. شیرین می گوید

  سلام.
  چرا فقط فایل صوتی اول رو میفرستین؟
  بقیشم بفرستین خب.
  تشکر

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست گرامی
   ما آدرس ایمیل شما را بررسی کردیم. همه ایمیل های ما به آدرس شما ارسال شده است. لطفا پوشه اینباکس خود را دوباره بررسی نمایید. یا اینکه پوشه اسپم خود را بررسی کنید، شاید ایمیل های ما وارد پوشه اسپم شده باشد. در این صورت روی ایمیل کلیک راست کرده و روی Not Spam کلیک نمایید.
   با سپاس

 2. احسان دارابی می گوید

  آیا شرکت در این دوره کافیه یا باید به صورت حضوری شرکت کنیم (مطالب این دوره کامل هستن)

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست گرامی.
   شرکت در دوره رایگان بسیار کاربردی و مفیده. این دوره به شما کمک می کنه با دانش ان.ال.پی آشنا شوید و چند تکنیک کاربردی هم بیاموزید. اما برای یادگیری کامل ان.ال.پی پکیج آموزشی جامع ان.ال.پی را به شما پیشنهاد می کنیم. این پکیج کامل به زودی در وبسایت قرار خواهد گرفت و می توانید آن را تهیه نمایید. با سپاس

 3. sh می گوید

  سلام ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیار ما قرار گذاشتید فایل هایی که ایمیل می کنید چرا دانلود نمیشن؟یعنی فقط تحت وب بصورت آنلاین قابل استفاده هستن؟

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام. امیدوارم که همیشه شاد و پرانرژی باشید. فایل های ارسالی همگی قابل دانلود هستند. برای اینکه مشکلی در دانلود فیلم ها و فایل های صوتی ایجاد نشود و بتوانید به راحتی دانلود کنید، پیشنهاد می کنیم نرم افزار اینترنت دانلود منیجر ( internet download manager) را نصب کنید. با سپاس از توجه شما دوست گرامی

 4. محمود می گوید

  سلام .برای من فایل شماره ۳ ارسال نشده است .چطوری می تونم به این فایل دسترسی پیدا کنم

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز
   از اینکه در این دوره شرکت کرده اید و به آموزش های خود بها و ارزش داده اید بسیار خوشحالیم.
   لینک فیلم درس سوم و فایل صوتی آن به ایمیل شما ارسال گردید. با تشکر

 5. محمود کشاورزی می گوید

  سلام و تشکر بسیار
  فایل صوتی ۱۲ برایم درست ارسال نشده

  خرید کتاب یعنی کتاب الکترونیکی یا کتاب برایمان پست میشه

  و کاش کتاب صوتی تئوری تغییر را هم آماده می کردید

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. فایل دوازدهم دوره رایگان دوباره به ایمیل شما ارسال شد. لطفا ایمیل خود را بررسی نمایید. کتاب تئوری تغییر به صورت چاپی است و پس از تهیه به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد. با تشکر

 6. فروغ طاهرخانی می گوید

  سلام شبتون بخیر.
  من این دوره سه ساعته رو ثبت نام کردم از کجا متوجه قطعی شدنه ثبت نامم بشم؟

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. وقتی که ایمیل و اسمتون رو وارد کرد و دکمه را برای دانلود فایلها زدید بلافاصله ایمیلی برای شما ارسال می شه که باید تأیید کنید تا سایت ایمیل شما را به عنوان یک ایمیل واقعی بشناسه و بعد از تأیید ایمیل اولین فایل دوره رایگان به ایمیلتان ارسال می شود و شما می توانید از آن استفاده کنید. سپس هر روز در همان ساعتی که ثبت نام کرده اید ایمیلهای بعدی را دریافت خواهید کرد. تعداد ایمیلهای دوره رایگان ۱۲ ایمیل است که به ترتیب دریافت می کنید. با تشکر

 7. کاربر می گوید

  سلام خسته نباشید برای من هم هنوز فایلی ارسال نشده لطفا پیگیری کنید

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. شما هم ایمیل ارسالی از طرف سایت را تایید نکردید. لطفا ایمیل خود را بررسی نمایید و ایمیلی را که از طرف سایت ما دریافت کردید را پیدا کنید و روی لینک قرمز رنگ که روی آن نوشته شده است تأیید ایمیل کلیک کنید و ایمیل خود را تایید کنید تا سایت ما ایمیل شما را واقعی بداند و اولین فایل درس به شما ارسال گردد. با تشکر

 8. شیدا می گوید

  سلام استادعزیز.خیلی خوشحالم ک تونستم این دوازده فایل رادانلودکنم واستفاده کنم.تشکر
  امیدوارم بتونم تکنیک هایی ک ارائه دادیدرابدرستی انجام بدم.
  ی سوال دارم.من قبلن خیلی جرات وشهامت انجام کاری بالایی داشتم ولی تازگی حس میکنم قدرت ریسک کردنم پایین اومده مثلاخیلی دوستدارم ک برم سرکارولی ازتنهابودن دخترم واینکه مثلایکساعت زودترازمن برسه توی خونه میترسم.بنظرتون چ کارکنم؟؟
  درشهراصفهان مراکزآموزش حضوری ان ال پی هست؟؟؟

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست گرامی. از اینکه به آموزش و یادگیری اهمیت می دید خوشحالیم و براتون آرزوی موفقیت می کنیم. ذهن انسان طوری خلق شده که در هر لحظه برنامه ریزی می شه و برنامه ریزی هایی که قبلا شده را به صورت رفتارها و احساسات متفاوت نشون می ده. اینکه قبلا شهامت داشتید این خبر خوبه. باید دید قبلا و در زمانیکه شهامت داشتید چه احساسی داشتید و چه تصاویری در ذهن شما ساخته می شد. حال برای برنامه ریزی مجدد و ایجاد شهامت و شجاعت بیشتر نیاز دارید که تصاویر ذهنی خود را تغییر دهید. در کل باید بررسی کنید و ذهنتان را دوباره برنامه ریزی کنید. نگران نباشید، اگر قبلا شهامت و شجاعت داشتید پس از این به بعد هم می توانید شهامت و شجاعت را دوباره در خود ایجاد کنید. تکنیک های متنوع و متفاوتی برای تغییر وجود دارد که از آنها می توانید استفاده کنید. با تشکر

 9. مهدیsh می گوید

  سلام استاد گران مایه..من امروز ثبت نام کردم و فایل های جلسه اول رو کامل دریافت و استفاده کردم.. جلسات بعدی کی ارسال میشن؟زماناشون مشخص نیست

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. دوره رایگان از ۱۲ فایل صوتی و تصویری تشکیل شده است که شما پس از ثبت نام و تأیید ایمیلتون اولین فایل را دریافت می کنید. یک روز بعد در همان ساعتی که ثبت نام کردید فایل دوم و به همین ترتیب هر روز یک فایل را دریافت می کنید و ۱۲ فایل به این ترتیب دریافت می کنید. سپس اگر دوست داشتید می توانید برای تکمیل یادگیری های خود دوره غیرحضوری ان ال پی را تهیه کنید. با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان

 10. فاطمه می گوید

  سلام و وقت بخیر.من در دوره رایگان آموزش ان ال پی شرکت کردم اما فایل اموزشی درس دوم و پنجم به ایمیلم فرستاده نشد.ممنون میشم اگه واسم بفرستید

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. فایلهای درخواستی شما به ایمیلتان ارسال شد. موفق و پیروز باشید

 11. نادیا می گوید

  سلام من چهار فایل از دوره رایگان ان ال پی را گرفتم اما یک مشکلی دارم. اصلا نمی تونم تمرکز کنم و حواسم خیلی پرت میشه. و اصلا متوجه نمیشم کی فایل تمام شد . آیا شما دوره های حضوری برگزار می کنید؟ البته من تهران نیستم. چطور می تونم از دوره های حضوری استفاده کنم؟ متشکرم از پاسخگویی شما

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. بله ما دوره های حضوری هم داریم. دوره های حضوری ان ال پی ما در فعلا در تهران برگزار می شوند. فعلا در حال حاضر کارگاه آموزشی اعتماد به نفس را داریم که در تاریخ ۴ و ۵ مرداد ماه در تهران برگزار خواهد شد. اگر دوست داشتید در کارگاه حضوری اعتماد به نفس با ان ال پی شرکت کنید می توانید به t.me/parsa13891389 پیام تلگرامی دهید و برای شرکت در کارگاه اعتماد به نفس با ان ال پی هماهنگ کنید. با تشکر

 12. دیانه می گوید

  ایا به وسیله این تکنیک و بوسیله ی این ۱۲فایل میتونن بر ذهن دیگران هن تاثیر داشته باشیم.یعنی میتونیم اون جوری که میخوایم رو بقیه تاثیر یذاریم

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. اول اینکه این ۱۲ فایل رایگان همه ان ال پی نیست. شما با این ۱۲ فایل رایگان با ان ال پی آشنا می شوید و اگر دوست داشتید ان ال پی را به صورت حرفه ای یاد بگیرید بهتون پیشنهاد می کنم دوره غیرحضوری ما را تهیه کنید. درباره سوال بعدی شما که می توانید با ان ال پی روی دیگران تاثیر بگذارید باید بگم شما با ان ال پی خودتون تغییر می کنید و در صورتیکه بتونید تغییر کنید اون موقع می توانید روی دیگران هم تاثیر بگذارید. با تغییر خودمان دیگران هم تغییر می کنند. ان ال پی میگه شما تا زمانیکه خودتون تغییر نکنید دیگران هم تغییر نمی کنند. پس روی خودتون کار کنید و سپس با تغییر خودتون روی دیگران هم تاثیر بگذارید. با تشکر

 13. نادیا می گوید

  سلام. من در دوره رایگان ان ال پی ثبت نام کردم. درس هر روز برام ایمیل میشه. اما درس نهم ارسال نشده. و بعد از اون درس دهم و یازدهم ارسال شده. لطفا اگر ممکنه درس نهم را برام ارسال کنید. متشکرم

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. لینک دانلود فایلهای درس نهم به ایمیل شما ارسال گردید. لطفا ایمیل خود را بررسی کنید.

 14. شهین وکیلی می گوید

  سلام استاد امیدوارم حالتون خوب باشه.ایا امکان خرید دوره ان ال پی به قیمت قبل امکان پذیر هست؟

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. بله تا روز شنبه این فرصت هست که بتوانید دوره ان ال پی را با مبلغ قبلی تهیه کنید. لطفا با تلگرام به آیدی پارسا (ادمین کانال) که لینک آن زیر این متن قرار گرفته شده است پیام دهید. t.me/parsa13891389

 15. شهین وکیلی می گوید

  سلام استاد درس ۱۲ ان ال پی دانلود نمیشه و دیگه درسی برای من ارسال نشده.چیکار کنم

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. ایمیل درس آخر براتون مجددا ارسال گردید. درس یازدهم آخرین درس دوره رایگان است. موفق باشید

   1. مرجان ایمانی می گوید

    سلام
    من ایمیلم خیلی وقته که غیر فعاله
    نمیتونم فایل هارو جور دیگه ای دریافت کنم

    1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

     سلام دوست عزیز. برای شرکت در دوره رایگان ان ال پی حتما باید ایمیل داشته باشید. اگر تمایل دارید در دوره رایگان آموزش ان ال پی شرکت کنید بهتون پیشنهاد می کنیم ایمیل جدیدی ایجاد کنید و سپس در دوره رایگان شرکت کنید. با تشکر

 16. ناشناس می گوید

  سلام من آدرس جیمیلم رو وارد کردم اما ایمیلی دریافت نکردم.مگه بعداز چه زمانی اولین ایمیل برای کسانی که ثبت نام کردند ارسال میشود؟

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. شما پس از اینکه ایمیل و نام خودتان را وارد کردید و در دوره رایگان شرکت کردید، یک ایمیل از طرف سایت دریافت می کنید که لازم است آن را تایید کنید. پس از تایید ایمیل ارسالی اولین درس دوره رایگان را دریافت می کنید. لطفا ایمیل خود را بررسی کنید و ایمیلی که از طرف سایت ما دریافت کردید را پیدا کنید و آن را تایید کنید تا ایمیل شما به عنوان یک ایمیل حقیقی شناخته شود. اگر ایمیل ما را در پوشه اینباکس خود پیدا نکردید لطفا پوشه های دیگر از جمله پوشه اسپم را بررسی کنید و آن را تایید کنید. بدیهی است بلافاصله پس از تایید ایمیل و در همان لحظه تایید، ایمیل درس اول را دریافت خواهید کرد. با تشکر

 17. mm می گوید

  سلام ..خسته نباشید.ممنون میشم سوال من جواب بدین.. ایا این واقعیت داره ک با تاثیر روی ضمیر ناخداگاه دیگران اونارو جذب کرد، یا من یجا خوندم ک با روش ان ال پی و تاثیر روی ضمیر ناخداگاه میشه شخصی ک علاقه متد هستی رو ب سمت خودت بکشی .. ایا واقعا صحت داره؟

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. لطفا کامنت ها و پاسخ های قبلی سایت را مطالعه کنید. به این سؤال شما در مطالب قبلی همین صفحه پاسخ دادیم.

 18. ساسان می گوید

  باسلام
  اولین درس به اینیلم ارسال شد
  من کتاب ، ان ال پی در ۲۱ روز رو‌چند سال قبل خوندم
  علاقه خاصی هم به این متد روانشناسی دارم
  ممنون که این فایلهای ارزشمند رو به صورت رایگان در اختیار ما گذاشتید ❤️

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. متشکرم. از اینکه با ما همراه هستید و به یادگیری و افزایش دانش خود اهمیت می دهید بسیار خوشحالیم و به شما تبریک می گوییم. با تشکر

 19. نگارحاتمی می گوید

  سلام
  خسته نباشید
  ممنون از اطلاعات خوب ومفیدتون
  من ثبت نام کردم ولی هنوزایمیلی برای من اردوره آموزشی رایگان نیومده
  حتی توی اسپم هم نیومده
  ممنون میشم پیگیری کنید
  باارزوی بهترین ها

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. از اینکه با ما همراه هستید خوشحالیم. ما ایمیل شما را بررسی کردیم. شما در ماه پنجم سال ۲۰۱۸ میلادی ایمیل خود را وارد کرده اید و همه ایمیل های دوره رایگان به ایمیل شما ارسال شده است. شما از تعداد ۱۵ ایمیل ارسال شده ۵ ایمیل را باز کرده اید و روی آنها کلیک کرده اید. لطفا بیشتر بررسی بفرمایید شاید ایمیل ها به پوشه های دیگر ایمیل شما وارد شده اند یا اینکه ایمیل ها را پاک کرده اید. موفق باشید دوست گرامی

 20. اسدالله می گوید

  با درود خدمت استاد قراخانلو
  بنده خارج از ایران زندگی می کنم اگر لطف بفرمایید یک رهنمای نمایید که چگونه در این درسهای مفید تان شرکت کنم؟ و در ضمن هزینه اش از راه دور مثلا از افغانستان چگونه پرداخت می شود.ممنون.

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. دوستانی که در خارج از ایران هستند معمولا از طریق دوستان یا آشنایان خود مبلغ دوره ها را واریز می کنند و لینک دانلود دوره ها و محصولات را دریافت می کنند. اگر برایتان امکان پذیر است از طریقی که خدمتتان عرض کردیم مبلغ دوره ها را واریز بفرمایید. موفق و پیروز باشید.

 21. ناشناس می گوید

  سلام
  میخواستم ببینم آیا ای اف تی هم شاخه ای از ان ال پی هست؟

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز
   ای اف تی یا ضربه تراپی به ان ال پی ارتباطی نداره. ان ال پی به تنهایی می تونه بیشتر مسائل ذهنی و روانی انسانها را حل کنه به شرط اینکه تکنیکهاش درست اجرا بشه. اگر سوالی درباره ان ال پی داشتید لطفا روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله ان ال پی چیست؟ را مطالعه کنید.
   http://irannlp.com/%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%84-%D9%BE%DB%8C/

 22. محمد محمدی راروی می گوید

  سلام
  میخواستم بدونم اگر بخوام با هیپنوتیزم مشکلاتم رو برطرف کنم شما اینکار رو انجام میدین
  اگر نه کجا میتونم اینکار رو انجام بدم
  و اگر آره هزینه اون و تعداد جلسات اون چه اندازه هست
  مشکل من اعتماد به نفس هست
  ممنون

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. برای ایجاد اعتماد به نفس و ساختن باورهای قدرتمند در خودتان می توانید از دانش ان ال پی کمک بگیرید. اگر دوست دارید این دانش را به صورت استاندارد و کابردی یاد بگیرید می توانید در دوره های حضوری ما شرکت کنید. در دوره حضوری روی افراد کار می کنیم و همانجا تغییرات را در آنها ایجاد می کنیم. برای شرکت در دوره های آموزشی ما می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۵۵۰۶۳۲ تماس گرفته و ثبت نام خود را قطعی کنید.

   1. محمد محمدی راوری می گوید

    با سلام و تشکر
    اگر بخوام مشکلم رو با هیپنوتیزم برطرف کنم آیا شما انجام میدهید
    در غیر اینصورت ممنون میشم راهنمائی کنید از چه طریق مشکل رو بر طرف کنم

    1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

     سلام دوست عزیز. در اوایل تیرماه دوره حضوری ان ال پی در تهران برگزار خواهد شد که در دوره ان ال پی روی مشکلات و مسائل دوستان کار می کنیم و آنها را با ان ال پی و هیپنوتیزم حل می کنیم. اگر تمایل دارید در دوره ان ال پی شرکت کنید می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۵۵۰۶۳۲ تماس بگیرید. موفق باشید

 23. داود ذوالقدر می گوید

  سلام
  برای بنده هنوز ایمیلی ارسال نشده جهت تایید

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. به محض اینکه نام و ایمیل خود را در جاهای خواسته شده وارد کردید یک ایمیل که حاوی لینک تأیید ایمیل است به ایمیل شما ارسال می شود که لازم است روی آن کلیک کنید و آن را تأیید کنید. پس از اینکه روی ایمیل تأیید کلیک کردید اولین ایمیل دوره رایگان را که حاوی لینک های دانلود است دریافت می کنید. با بررسی ایمیل شما مشاهده گردید که شما هنوز ایمیل خود را تأیید نکرده اید. لطفا ایمیل خود را باز کنید و دنبال ایمیلی باشید که از طرف وبسایت ایران ان ال پی آمده است و روی لینک تأیید ایمیل کلیک کنید تا ایمیلتان تأیید شده و فایلهای دوره رایگان را دریافت کنید. با آرزوی موفقیت.

 24. Maona می گوید

  با سلام
  با تشکر از سایت خوب شما
  من در اسکاندیناوی زندگی می کنم و واقعاً کسی را توی ایران ندارم اما پس از طی دوره رایگان می خواهم در دورهای آنلاین هم شرکت کنم چگونه می توانم پول ا بپردازم اگر در این زمینه سیستمی ایجاد کنید خیلی خوب می شود.
  با تشکر

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. تلاش می کنیم که برای این مسأله راه حلی پیدا کنیم. موفق باشید

 25. Jabbar می گوید

  سلام استاد
  من درس ۴ دریافت نکردم امکانش هست برام ارسالش کنید مرسی.

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. ما ایمیل را شما را در سایت چک کردیم. درس چهارم دوره رایگان برای شما ارسال شده است. احتمالا یا پوشه اینباکس شما پر است که لازم است پوشه اینباکس خود را خالی کنید یا اینکه ایمیل وارد پوشه اسپم ایمیلتان شده است که پیشنهاد می کنیم پوشه اسپم اینباکس ایمیلتان را هم چک کنید.

 26. الهام می گوید

  سلام وقت بخیر
  در مورد ایمیل درسهای رایگان، برای من بجای درس اول فایلهای درس دوم و بجای درس دوم فایلهای درس سوم ارسال شده که من فایل درس اول را ندارم. امکانش هست برام بفرستین و فایلها به ترتیب ارسال بشن ممنون

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست محترم. در دوره رایگان چون از درس صفرم شروع می شود، ویدئوی اول به عنوان فیلم درس صفرم معرفی می شود و ویدئوی دوم فیلم درس اول می باشد و این روند همینطوری ادامه پیدا می کند تا درس یازدهم که در آن ویدئوی شماره ۱۲ ارسال می شود. بنابراین هیچ مشکلی از این نظر وجود ندارد و پیشنهاد می کنیم به شماره فایلها و درس ها توجه نکنید و هر روز دوره را ادامه دهید. با سپاس و آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

 27. Azadeh Hossini می گوید

  چرا من نمیتونم ثبت نام کنم

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. برای شرکت در دوره رایگان ان ال پی لطفا از یک ایمیل معتبر استفاده کنید. ایمیل های غیرمعتبر و متفرقه را سایت نمی پذیرد دوست عزیز. با آرزوی بهترین ها برای شما

 28. Azadehhossini می گوید

  سلام چرا من نمیتونم دریافتشون کنم اصلا ایمیل میزنم چیزی برام نمیاد

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام. دوست عزیز ایمیل شما مربوط به جی میل یا یاهو یا ایمیلهای معتبر نیست. لطفا از یک ایمیل دیگه استفاده کنید. با تشکر

 29. فرشید نصراللهی می گوید

  سلام اقای قراخانلو عزیز.خیلی ممنونم بابت فایل های رایگانتون .خیلی وقت بود که میخواستم همچین دوره ای رو شروع کنم.واقعا کمک زیادی به افراد شهرستانی کردین.واقعا تشکر میکنم که در حین انجام رسالتتون خیلی سخاوتمندانه رغتار می کنید.ممنون

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست محترم. من همیشه به این اعتقاد داشتم که اگه شاگرد آماده باشه استاد هم از راه می رسه. شما و من و هر فرد دیگه ای که قدم در این مسیر زیبا گذاشتیم حتما به این آمادگی رسیدیم. من مطمئنم همه کسانی که خواهان موفقیت هستند یه روزی در مسیر موفقیت قرار خواهند گرفت و این مسیر را تا رسیدن به موفقیت طی خواهند کرد. بهتون تبریک می گم که در مسیر درستی قرار گرفتید و برای شما و برای همه دوستان آرزوی موفقیت و پیروزی می کنم. شاد و موفق باشید

 30. احسان الخطاط می گوید

  سلام
  ممنونم ازبرنامه جذاب تون بنده دانلود منیجر نصب کردم چرا دانلود نمیشه که بصورت انلاین نمایش داده میشه آیا روی لینک دانلود که بزنی بطور خودکار دانلود میشه یاراه دیگری داره ضمنا فایلهای صوتی قسمتهای بعدی را نیز لطفا ارسال کنید ممنونم

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست محترم. فایل های دوره رایگان به تعداد ۱۲ فایل است که با فاصله ۲۴ ساعت به ایمیلتون ارسال می شه. فایلها قابلیت دانلود دارند و شما می توانید با نصب نرم افزارهای دانلود منیجر آنها را دانلود کنید. با آرزوی موفقیت و بهروزی برای شما دوست عزیز

 31. فاطمه سلیمان زاده می گوید

  با سلام و احترام
  با تشکر از شما استاد گرامی و تبریک سال نو.سه فایل اول دوره برای من ارسال شده که توضیحات بسیار عالی شما بنده را مشتاق تر نموده جهت آموزش بیشتر. ظاهرا این فایل ها ۱۲ جلسه میباشند ممنون میشم برای بنده ارسال شود. برای شرکت در دوره حضوری سال ۹۹ چگونه باید اقدام کنم. بنده ساکن تهران هستم.

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. از همراهی شما متشکرم. دوره رایگان ان ال پی شامل ۱۲ فایل است که به مرور و به صورت روزانه به ایمیلتان ارسال می گردد. برای شرکت در دوره حضوری اطلاع رسانی خواهد شد. اما اگر تمایل به شرکت در دوره را دارید لطفا اطلاعات خود شامل نام و نام خانوادگی و شماره تلفن خود را به ما ایمیل کنید تا با شما تماس گرفته شود و نام شما در لیست افراد شرکت کننده در دوره ثبت شود.

   1. یاسرخیری می گوید

    سلام بنده مراحلی که شما در ویدئو فرمودید رو طی کردم و از جانب شما برام پیام اومد به نام irannlp.com روی لینک هم کلیک کردم اما هیچ ویدئویی از اون ۱۲ فیلمی که فرمودید برام نیومد

    1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

     سلام دوست محترم. ما اسم شما را بررسی کردیم. شما با دو ایمیل و دو بار تلاش کردید در دوره رایگان ثبت نام کنید. بار اول ایمیل ارسالی ما را تایید کردید و ایمیل درس اول و دوم را دریافت کردید. بار دوم هم ایمیل دیگری را وارد کرده اید، اما ایمیل ارسالی ما را تایید نکرده اید. در هر دو مورد سایت ما مشکلی نداشته است. لطفا پوشه اینباکس و پوشه اسپم ایمیلتان را بررسی بفرمایید. با سپاس از همراهی شما دوست عزیز

 32. Mohammad می گوید

  سلام درکل روش ان ال پی خوبه

 33. zeini می گوید

  با سلام و احترام
  دوفصل رایگان کتاب تئوری تغییر قابلیت دانلود شدن ندارد. لطفا به نشانی ایمیلم ارسال فرمایید.
  سپاسگزارم.

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. شما می توانید با کلیک کردن روی لینک زیر دو فصل اول کتاب تئوری تغییر را دانلود کنید.
   http://zehneensan.ir/f/pdf/changeteori2fasleavval.pdf

 34. milad می گوید

  مرسی از اموزش عالیت و بیان شیرینتون
  واقعا لذت بردم به امید موفقیتتون

 35. مریم انوری می گوید

  سلام من تائید کردم اما هیچ فایلی ارسال نشده چرا؟

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام. تا این تاریخ فایل های دوره براتون ایمیل شده. لطفا پوشه های اسپم و اینباکس ایمیلتان را به درستی بررسی کنید.

 36. arameshara می گوید

  سلام
  وقتتون بخیر
  من چند روز قبل برای دریافت دوره ثبت نام کردم ولی هر روز فقط دوتا فایل به ایمیلم میاد. چرا یکجا فایلها رو نمی فرستید؟

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام. وقت شما هم به خیر. به دلیل اینکه اگر فایل های دوره به صورت یکجا ارسال بشه خیلی از مردم بدون اینکه به فایلها توجه کنند، آنها را به فراموشی می سپارند. از اینکه فایلها به صورت محدود ارسال می شه هدفی وجود داره و آن هم توجه بیشتر و یادگیری بیشتر است.

 37. مهرداد خزائی می گوید

  با درود و احترام
  ممنون از زحمات، اطلاع رسانی خوب و سخاوتمندانه شما.
  شاد و پیروز باشید

 38. امیر بصیرت می گوید

  چرا نمیتونم دانلود کنم؟
  پشت سر هم در داخل یک ایمیل درخواست پر کردن فرم میشه و وارد فرم بعدی میشیم ودوباره داخل اون فرم رو پر میکنیم و کلیک میکنیم.دوباره فرم دیگه ای باز میشه و …

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. شما قبلا در دوره رایگان سایت ما ثبت نام کرده اید و سایت ایمیلهای تکراری که قبلا در سایت ثبت شده اند، تکراری شناخته و ایمیلهای دوره رایگان دوباره به ایمیلهای تکراری ارسال نمی شوند. شما قبلا ایمیلهای دوره رایگان را دریافت کرده اید و امروز یعنی تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ همه فیلم های دورره رایگان که آپدیت شده اند به ایمیلهای همه دوستان ارسال شد. لطفا ایمیل خود را دوباره بررسی نمایید. با آرزوی موفقیت

 39. سارا ملکی می گوید

  سلام استاد میگم عمل ان ال پی رو چگونه میتونیم توی سابلیمیمال بکار ببریم؟

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست محترم. ان ال پی با سابلیمینال ارتباطی نداره و تکنیک های ان ال پی به صورت عملی و کاربردی ارائه می شه. درباره سابلیمینال چون اطلاع خاصی نداریم نمی تونیم نظری بدیم. با آرزوی موفقیت

   1. سارا ملکی می گوید

    اخه استاد در گوگل خاندم برای ساخت سابلیمینال باید از جملات تاکیدی ان ال پی استفاده‌ کنیم من اگر ویدیو های شمارا ببینم اثری دارد

    1. سارا ملکی می گوید

     میشود جواب دهید.اسناد؟

     1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

      به سوال شما پاسخ داده شد. موفق باشید

    2. ابوالفضل قراخانلو می گوید

     برای ساخت جملات تاکیدی مثبت در دوره استادی جذب به صورت مفصل صحبت کردیم و گفتیم که چطور این کار را انجام بدید. دوره استادی جذب که در لینک زیر می توانید آن را تهیه کنید برای رسیدن به خواسته ها و برای برنامه ریزی ذهن دوره ان ال پی بسیار کاربردی هستند. از طریق لینکهای زیر می توانید هر دو دوره را تهیه کنید. با آرزوی موفقیت

     دوره استادی جذب
     http://irannlp.com/product/attraction/
     دوره ان ال پی
     http://irannlp.com/product/nlp-course/

 40. مهدی می گوید

  سلام. ببخشید ایا میشه در خودمون عادت های جدید ایجاد کنیم؟

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست گرامی. بله همانطور که شما با تکنیک های ان ال پی عادت های بد و مخرب را تغییر می دهید، به جای آنها عادتهای مفیدی را جایگزین می کنید. نحوه تغییر عادتهای بد و مخرب را در دوره ان ال پی گفتیم که می تونید این دوره را از قسمت محصولات ودوره های سایت تهیه کنید. موفق باشید

 41. فاطمه احدی می گوید

  سلام وقت بخیر
  چرا اون پیامی که برای تایید ایمیل هست برای من ارسال نمیشه

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   درود بر شما. ما ایمیل شما را بررسی کردیم. متاسفانه ایمیل شما در لیست مخاطبان ما پیدا نشد. لطفا از آدرس ایمیل دیگری برای ثبت نام در دوره رایگان ان ال پی استفاده کنید. با آرزوی موفقیت برای شما

   1. راضیه فرج اللهی می گوید

    سلام برای ما هم دانلود نمیشه
    با ایمیل دیگه ای هم امتحان کردیم دوباره نشد میشه لطفا بگید مشکل چیه؟!.

    1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

     درود بر شما دوست محترم. ایمیل شما هم در سایت ما ثبت نشده. اگر ایمیل و اسم خود را به صورت درست در جاهای خواسته شده وارد کنید یک ایمیل تایید از سایت ما دریافت می کنید و بعد از تایید اون ایمیل فایل های دوره رایگان ان ال پی به شما ایمیل می شه. لطفا با یک ایمیل درست در دوره رایگان ثبت نام کنید. با آرزوی موفقیت برای شما

 42. ام ام می گوید

  سلام خسته نباشید…. میشه برای بازگشت عشق و رابطه ای ک تموم شده استفاده کرد؟

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام دوست عزیز. از د وره ان ال پی نه اما دوره استادی جذب برای این کار بسیار عالیه عمل می کنه. می تونید از دوره استادی جذب برای جذب عشق استفاده کنید. موفق باشید

 43. فرزان احمدی می گوید

  سلام ممنون بابت این اموزش رایگان. من یه سوالی داشتم. اینکه نمیتونم فیلم هارو دانلود کنم. وقتی ایمیلم و اسمم رو وارد میکنم اصلا دانلود نمیشه.

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   با سلام خدمت شما دوست عزیز. اگر ایمیل شما فعال باشه و آن را به همراه نام و نام خانوادگی خود در جای خواسته شده وارد کنید بلافاصله یک ایمیل تایید ارسال می شود. با تایید ایمیل اولین و دومین درس دوره رایگان ایمیل خواهد شد. لطفا بفرمایید در کجای کار با مشکل روبرو می شوید؟

 44. سعید می گوید

  سلام
  انچه مرقوم فرموده ایدواهداف ان رابخوبی بیان کردید
  درصورت ارائه خدمات کارارزنده ی راایفا می کنید
  باتشکر

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   درود بر شما دوست گرامی. همه در دنیا رسالتی داریم و باید تلاش کنیم رسالت خود را کشف کنیم و به آن برسیم. ما هم رسالتی داریم و رسالت ما این است که به مردم کشورمان آموزش و آگاهی دهیم و این سایت و کلیه ابزارهای رسانه ای ما وقف این رسالت است. با آرزوی موفقیت

   1. ناشناس می گوید

    سلام برای من فقط دو فایل تصویری یک و دو و دو فایل صوتی یک و دو ارسال کردید بقیشو لطفا بفرستید

    1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

     سلام دوست گرامی. هر روز یک ایمیل که شامل دو درس است برایتان ارسال می شود. موفق باشید

 45. مریم دشتیان می گوید

  با عرض سلام و احترام
  میشه لطف بفرمایید وایمیل بنده را تایید کنید تا از مطالب مفید و فایل های شما استفاده کنم

  با تشکر فراوان

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   شما قبلا در دوره رایگان ثبت نام کرده اید و فایلها را دریافت کردید.

 46. مریم می گوید

  سلام عزیزم آدرس ایمیل واستفاده از اون خیلی سخت وقدیمی است نمیشه از کانال های تلگرام یا واتساپ استفاده کنید یه دنیا سپاس

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام بر شما. کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما هم هست. می تونید فالو کنید در خدمتتون هستیم.

 47. سرافراز می گوید

  سلام و وقت بخیر.
  بعد از وارد کردن نام و ایمیل و زدن دکمه ی دانلود، اتفاقی نمیفته، فقط دکمه در حالت loading قرار میگیره، و ایمیلی هم ارسال نمیشه

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام بر شما. سیستم ثبت نام در دوره رایگان را بررسی کردیم. مشکلی از این بابت وجود نداره. لطفا دوباره ایملتون رو وارد کنید.

 48. ناشناس می گوید

  من در پی شناخت خود و اطرافیان هستم

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   پیشنهاد می کنم اول در پی شناخت خودتون باشید.

 49. علیرضا می گوید

  چرا برای من درس سه به بعد نمیاد؟؟؟؟
  لطفاً پیگیری کنید

  1. ابوالفضل قراخانلو می گوید

   سلام بر شما دوست گرامی. لطفا با یک ایمیل جدید در دوره ثبت نام کنید. متشکرم

دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP
3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها
با استفاده از قدرت ذهنتان زندگی خود را آنطور که دوست دارید بسازید.
کمتر از 5 ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
شرکت در دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP