0

من ابوالفضل قراخانلو هستم و در بیشتر اوقات زندگی ام به دنبال یافتن جواب سؤالهایی بودم که شاید برای شما هم سؤال بوده باشند. چرا انسانها این همه متفاوت عمل می‌کنند؟ چرا کم هستند افرادی که به راحتی به هر چیزی که دلشان می خواهد می رسند و بی شمارند انسانهایی که در این دنیا زندگی می کنند و بدون هیچ هدفی روزگار می گذرانند و یا اینکه هدف هایی دارند و هیچگاه به اهداف خود نمی رسند. تفاوت انسانهای موفق و عادی در چیست؟ و این تفاوت چگونه ایجاد می شود؟

این ها سوالهایی است که شاید ذهن شما را هم درگیر کرده باشند. هر انسانی که اشتیاق سوزانی برای رسیدن به آرزوها و اهداف بزرگی دارد حداقل یک بار این سؤالها را از خودش پرسیده است.

همه‌ی انسانهایی که در زندگی خود به دنبال اعتلای خود و جامعه خود بودند نیز همه این سؤالها را از خود پرسیده‌اند و در پی یافتن جواب آنها بوده‌اند و از آنجا که اگر سؤالی بپرسیم بلافاصله جواب می‌گیریم، انسان‌های موفق نیز جواب این سؤالها را یافته‌اند و در نهایت به موفقیت رسیده‌اند.

ما در این وبسایت قصد داریم جواب این سؤالها را با کسانی که دوست دارند به اهداف بزرگ خود برسند و نیز کمک کنند که دیگران نیز به اهداف خود برسند به اشتراک بگذاریم. من در زندگی به این نتیجه رسیده ام که اگر کمک کنیم که دیگران زندگی خوبی داشته باشند به رضایت درونی می رسیم، من یاد گرفته ام که همه چیز را برای خود نخواهم.

اگر دوست دارید در زندگی و کارتان، موفق شوید، کمک کنید که دیگران هم به اهداف خود برسند، این یک قانون است. اگر دوست دارید به اهداف خود برسید پس دنیا را طوری بسازید که جای خوبی برای زیستن باشد.

gharakhanlooاگر همه چیز را برای خود بخواهیم و تمام تلاش خود را بکنیم تا بتوانیم به خواسته های خود برسیم شاید روزی به آرزوهای خود برسیم ولی احتمال این هست که از درون به رضایتی که می خواهیم نرسیم. پیشنهاد می کنم به این بیندیشید که آرزوی هایتان طوری باشد که به دیگران سودی برساند و یا حداقل به دیگران آسیب نرساند.

ما هم در این وبسایت به مخاطبان خود کمک می‌کنیم که طوری زندگی کنند که خود را ضعیف و ناتوان نبینند و امیدواریم روزی برسد که همه مردم اینگونه فکر کنند که همه چیز در اختیار آنها است و این خود آنها هستند که می توانند به هر آنچه آرزو می‌کنند برسند.

من ابوالفضل قراخانلو هستم. مدرس و مربی ان.ال.پی، مدرس و مربی مهارت‌های رسیدن به موفقیت و ثروت، نویسنده کتاب تئوری تغییر، نویسنده چندین مقاله در مورد مهارتهای رسیدن به موفقیت، هدفگذاری، مهارت های ارتباطی و مدیر وبسایت ایران ان.ال.پی.

من در این وبسایت قصد دارم مهارت های دانش ان.ال.پی و علوم ذهنی، مهارت‌های رسیدن به موفقیت و ثروت، مهارت های زندگی و تجارت را با شما به اشتراک بگذارم.

ابوالفضل قراخانلو

شدیدا معتقدم  که اگر سؤالی بپرسید دنیا موظف است که جواب سؤال های شما را بدهد. کار این جهان به گونه‌ای بنا نشده است که منتظر باشید به اهدافتان برسید، سیستم این دنیا به گونه‌ای است که برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید و در زمان‌هایی که فکر می‌کنید آرزوهایتان دست نیافتنی است نایستید، مسیرتان را تغییر دهید و در راه درستی قدم بگذارید.

اگر راهی که می‌روید شما را به مقصد نمی‌رساند، به احتمال زیاد راهتان را اشتباه رفته‌اید، بهترین کار این است که برگردید و مسیر خود را تغییر دهید و مسیری را انتخاب کنید که شما را به همان مقصدی که شما می‌خواهید برساند.

اگر ذهن شما به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که به اهدافتان نمی‌رسید، آرام باشید، کمی فکر کنید و ذهن خود را به صورتی برنامه‌ریزی کنید که خودتان دوست دارید. بدانید که این شما هستید که راه‌های درست یا نادرست را انتخاب می‌کنید و هیچ کس مسئول انتخاب‌های شما نیست.

پس در تلاش باشید که بهترین راه‌ها را انتخاب کنید و در بهترین مسیر گام بردارید. اگر اینگونه عمل کنید به بهترین مقصدی که دوست دارید خواهید رسید. ما هم در این راه با دانشی که آن را با شما به اشتراک می‌گذاریم با شما همگام هستیم.

ابوالفضل قراخانلو مدرس و مربی ان.ال.پی و مدیریت ذهن

ابوالفضل قراخانلو

مدرس و مربی ان.ال.پی، مدرس و مربی مهارت‌های دستیابی به موفقیت و ثروت، نویسنده کتاب تئوری تغییر، محقق و نویسنده ده‌ها مقاله در رابطه با دانش ان.ال.پی و موفقیت ها و مهارت های زندگی ، ذهن، رسیدن به موفقیت و تعیین اهداف در زندگی، کار و تجارت.


آدرس » ساوه، آزادی ۲۹، جنب آژانس پارسا- ساختمان قراخانلو- واحد ۵

کد پستی » ۳۹۱۵۹۹۶۶۷۹

تلفن » ۰۹۱۲۶۵۵۰۶۳۲

تلفن ثابت »  ۰۸۶۴۲۴۰۲۲۰۱

ایمیل » info@irannlp.com