0

ان ال پی و قانون جذب

دسته بندی :قانون جذب 28 مارس 2017 ابوالفضل قراخانلو 231
قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست؟

قانون جذب مثل قانون جاذبه زمین عمل می‌کند با این تفاوت که قانون جاذبه زمین همه چیز را به سمت خود می‌کشد ولی قانون جذب موارد خوب را به سمت احساسات خوب و موارد بد را به سمت احساسات بد جذب می‌کند. در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم قانون جذب چیست؟ و ان ال پی چگونه می‌تواند در استفاده از قانون جذب به شما کمک کند.

قانون جذب مانند آهنربا است و می‌تواند موارد خوب و خواسته‌های خوب را به سمت احساسات خوب و موارد بد و ناخواسته‌ها را به سمت احساسات بد جذب کند.

بسیاری از مردم نمی دانند قانون جذب چیست؟ و چگونه می‌توان از قانون جذب برای رسیدن به خواسته‌های خود استفاده کرد.

اگر بخواهیم به ساده‌ترین شکل بگوییم که قانون جذب چیست؟ باید بگوییم قانون جذب قانونی است که بیان می‌کند هر چیزی مشابه خود را جذب می‌کند. این شعر مولوی بیانگر آن است که قانون جذب چگونه کار می‌کند؟

خوب خوبی را کند جذب این بدان                   طیبات و طیبین بر وی بخوان 

در جهان هر چیز چیزی جذب کرد                    گرم گرمی را کشید و سرد و سرد

قسم باطل باطلان را می‌کشند                     باقیان از باقیان هم سرخوشند

ناریان مر ناریان را جاذبند                              نوریان هم نوریان را طالبند

چشم چون بستی تو را جان کند نیست          چشم را از نور روزن صبر نیست

چشم چون بستی تو را تاسه گرفت               نور چشم از نور روزن کی شکفت

این شعر مولوی به سادگی نشان می‌دهد که قانون جذب انسان‌های بد را به سمت انسان‌های بد می‌کشاند و انسان‌های خوب هم یکدیگر را جذب می‌کنند.

مولوی در این شعر بیان می‌کند که خوبی‌ها به سمت خوبی‌ها و بدی‌ها هم به سمت بدی‌ها جذب می‌شوند.

چه کسانی می‌توانند از قانون جذب استفاده کنند؟

همه مردم این جهان آگاهانه و یا ناآگاهانه از قانون جذب استفاده می‌کنند. کسانی که این قانون را می‌شناسند و از معجزات آن آگاهی دارند به راحتی به هرآنچه دوست دارند می‌رسند. در این میان افرادی هم از این قانون اطلاعی ندارند ولی به صورت ناآگاهانه از این قانون استفاده می‌کنند.

بیشتر دانشمندان و افرادی که شاید به نوعی اسم آنها را شنیده باشید، می‌دانستند که قانون جذب چیست؟ و آگاهی داشتند که چگونه از این قانون جهانی برای رسیدن به خواسته‌های خود استفاده کنند.

بدون شک این قانون جهانی مختص افراد خاصی نیست و همه می‌توانند از این قانون استفاده کنند. این قانون بین مردم تفاوت قائل نمی‌شود. همه مردم می‌توانند از این قانون قدرتمند استفاده کنند و به هرآنچه دوست دارند برسند.

قانون جذب چگونه کار می‌کند؟

قانون جذب با احساسات ما سروکار دارد. قانون جذب می‌گوید که افکار ما امواجی را تولید می‌کنند و این امواج در جهان پراکنده می‌شوند. افکار ما احساسات ما را تولید می‌کنند.

در اصل این احساسات ما هستند که باعث جذب هم نوع خود به سمت ما می‌شوند. اگر افکار خوبی در ذهن شما شکل بگیرند، این افکار احساسات خوبی را در شما را شکل می‌دهند.

احساسات شما فرکانس هایی را به جهان ارسال می‌کنند و این فرکانس‌ها طبق قانون جذب موارد هم فرکانس را به سمت شما جذب می‌کنند.

با این توضیحات الآن شما از قانون جذب آگاهی دارید و می‌دانید که قانون جذب چیست؟ هم اکنون می‌توانید این قانون جهانی را به کار بگیرید و به هرآنچه دوست دارید برسید.

طبق قانون جذب امواج افکار شما اگر ادامه دار باشند به کائنات این پیام را ارسال می‌کنند که من مانند این فرکانس را دوست دارم. مثلا اگر احساس شما احساس بدی باشد مواردی مثل همان فرکانس را به سمت شما جذب می‌کنند.

قانون جذب با فرکانس‌های فکری شما کار دارد و به این کاری ندارد که شما آن موارد را دوست دارید یا نه.

فرکانس‌های فکری شما هرآنچه باشد شما مانند آن را جذب خواهید کرد. جهان بسیار هوشمند است. جهانی که در آن زندگی می‌کنیم مانند یک ذهن هوشمند است و این ذهن شماست که با این ذهن هوشمند ارتباط برقرار می کند و خواسته اش را مطرح می‌کند. 

برای اینکه از عملکرد ذهن اطلاع داشته باشید مقاله قدرت ذهن ناخودآگاه را مطالعه کنید

اگر افکار شما تداوم داشته باشند این افکار احساساتی را در شما ایجاد کرده‌اند که به جهان این پیام را می رسانند که چیزی مانند خودمان را می‌خواهیم.

جهان طبق قانونی که دارد چیزی مانند آن احساسات را به شما برمی‌گرداند و به اینکه شما این موارد را دوست دارید یا نه؟ توجهی ندارد. جهان مانند غول چراغ جادو می‌گوید گوش به فرمانم سرورم. دقیقا همینگونه است که میگوید دستور بده تا انجام بدهم سرورم.

مراحل استفاده از قانون جذب

قانون جذب سه مرحله دارد که با توجه به این سه مرحله می‌توانید روی افکار خود تمرکز کنید و به مواردی که دوست دارید برسید.

۱- درخواست

۲- باور

۳- دریافت

اولین مرحله استفاده از قانون جذب درخواست از جهان است. اولین قدم این است که بدانید چه می خواهید. این جهان با زبان خودش با ما حرف می‌زند.

ما هم با زبان افکار و احساسات با این جهان حرف می‌زنیم. لازم است افکار خود را پالایش کنیم. با دانستن این قانون پرورش افکار نامطلوب را در ذهن خود متوقف می‌کنید و افکار و احساسات نیروبخش را در ذهن خود پرورش می‌دهید.

شما با افکار و احساسات خود از این جهان درخواست می‌کنید. شما قبلا هم از این قانون استفاده کرده‌اید. با این تفاوت که شما قبلا به صورت ناآگاهانه از این قانون استفاده کرده‌اید و اکنون می‌دانید که قانون جذب چیست؟ و شما می‌توانید از این قدرت برای رسیدن به هرآنچه که دوست دارید استفاده کنید.

شما چه از وجود قانون جذب باخبر باشید چه اطلاعی نداشته باشید در هر صورت از این قانون استفاده می‌کنید. چون دائما در حال تولید افکار و احساسات هستید.

فقط زمانی که در خواب هستید فکر نمی‌کنید. البته در خواب هم که باشید از این قانون استفاده می کنید. زیرا ذهن شما به آخرین فکری که داشته‌اید ادامه خواهد داد. پس بهتر است در زمانی که به خواب می‌روید به فکر موفقیت باشید و احساسات خوبی تولید کنید.

همانطور که گفتیم افکار شما و در نتیجه احساسات شما فرکانس‌هایی تولید می‌کنند که این فرکانس ها به جهان ارسال می‌شوند و خواسته‌های شما را می‌سازند. شما با افکار و احساسات خود از این جهان درخواست می‌کنید.

من وقتی که به این مرحله از قانون جذب می‌رسم یاد مثلی معروف می‌افتم که می‌گوید: کودک تا گریه نکند به معنی این است که خواسته‌ای ندارد.

کودکی که گرسنه نباشد و به چیزی نیاز نداشته باشد، گریه نمی‌کند و چیزی را درخواست نمی‌کند. مادرش هم با این گمان که او به چیزی نیاز ندارد او را رها کرده و به دنبال کار خود می‌رود.

جهان هم مانند این مادر عمل می‌کند. شما تا زمانی که از این جهان درخواست نکنید، جهان از نیازهای شما با خبر نخواهد شد. پس برای استفاده از قانون جذب اولین گام درخواست کردن است.

بسیاری از مردم در همین درخواست کردن گیر می‌کنند و نمی‌دانند که چگونه که درخواست کنند.

چرا بیشتر مردم نمی‌توانند از قانون جذب استفاده کنند؟

شاید تا به اینجا سؤالی برای شما پیش آمده باشد. شاید بپرسید اگر قانون جذب به این سادگی است پس چرا همه مردم نمی‌توانند از این قانون به نفع خود استفاده کنند؟

در جواب این سؤال باید بگوییم که بیشتر مردم روی ناخواسته‌های خود تمرکز می‌کنند. آنها می گویند:

نمی‌خواهم شکست بخورم

نمی‌خواهم آزار ببینم

نمی‌خواهم فقیر باشم

نمی‌خواهم دیر کنم و تأخیر داشته باشم

دلم نمی‌خواهد کفشهایم پاهایم را اذیت کند

دلم نمی‌خواهد دوستم مرا ترک کند

نمی‌خواهم خجالت بکشم

دلم نمی‌خواهد سخنرانیم را خراب کنم

دلم نمی‌خواهد مریض شوم

دلم نمی‌خواهد جر و بحث کنم

و هزاران ناخواسته‌ای که دلشان نمی‌خواهد آنها را داشته باشند. ببشتر مردم روی ناخواسته‌های خود تمرکز می‌کنند و افکار و احساسات مربوط به آن را می‌سازند.

اگر روی ناخواسته‌های خود تمرکز کنید و امواجی با فرکانس‌های ناخواسته را به جهان ارسال کنید، جهان همه را مثبت فرض کرده و شما را به ناخواسته‌هایتان می‌رساند.

قانون جذب اشتباه نمی‌کند

قانون جذب به درستی کار می‌کند و هیچگاه اشتباه نمی‌کند. اگر شما هم مانند بسیاری از افراد به اهداف خود نمی‌رسید و همیشه به شکست‌ها فکر می‌کنید و در پی آن به نتایج ناخواسته می‌رسید، بهتر است کمی با خود خلوت کنید و به این توجه کنید که آیا به خواسته‌های خود فکر می‌کنید یا به ناخواسته‌های خود فکر می‌کنید. اگر به ناخواسته‌های خود فکر می‌کنید، بهتر است افکار غالب خود را به سمت خواسته‌های خود ببرید.

برای اینکه بدانید قانون جذب چیست؟ و از آن در راه رسیدن به اهداف خود استفاده کنید لازم است به خواسته‌های خود فکر کنید نه به ناخواسته‌هایتان.

قانون جذب به اینکه شما به چه چیزی علاقمند هستید کاری ندارد. قانون جهان به فکر و احساس غالب شما کار دارد و به آن پاسخ می‌دهد.

دومین مرحله استفاده از قانون جذب باور افراد است. اگر درخواست کنید و باور نداشته باشید که به خواسته خود می‌رسید قانون جذب نمی‌تواند به شما کمک کند.

یکی دیگر از دلایل نرسیدن افراد به خواسته‌هایشان باور نداشتن رسیدن به آنها است. آنها درخواست می‌کنند ولی باور رسیدن به خواسته خود را ندارند.

باور یکی از مهمترین موضوعاتی است که می‌تواند در زندگی انسان به او کمک کند. باورهای شما نرم افزارهای ذهن شما هستند. اگر باور نداشته باشید که به خواسته خود می‌رسید قانون جذب به درخواست شما پاسخ نخواهد داد. اینکه تا چه حد به رسیدن به خواسته خود باور دارید به همان اندازه هم رسیدن به خواسته خود را سرعت می‌بخشید.

شما باید به گونه‌ای عمل کنید که انگار همین الآن به خواسته خود رسیده‌اید. اگر پول می‌خواهید باید باور کنید که همین الآن همان مقدار پول را در اختیار دارید.

احساس پول داشتن بسیار مهم است. باید احساس شما به گونه‌ای باشد که همین الآن به همان مقدار پولی که درخواست کرده‌اید رسیده‌اید.

اگر درخواست شما رسیدن به فلان هدف است، باید احساس شما طوری باشد که انگار همین الآن به آن هدف رسیده‌اید. اگر دوست دارید خانه‌ای را بخرید، باید احساس کنید که در آن خانه زندگی می کنید.

اگر خواسته شما خریدن اتومبیلی خاص می‌باشد لازم است همین الآن این احساس را داشته باشید که سوار آن اتومبیل شده‌اید و مشغول رانندگی با آن اتومبیل هستید.

همان طور که قبلا هم گفتیم این احساسات شما هستند که قانون جذب به آنها پاسخ می‌دهد نه افکار شما.

اگر فکر شما دائما این باشد که اتومبیلی را می‌خرید ولی احساس شما احساس خوبی نباشد، به معنی این است که شما باور ندارید آن اتومبیل را می‌خرید. در این صورت قانون جذب می‌گوید در خدمتم سرورم و به آن احساس شما پاسخ خواهد داد.

چگونه باور خود را تغییر دهیم؟

برای اینکه بتوانید روی باورهای خود کار کنید تکنیک‌های مختلفی وجود دارد. استفاده از کلمات تأکیدی می‌تواند در تغییر باورها به شما  کمک کند.

راه دیگر تغییر باورها استفاده از تکنیک تغییر باورها با دانش ان ال پی است. باورهای شما سال‌های طولانی در ذهن شما نقش بسته‌اند. اکنون نیاز به کمی زمان دارید تا این باورها را تغییر دهید.

پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه در مورد باورهای مخرب و باورهای نیروبخش اطلاعات خوبی را به دست آورید مقاله باور چیست؟ را مطالعه کنید. برای مطالعه این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید.

باور چیست؟

سومین مرحله استفاده از قانون جذب مرحله دریافت است. شما پس از اینکه درخواست کردید و به این باور رسیدید که به خواسته خود می‌رسید و احساس رسیدن به خواسته خود را در ذهنتان ساختید به مرحله نهایی قانون جذب می‌رسید.

در این مرحله قدرت قانون جذب در خدمت شماست و به شما می‌گوید در خدمتم سرورم و خواسته شما را با سرعتبرآورده می‌کند.

شاید بپرسید که چه مدتی طول می‌کشد که به خواسته خود برسید؟ در پاسخ به این سؤال لازم است بگوییم به هراندازه که احساس شما قدرتمند باشد به همان نسبت هم دستیابی به خواسته شما سریعتر خواهد شد.

اگر باور شما این باشد که همین الآن به خواسته خود رسیده‌اید، جهان هم به این باور شما پاسخ می‌دهد و به خواسته شما را فراهم می‌کند.

ولی اگر درخواست خود را مطرح کنید و در ذهن خود به اینکه به آن خواسته می‌رسید باور نداشته باشید احتمال اینکه به آن خواسته برسید بسیار پایین خواهید بود.

پس یکی از مهمترین موضوعاتی که باید به آنها دقت کنید باورهای شما است. همانطور که گفتیم باورهای شما برنامه‌های ذهنی شما هستند و اگر برنامه ذهنی شما این باشد که به آن خواسته برسید، حتما این کار انجام خواهد شد.

و برعکس اگر برنامه ذهنی شما این باشد که به خواسته خود نرسید، باز هم جهان در پاسخ به این باور شما می‌گوید در خدمتم سرورم و شما به ناخواسته خود می‌رسید.

رابطه قانون جذب و ان ال پی

قانون جذب یک قانون جهانی است و بدون توجه به اینکه شما چه کسی هستید؟ و چه هویتی دارید؟ به درخواست‌های شما پاسخ می‌دهد و موظف است به درخواست‌های شما پاسخ دهد. خواسته شما هرچه باشد قانون جذب آن را برآورده می‌کند.

موضوعی که در این جا مطرح است و قانون جذب به آن بسیار حساس است موضوع احساس است. قانون جذب به احساس غالب شما کار دارد.

اگر شما درخواستی دارید و احساستان در مورد خواسته تان احساس خوبی نیست، قانون جذب به احساس شما پاسخ می‌دهد و سعی می‌کند احساس شما را بدتر کند چون فکر می‌کند که شما آن احساس را دوست دارید.

قانون جذب به این توجه می‌کند که احساس شما چگونه است. احساس شما هرچه باشد قانون جذب تلاش می‌کند آن احساس را در شما افزایش دهد.

مسأله این است که بیشتر مردم درخواست می‌کنند، اما نمی‌توانند احساس خود را مدیریت کنند. با توجه به اینکه قانون جذب با احساس کار دارد، ان ال پی می‌تواند در مدیریت احساسات افراد به آنها کمک کند. 

ان ال پی تکنیک‌ها و الگوهایی برای مدیریت احساسات ارائه می‌دهد و شما می‌توانید با یادگیری دانش ان ال پی احساس خود را مدیریت کنید. اگر درخواست کنید و سپس در برابر آن درخواست احساستان را بهبود بدهید، و باور کنید که به خواسته خود رسیده‌اید در این شرایط دیگر نگران برآورده نشدن درخواست خود نخواهید بود.

زیرا قانون جذب اشتباه نمی‌کند و زمان و مکان هم نمی‌شناسد و بلافاصله خواسته شما را برآورده می‌کند. اینکه بتوانید احساس خود را مدیریت کنید و باور کنید که به خواسته خود رسیده‌اید می‌توانید به سرعت رسیدن به خواسته خود بیافزایید.

این یک قانون است و جهان در برابر قانونی که دارد اشتباه و یا خلافی نخواهد کرد.

تکنیک‌های ان ال پی به شما کمک می‌کنند که بتوانید به خواسته خود برسید. از تکنیک‌های تغییر احساسات و تغییر باورها می‌توانید در این راه کمک بگیرید. ان ال پی به شما کمک می‌کند که در سریع‌ترین زمان ممکن به خواسته خود برسید. 

با یادگیری دانش ان ال پی ابزارهای رسیدن به خواسته خود را در اختیار خواهید داشت و مجهز شدن به ابزارهای ان ال پی تغییر و تحول زندگی را برای شما بسیار آسان می‌کند.

برای یادگیری دانش ان ال پی پبشنهاد می‌کنیم در دوره رایگان آموزش ان ال پی شرکت کنید. برای شرکت در این دوره کاملا رایگان و غیرحضوری این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. 

نتیجه:

در این مقاله به سؤال قانون جذب چیست؟ پاسخ دادیم. قانون جذب هیچگاه اشتباه نمی‌کند و بین افراد تفاوتی قائل نیست. در نظر قانون جذب تفاوتی بین انسان‌ها وجود ندارد و هر کس درخواستی کند و روی درخواست خود پافشاری کند، او را به خواسته خود می‌ساند. 

یک انسان فقیر به همان اندازه می‌تواند درخواست کند که یک انسان ثروتمند درخواست می‌کند. پس تفاوتی ندارد که درخواست شما تا چه اندازه بزرگ یا کوچک باشد.

اگر به این نکته توجه کنید دیگر درخواست‌های کوچکی نخواهید کرد. شما می‌توانید بدون هیچ محدودیتی به درخواست‌های بزرگتری داشته باشید.

برای جهان تفاوتی ندارد که یک میلیون تومان به شما بدهد یا یک میلیارد تومان. متأسفانه بیشتر افراد با توجه به باورهای محدودکننده خود درخواست‌های کوچکی می‌کنند و باز هم باور ندارند که به آن خواسته می‌رسند. 

تا وقتی باورهای افراد مشکل داشته باشد، آنها نمی‌توانند به خواسته‌های خود برسند. اینکه تا چه حد باورهای افراد قدرتمند باشد، آنها سریعتر و آسان‌تر به خواسته‌های خود می‌رسند.

پس این جهان در پاسخ به درخواست‌های افراد هیچ اشتباهی نمی‌کند و بسته به باورهای آنها پاسخ خواهد داد. این یکی از کلیدی‌ترین نکات استفاده از قانون جذب می‌باشد که لازم است به آن توجه داشته باشید.

اگر تا الآن در دوره کاملا رایگان و غیرحضوری آموزش ان ال پی شرکت نکرده اید همین الآن برای دریافت فیلم‌ها و فایل‌های صوتی این دوره آموزش ان ال پی نام و نام‌خانوادگی و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید.

 • ثبت نام در دوره رایگان آموزش ان.ال.پی

 • ابوالفضل قراخانلو

  من ابوالفضل قراخانلو هستم. مدرس و مربی ان ال پی، کوچ کسب و کار از آکادمی بین المللی کوچینگ، مدرس و مربی مهارت‌های رسیدن به موفقیت، نویسنده کتاب تئوری تغییر، نویسنده بیش از 80 مقاله در مورد مهارت‌های رسیدن به موفقیت، هدفگذاری، مهارت‌های ارتباطی و مدیر وبسایت ایران ان ال پی

  We have found an easier way to communicate with our users : Subscribe to channel

  Be sure to read the following:

  قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

  1. عالیه علی بخشی گفته؛
   09:55 2017/04/03

   عالی بود

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    11:32 2017/04/03

    سلام بر شما
    از لطف شما متشکرم. پیروز و پر انرژی باشید

  2. ارغوان گفته؛
   10:51 2017/04/20

   سلام. روز بخیر.استاد فایلهای دوره رایگان nlp را گوش میدم خیلی عالیه.ممنون.ولی نمیدونم چرا دو روزه فایل نمیفرستین.من هر روز منتظر فایلها هستم.

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    11:04 2017/04/20

    سلام دوست عزیز
    در دوره رایگان تعداد ۱۲ درس در غالب فیلم و فایل صوتی براتون ارسال می شوند. یعنی هر روز یک درس. تاریخ ثبت نام شما در دوره رایگان را بررسی کردیم. شما تا امروز باید ۹ درس درایفت کرده باشید. اگر غیر از این است لطفا اطلاع دهید. با تشکر

  3. سعید گفته؛
   15:11 2017/04/27

   سلام استاد
   قبل از هرچیز از مطالب خوب سایت و بخصوص فایلهای ارزشمند رایگانی که ارسال می کنید تشکر می کنم.
   اما در مورد قانون جذب یه سوالی داشتم، اینکه شما و خیلی های دیگه فرمودید، جهان هوشمنده و بر اساس فرکانسهای ارسالی مغز ما اتفاقات رو برای ما رقم میزنه، این مطلب از کجا اثبات میشه. یعنی چرا ما باید این عقیده رو بپذیریم، مگر اینکه تجربیات افراد بیشمار این رو ثابت کنه و گرنه هیچ دلیل علمی پشت این ادعا وجود نداره یا لااقل من نمیدونم. مثلا قوانین و تئوریهای دانش nlp از روی آزمایشات دقیقی که روان درمانگرها بر روی انسان و حیوانات انجام دادن بدست اومده، چون که قابلیت آزمایش در محیط آزمایشگاه رو داره، ولی در مورد قوانین کائنات این صدق نمی کنه، چرا که کائنات رو نمیشه به آزمایشگاه آورد و قوانینش رو با تست های مختلف کشف کرد. از نظر خود من کائنات هوشمند نیستند، بلکه همه این مسایل و فرکانسهایی که خیلی ها در موردش صحبت می کنند، مربوط به مغزه و خارج از مغز هیچ چیزی وجود نداره. مثلا اگر مثبت بیاندیشی، سیستم راس مغز اتفاقات مثبت رو برات بولد می که و بهمون نشون میده و بیشتر اتفاقات بد رو فیلتر می کنه، این اصلا نیازی به فرکانس و هوشمندی کائنات نداره. منظورم اینه که بحث روی قانون جذب آدمها رو به سمت خرافات و موضوعات غیر واقعی می کشونه و خیلی ها رو سردرگم می کنه، اما بحث روی قوانین مغز و روان انسان، مردم رو به سمت علم می کشونه و خیلی مفیدتره. هر چند خیلی از انسانها خرافات یعنی چیزایی که دلیلی پشتشون نیست رو راحتر قبول می کنند و براشون لذت بخشه.

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    20:54 2017/04/27

    دوست عزیز. منظورتون را از خرافه متوجه نمی شم. اما قانون جذب واقعیتیه که هست. همه با این قانون داریم زندگی می کنیم. اگر کسی به سمت خرافه می ره، حتما اشتباهی بهش گفته شده و یا اینکه بد متوجه شده. اگر کسی این قانون را درست متوجه بشه و درست انجامش بده و باورش بکنه اصلا نشد نداره. موضوع اینه که بعضی از مدرسا درست آموزش نمی دن و یا اینکه خود افراد درست یاد نمی گیرن و در آن زمان هستش که به سمت خرافه کشیده می شن. البته هرچیزی را که باور کنید در زندگی تون خلقش می کنید. البته موضوع مهم دیگری هم است. دانشمندان با آزمایشهایی که انجام دادند توانستند نور را به ماده تبدیل کنند. افکار ما هم انرژی هستند و این انرژی می تواند به انرژیی یا ماده دیگیری تبدیل شود. پس هر فکری که بکنید از بین نمی رود و آن فکر به سوی شما برمی گردد. در این موضوع بحثی نیست. امیدوارم که به این موضوع به صورت هم نگاه بکنید تا بتوانید آن را بهتر درک کنید. با تشکر از همراهی شما دوست عزیز. شاد و پیروز باشید.

  4. شقایق گفته؛
   15:48 2017/09/19

   باسلام و خسته نباشید خدمت شما استاد ارجمند
   قصد دارم برای دوره رایگان سایت ثبت نام کنم ولی زمانی که مشخصاتم را وارد میکنم کلید تایید وجود ندارد نمی تونم فایلها را دانلود کنم فقط دسترسی به متنی که گذاشتید را دارم در ضمن ادرس gmail را دادم

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    16:46 2017/09/19

    سلام دوست عزیز. در زمانی که ایمیل و اسم خودتان را وارد می کنید در زیر آن دکمه آبی رنگی با عنوان دانلود دانلود فیلم های رایگان این دوره وجود دارد. لطفا روی آن کلیک کنید. وقتی روی آن دکمه کلیک کردید اولین ایمیل که حاوی درس اول دوره می باشد به ایمیل شما ارسال می شود. سپس هر روز یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. تعداد ۱۲ ایمیل به شما ارسال می شود که با استفاده از این ایمیل ها
    می توانید بخشی از ان ال پی را یاد بگیرید. با تشکر

  5. ahmad گفته؛
   23:30 2017/09/26

   سلام
   دوستی داشتم ولی الان رابطش باهام سرد شده و میخوام برگردونمش. چطدر از ان ال پی استفاده کنم؟ لطفا مقاله، سایت، کتاب،… تو این زمینه معرفی کنید که بتونم دوباره علاقه مندش کنم

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    17:18 2017/09/27

    سلام. دانش ان ال پی در زمانی می تواند به شما کمک بکند که بتوانید با آن شخص ارتباط مؤثر برقرار بکنید و پیامتان را به او بگویید. اگر بتوانید با آن شخص ارتباط مؤثر برقرار کنید و علاقه او را نسبت به ادامه ارتباط دوستی با خودتان جلب کنید می توانید به نتایج خوبی برسید، وگرنه با کسی که علاقه ای به ادامه دوستی ندارد نمی توان ارتباط برقرار کرد. متشکرم

  6. زهرا گفته؛
   21:59 2017/11/08

   سلام تو سایتی من خوندم که با همین قوانین ان ال پی و اموزش هایی که میدن میتونی تو ذهن کسی که باهاش ارتباطی نداری نفوذ کنی و ذهن اونو به سمت خواسته های خودت سوق بدی حتی اگر این طرف هیچ حرفی باهات نزنه و حتی ازش جدا شده باشی میخواستم بدونم چقدر حقیقت داره ایا همچین چیزی امکان پذیره ؟! ممنون میشم راهنمایی کنین

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    23:52 2017/11/08

    دوست عزیز سلام. دانش ان ال پی دانش تغییرات سریع فردی هستش و کاری که می تونه بکنه اینه که شما را با یک سری تکنیکها و قوانین آشنا می کنه که بتونید افکار، احساس و در نهایت ذهن خودتان را مدیریت کنید و اینکه شما می گید با دانش ان ال پی غیرممکن هستش. شما با دانش ان ال پی می تونید قوانین و تکنیک های موفقیت و ثروت و ارتباطات را بیاموزید اما نمی توانید از راه دور در ذهن فرد دیگری نفوذ کنید و او را هدایت کنید. من واقعا از شنیدن برخی صحبتها و وعده هایی که دیگران می دهند شگفت زده می شوم. من چندین سال هستش که دارم مطالعه می کنم اما چنین چیزی را که شما می فرمایید را نه شنیدم و نه دیدم. ان ال پی جادوگری نیست که جادو بکنم. ان ال پی قوانین موفقیت و زندگی است و می توانید با آن موفقیت ها و ارتباطات خوب را تجربه کنید نه کنترل از راه دور افراد دیگر را. شاد و موفق باشید دوست عزیز

  7. زهرا گفته؛
   15:25 2017/11/09

   خیلی ممنون از توضیحاتتون میخواستم نظرتون رو راجع به این جملات هم بدونم ..

   انسان ها تصمیماتشون رو بر اساس احساساتشون میگیرن و منشا تمام احساسات ضمیر ناخود آگاه هست میتونید با برطرف کردن نیاز های ناخود اگاه طرف مقابلتون به ناخود آگاه ایشون نفوذ کنید و متقاعدش کنید تا تصمیماتش رو در جهت اهداف شما بگیره.
   تکنیک های متفاوتی وجود دارد این تکنیک ها شامل نفوذ به ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه طرف مقابل به طور مستقیم و غیر مستقیم – از راه دور –
   البته با تکنیک های ان ال پی

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    17:51 2017/11/09

    سلام دوست عزیز. از طریق تکنیک های ان ال پی می توانید با مخاطبتون ارتباط مؤثر برقرار کنید اما نمی تونید به ذهنشون نفوذ کنید. اینکه نوشته به ذهن ایشان نفوذ کنید و وادار کنید که تصمیماتش را براساس خواسته های شما بگیره جمله ای نیست که بتوان به آن استناد کرد. همه انسان ها تصمیمات خود را براساس احساسشان نمی گیرند. اگر قرار بود همه تصمیمات احساسی بگیرند که قوانین زیر پا گذاشته می شد. هیچ کس نمی تواند از راه دور با فرد دیگری ارتباط برقرار کرده و او را وادار کند که تصمیماتش را به نفع خودش بگیرد. حتی در حالت آلفا شخص می تواند تصمیماتی بگیرد که براساس باورهایش است و نمی توان شخص را وادار کرد که برخلاف باورهایش رفتار کند. با تشکر

  8. الهه قربانی گفته؛
   13:09 2017/11/29

   سلام من دیشب برای دوره های رایگان ثبت نام کردم ولی متاسفانه به ایمیلم درس اول فرستاده نشده

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    21:48 2017/11/29

    سلام دوست عزیز. از همراهی شما بسیار سپاسگزارم. ما ایمیل شما را بررسی کردیم. درس اول به درستی به ایمیل شما ارسال شده است. لطفا پوشه اینباکس و پوشه اسپم ایمیل خودتون را بیشتر بررسی کنید و ایمیل ما را پیدا کنید. موفق و پیروز باشید.

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    22:23 2018/07/17

    سلام دوست گرامی. از ابراز محبتتون و از لطفی که دارید بسیار متشکریم و براتون آرزوی موفقیت می کنیم. با تشکر

  9. ناشناس گفته؛
   21:42 2018/07/18

   با عرض سلام خودتان به کمک این قانون به اهداف تان رسیدید یا نه؟

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    18:41 2018/07/19

    سلام دوست عزیز. زمانیکه انسان به هدفی می رسد به همان نسبتی که هدفش بزرگ است هدف بزرگتری انتخاب می کند و به دوباره برای رسیدن به آن هدف برنامه ریزی و تلاش می کند. من اهدافی داشتم و با برنامه ریزی و تلاش به آن اهداف رسیدم و دوباره برای رسیدن به اهداف بزرگتر تلاش می کنم. ان ال پی به عنوان یک کاتالیزور عمل می کند و به انسان کمک می کند که راه های اضافه را نرود و انرژی خود را هدر ندهد. ان ال پی با تکنیک هایی که دارد کمک می کند تا راحت تر به هدف های خود برسید و در مصرف زمان و انرژی صرفه جویی کنید. موفق باشید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  لینک کوتاه: