0

چگونه به آرزوهای خود برسیم؟

دسته بندی :قانون جذب 31 جولای 2017 ابوالفضل قراخانلو 637
چگونه به آرزوهای خود برسیم؟

چگونه به آرزوهای خود برسیم؟

آیا می‌دانید که از این جهان چه می‌خواهید؟ آیا می‌دانید که شما خالق زندگی‌تان هستید؟ آیا از اینکه آرزوهای شما به تدریج ساخته می‌شوند، باخبر هستید و از آنها لذت می‌برید؟ ما باید بدانیم که چگونه به آرزوهای خود برسیم؟ تا شوق یک آرزوی تازه را در وجودمان حس کنیم. 

 

اگر شما جزو معدود افرادی هستید که به این سؤالات پاسخ مثبت می‌دهید و از ساخته‌شدن تدریجی آرزوهایتان خوشحال هستید، در این صورت می‌دانید که چه کسی هستید و معنا و مفهوم زندگی‌تان را درک می‌کنید.

 

و اگر مانند خیلی از افراد دیگر که آرزوهایشان برآورده نشده است ناراحت هستید و غصه می‌خورید، اگر آرزوی پول بیشتری دارید اما دائما احساس کمبود می‌کنید، اگر از شرایط کنونی خود ابراز نارضایتی می‌کنید، اگر از روابطی که دارید خوشحال نیستید، اگر سلامتی رضایتبخشی ندارید و … در اینصورت پیشنهاد می‌کنیم به نکاتی که در این مقاله گفته می‌شود دقت کرده و آنها را در زندگی‌تان به کار ببرید.

 

آیا می‌توانیم به هر آرزویی که داریم برسیم؟

 

چیزی در دنیا وجود ندارد که شما نتوانید آن را داشته باشید یا آن را انجام دهید و یا به آن دست پیدا کنید. شما می‌توانید از یک نقطه شروع کنید و به نقطه‌ای که دوست دارید برسید.

 

همه انسان‌ها می‌توانند با استفاده از نیرویی که در درونشان وجود دارد به هرآنچه دلشان می‌خواهد برسند. بیشتر انسان‌ها فراموش کرده‌اند که خود خالق زندگی‌شان هستند. کسی نیست که بتواند زندگی آنها را بسازد. این خود ما هستیم که زندگی خود را می‌سازیم.

 

ما آفریننده تجربیات زندگی خود هستیم. ما با ذهن و افکاری که در ذهن می‌پرورانیم با اهداف خود در یکسویی قرار می‌گیریم یا خودمان را از سر راه دستیابی به خواسته‌هایمان کنار می کشیم. این ما هستیم که تصمیم می‌گیریم که چگونه زندگی‌مان را بسازیم.

 

ما با نگرشی که داریم می‌توانیم به این نکته پی‌ببریم که چگونه به آرزوهای خود برسیم؟ اگر این نکته را بدانیم، حتما تلاش خواهیم کرد تا آرزوهای خود را خلق کنیم. اما مسأله‌ای که باعث عدم دستیابی به آرزوها می‌شود این است که بیشتر افراد این موضوع را که می‌توانند که به آرزوهای خود برسند، فراموش کرده‌اند.

ما خودمان واقعیت‌های زندگی‌مان را خلق می‌کنیم

 

همه انسان‌ها خودشان واقعیت وجودی زندگی‌شان را خلق می‌کنند. هیچ شخص دیگری نمی‌تواند مانع خلق آروزهایتان شود. اگر کسی تلاش کند که مانع خلق واقعیت‌های زندگی‌تان شود، شما احساس ناسازگاری می‌کنید. هر انسانی زندگی‌اش و هرآنچه در زندگی‌اش اتفاق می‌افتد را خلق می‌کند.

 

ما زمانی که به جامعه بزرگ انسانی قدم می‌گذاریم فراموش می‌کنیم که خودمان به وجود آورنده اتفاقات زندگی‌مان هستیم. هیچ کس دوست ندارد که فرد دیگری به او بگوید که چه کار کند. اگر یادتان باشد در مقاله‌های قبلی درباره ویژگی‌های ذهن ناخودآگاه به طور مفصل صحبت کردیم. 

 

یکی از ویژگی‌های ذهن ناخودآگاه این است که دل خوشی از دستورات مستقیم ندارد. میلتون اریکسون خالق سبک نوین هیپنوتیزم که با عنوان هیپنوتیزم اریکسونی شناخته می‌شود از روش‌های غیرمستقیم دستورات هیپنوتیزمی استفاده می‌کرد. او به صورت مستقیم به ذهن افراد دستور نمی‌داد.

 

انسان‌ها دوست ندارند که یکی دیگر درباره زندگی آنها تصمیم بگیرد. هرکسی خودش تصمیم می‌گیرد که چه کند و چگونه زندگی‌اش را خلق کند، اما مسأله این است که بیشتر افراد، موضوع به این مهمی را فراموش کرده‌اند.

 

هیچ کسی نمی‌تواند زندگی شما را خلق کند.

 

ما به دنیا آمده‌ایم تا زندگی خود را خلق کنیم. ما این توانایی را داریم که مانند خدای خود، خالق زندگی خود باشیم. خداوند این قدرت را در وجود ما قرار داده است تا بتوانیم تجربیات خود را خلق کنیم.

 

اگر کسی بخواهد که سرنوشت خود را به شخص دیگری بسپارد، از زندگی خویش راضی نخواهد بود. رضایت درونی زمانی به دست می‌آید که خود زندگی خود را بسازیم. ما نمی‌توانیم زندگی خود را به سرنوشت بسپاریم و از این کار راضی و خوشنود باشیم و از زندگی لذت ببریم. 

 

این دنیا براساس سعادت و خوشبختی بنا نهاده شده است

 

سعادت و خوشبختی پایه و اساس این دنیاست. این موضوع را می‌توان اینگونه بیان کرد که انسان به دنیا آمده است که سعادتمند شود. سعادت و خوشبختی به سمت انسان‌ها می‌بارد. اگر انسانی در وجود خود احساس خوشبختی نمی‌کند به این دلیل است که خودش مانع دریافت این سعادت می‌شود. 

 

وجود همه انسان‌ها پر است از سعادت و خوشبختی. آیا می‌دانید که تا چه حد می‌توانید سعادتمند شوید؟ هنر انسان سعادتمند این است که به این سعادت و خوشبختی درونی جهت بدهد تا آن سعادت درونی را به واقعیت تبدیل کند.

 

انسان دائما در حال رشد است

 

ما همواره به سمت جلو حرکت می‌کنیم. ما از زمانی که به این جهان بزرگ قدم گذاشته‌ایم همواره رشد می‌کنیم. ما نمی‌توانیم جلوی رشد خود را بگیریم. 

 

زمان حرکت می‌کند، جهان رشد می‌کند و ما هم درون این جهان رو به رشد در حال رشد هستیم. حرکت رو به جلوی ما اجتناب‌ناپذیر است. ما چاره‌ای نداریم مگر این که رشد کنیم و باعث رشد هرچه بیشتر این جهان شویم.

 

چگونه می‌توانیم از نقطه شروع به نقطه پایان برویم؟

 

قبل از اینکه درباره این موضوع صحبت کنیم باید کمی درباره موضوع ارتعاش صحبت کنیم. همه آنچه که در اطراف خود می‌بینید در حال ارتعاش هستند. هرچیزی چه در دنیای مادی، چه در دنیای غیرمادی در حال ارتعاش است.

 

افکار ما هم در حال ارتعاش هستند. هرفکری ارتعاشی دارد و متقابلا چیزهای هم ارتعاش را به سمت خود می‌کشد. قانون جذب می‌گوید: هرچیز شبیه خود را به سمت خود می‌کشد. با این شرایط می‌توان قانون جذب را به نوعی گرداننده جهان نامید که از طریق آن اشیاء و افکار مشابه یکدیگر را جذب می‌کنند.

 

فرض کنید که رادیویی در اختیار دارید. شما دوست دارید برنامه‌هایی را گوش کنید که به طور مثال مربوط به فرکانس ۱۱۰ است. اگر رادیوی خود را روی فرکانس ۱۴۰ تنظیم کنید، هرگز نمی‌توانید برنامه‌های موج ۱۱۰ را گوش کنید.

رادیوی شما باید با فرکانس فرستنده هماهنگ باشد. اگر نتوانید رادیوی خود را با فرکانس فرستنده هماهنگ کنید نمی‌توانید برنامه‌های فرکانس مورد نظر را گوش کنید.

 

به همان نسبت شما باید با آرزوهای خود هم فرکانس یا هم ارتعاش باشید تا بتوانید آنها را دریافت‌ کنید. پس برای پاسخ به سؤال چگونه به آرزوهای خود برسیم؟ نیاز است که بدانیم چگونه با آرزوهای خود هم‌فرکانس شویم؟

 

چگونه با آرزوهای خود هم ارتعاش شویم؟

 

برای هم ارتعاش شدن با آرزوهای‌تان نیاز است که به آنها توجه کنید. به هرآنچه توجه می‌کنید موجب می‌شود که از جانب شما ارتعاشات آن چیز ارسال شود.

اگر ارتعاشی از طرف شما ارسال می‌شود به این معنی است که شما به آن چیز توجه می‌کنید. این ارتعاشات نشان می‌دهند که آن چیزی که ارتعاشات آن را ارسال کرده‌اید، جزء خواسته‌های شما هستند.

 

پس خبر خوب این است که برای به دست آوردن اهدافتان و رسیدن به خواسته‌هایتان باید به آن خواسته‌ها توجه کنید. پس اگر چیزی وجود دارد که آرزوی شما است تنها کاری که باید بکنید این است که روی آن چیز تمرکز و توجه کنید.

 

شما با فکر‌کردن یا توجه‌کردن به یک چیز، یا به تجربه‌ای که دوستش دارید ارتعاشی را می‌فرستید که طبق قانون جذب  به سمت شما جذب می‌شود.

 

برای رسیدن به خواسته‌هایتان به آنها توجه کنید

 

برای به دست‌آوردن آرزوهایتان بهترین کار این است که روی آنها متمرکز شوید. شما باید به خواسته‌های خود متمرکز شوید تا آنها را به دست آورید. 

توجه‌کردن به آرزوهایتان باعث می‌شود که ارتعاشاتی هماهنگ با آن خواسته‌ها از سمت شما ارسال شود. هرچقدر این ارتعاشات هماهنگ با خواسته‌هایتان باشد، شما مطمئن‌تر می‌شوید که به آرزوهایتان خواهید رسید.

 

چگونه به خواسته‌هایمان توجه کنیم؟

 

راه رسیدن به خواسته‌هایتان این است که با آن خواسته‌ها هم ارتعاش شوید. راحت‌ترین راه برای هماهنگی و هم‌ارتعاش شدن با خواسته‌هایتان این است که درباره آن خواسته‌ها گفتگو کنید.

 

با دوستانتان، با اطرافیان و بستگانتان درباره آن خواسته صحبت کنید. اگر کسی نبود که با او درباره خواسته‌هایتان صحبت کنید، با خودتان صحبت کنید.

راه‌های متعددی برای هم ارتعاش شدن با خواسته‌هایتان وجود دارد. یک راه دیگر تجسم‌کردن خواسته‌هایتان است. تصور کنید که همین الآن به آن خواسته‌ها رسیده‌اید. یعنی تصور کنید همین الآن هرآنچه را می‌خواهید در اختیارتان است. تصور کنید آن را دارید و با آن زندگی می‌کنید.

 

مطالعه مقاله تصویرسازی ذهنی را از  دست ندهید

 

شما باید افکار خود را برای لذت‌بردن از این خواسته‌ها متمرکز کنید. اگر به خواسته‌هایتان فکر کنید و تصور کنید که همین الآن به آن خواسته‌ها رسیده‌اید، به طور مداوم ارتعاشات آن خواسته‌ها را ارسال می‌کنید و کاری می‌کنید که این خواسته‌ها وارد زندگی‌تان شوند. 

 

از کجا بدانیم که به آرزوهای خود توجه می‌کنیم یا نه؟

 

قانون جذب خود قانون ثانویه است. قانون اصلی قانون ارتعاش است. قانون ارتعاش می‌گوید که به هرچیز توجه کنید آن را به زندگی خود دعوت می‌کنید. اما نکته مهم این است که بسیاری از افراد به جای اینکه به خواسته‌های خود توجه کنند به ناخواسته‌های خود توجه می‌کنند.

 

آنها با این کارشان به جای اینکه خواسته‌های خود را به دست آورند ناخواسته‌های خود را دریافت می‌کنند. اجازه دهید با یک مثال موضوع را توضیح بدهیم.

فرض کنید که اوضاع مالی شما مطلوب نیست. شما برای تآمین هزینه‌های زندگی خود با مسائل متعددی روبرو می‌شوید. این مسائل باعث می‌شوند که با تضادهایی روبرو شوید. تضادهای زندگی شما، به شما می‌گویند که شما چه می‌خواهید.

 

وقتی که شما با ناخواسته‌های زندگی‌تان روبرو می‌شوید به صورت واضح و روشن متوجه می‌شوید که چه می‌خواهید. روبرو شدن با مسائل مالی زندگی به شما می‌گوید که شما پول بیشتری می‌خواهید.

 

وظیفه شما چیست؟

 

قانون جذب سه مرحله دارد که برای جذب هرآنچه خواسته شماست باید این سه مرحله تکمیل شوند

 

۱- مرحله درخواست

شما با توجه به خواسته خود این مرحله را انجام می‌دهید. وقتی که با تضادهای زندگی‌تان روبرو می‌شوید به روشنی متوجه می‌شوید که چه می‌خواهید.

در استفاده از قانون جذب این وظیفه شماست که بخواهید. البته باید بگوییم وقتی که با تضادهای زندگی روبرو می‌شوید، آرزوهایی در وجود شما شکل می‌گیرند.

 

نیازی نیست که خواسته‌هایتان را حتما به زبان بیاورید. همینکه با تضادی روبرو می‌شوید و خواسته‌هایی در وجود شما ساخته‌شدند، درخواست به صورت خودکار از طرف شما انجام می‌شود و ارتعاشات آرزوهایتان ارسال می‌شوند. این همان مرحله اول است که توسط شما تکمیل می‌شود.

 

۲- مرحله پاسخ

مرحله دوم پاسخگویی است. وقتی مرحله اول را انجام دادید، نوبت به مرحله دوم می‌رسد. جهان بلافاصله پس از درخواست شما به خواسته‌های شما پاسخ می دهد. همان غول چراغ جادویی که درباره آن صحبت کرده‌ایم.

 

جهان مانند غول چراغ جادو به خواسته‌های شما پاسخ می‌دهد. بیشتر مردم فکر می‌کنند که این جهان است که آنها را به خواسته‌های خود نمی‌رساند. اما جهان پاسخ می‌دهد. همان لحظه‌ای که درخواست می‌کنند پاسخ می‌دهد.

 

اگر بیشتر افراد به خواسته‌هایشان نمی‌رسند این مشکل جهان نیست. نکته اینجاست که آنها خودشان باعث نرسیدن به خواسته‌هایشان می‌شوند. چون که مرحله سوم هم باید انجام شود.

 

۳- مرحله دریافت

سومین مرحله در استفاده از قانون جذب مرحله دریافت است. اگر با خواسته‌های خود هم‌ارتعاش شوید و این روند را ادامه دهید شما مرحله سوم را به خوبی انجام داده‌اید. مهم‌ترین نکته‌ای که باعث می‌شود به خواسته‌های خود نرسید انجام نشدن همین مرحله سوم است.

 

اگر نمی‌توانید به خواسته‌های خود برسید، مسأله جهان و قانون‌های آن نیست بلکه این خود شما هستید که مانعی بر سر راه رسیدن به خواسته‌های تان ایجاد می‌کنید.

 

اجازه بدهید به همان مثال برگردیم. وقتی که در شما تضادهای مالی ایجاد شد به این نتیجه می‌رسید که خواسته‌هایی دارید. به قول استر هیکس پرنده خواسته‌های شما به پرواز در می‌آید. اکنون وظیفه شما این است که به دنبال آرزوهای خود بروید. شما باید با خواسته‌های خود هم‌ارتعاش باشید.

 

چگونه با خواسته‌های خود هم ارتعاش باشیم؟

 

برای هم‌ارتعاش بودن با خواسته‌های خود باید به آنها توجه کنید. شاید بپرسید از کجا بدانیم که با خواسته‌های خود هم‌ارتعاش هستیم؟ وقتی که به خواسته‌های خود توجه می‌کنید به این معنی است که شما با خواسته‌های خود هم‌ارتعاش هستید.

 

یکی از راه‌هایی که به شما نشان می‌دهید که با خواسته‌های خود هم‌ارتعاش هستید یا نه، توجه کردن به احساستان است. اگر در زمان فکر‌کردن به خواسته‌هایتان متوجه شدید که احساس خوبی دارید به این معنی است که شما در حال توجه کردن به خواسته‌هایتان هستید.

 

در مثال بالا، زمانی که به ثروت و پول فکر می‌کردید و احساس خوبی داشتید، یعنی در حال ارسال ارتعاش خواسته‌هایتان که داشتن پول و ثروت بیشتر است، هستید.

 

در این مثال خواسته شما دریافت پول بیشتر است. اگر به پول و ثروت بیشتری احتیاج دارید و در زمانی که به داشتن آن فکر می‌کنید و احساستان خوب است به این معنی است که شما ارتعاش خواسته‌تان را می‌فرستید.

 

و بالعکس اگر به خواسته خود فکر می‌کنید و احساس بدی دارید به این معنی است که شما با خواسته‌های خود هم ارتعاش نیستید.

بیشتر مردم به ناخواسته‌های خود فکر می‌کنند تا به خواسته‌های خود. اجازه دهید یک مثال دیگر بزنیم. فرض کنید شما می‌خواهید از نقطه A به نقطه B بروید. مبدأ و مقصد مشخص است. شما حرکت می‌کنید و به سمت مقصد پیش می‌روید.

 

 در زمانی که احساستان خوب است و به خواسته‌های خود فکر می‌کنید به این معنی است در مسیر مستقیم قرارگرفته‌اید و به سمت مقصدتان حرکت می‌کنید. زمان‌هایی هم هست که احساستان خوب نیست. این بد بودن احساستان به معنی برگشتن مسیری است که قبلا رفته‌اید.

 

بیشتر مردم به جای اینکه دائما احساس خود را خوب نگه دارند و به سمت هدفشان حرکت کنند، زمان‌های زیادی احساس بدی دارند و از مقصد فاصله می‌گیرند.

 

حکایت زندگی مردم به این صورت است که دائما در حال رفت و برگشت در مسیر  A تا B هستند. این یعنی نرسیدن به خواسته‌ها. اما بهترین کار این است که دائما احساستان خوب باشد و به جای فکر کردن به ناخواسته‌ها به خواسته‌ها و آرزوهایتان فکر کنید و احساستان خوب باشد.

چه مدت احساسمان را خوب نگه داریم؟

 

گاهی سؤال پرسیده می‌شود که برای رسیدن به خواسته‌هایمان چه مدت احساسمان را خوب نگه داریم. در پاسخ به این سؤال باید بپرسیم که آیا احساس خوب داشتن به تلاش زیادی احتیاج دارد.

 

در نظر بیشتر افراد که زندگی‌شان پر از چالش و ناآرامی است داشتن احساس خوب شاید کمی سخت به نظر بیاید. آنها می‌گویند که اگر زندگی‌مان خوب باشد احساسمان خوب خواهد بود. اما اینگونه نیست. اگر احساستان خوب باشد زندگی‌تان خوب خواهد بود.

 

این اشتباه است که اول باید زندگی‌تان خوب باشد تا احساستان خوب باشد. دقیق‌تر این است که اول احساستان خوب باشد تا بتوانید توسط احساس خوبتان زندگی‌تان را به دلخواه خود بسازید.

 

احساس شما مانند قطب‌نما به شما نشان می‌دهد که به سمت خواسته‌هایتان حرکت می‌کنید یا نه. اگر احساستان خوب بود یعنی در مسیر درستی هستید و اگر احساستان خوب نبود یعنی از مسیر درست منحرف شده‌اید و پا به بیراهه گذاشته‌اید.

 

تا زمانی که به هدفتان برسید باید احساستان خوب باشد. هرگاه به هدف خود رسیدید با توجه به تضادهایی که ایجاد می‌شود، دوباره هدف‌های دیگری در شما ایجاد می‌شود. رسیدن به هر هدفی باعث ساخته‌شدن هدفی دیگر می‌شود.

 

اینگونه می‌شود که جهان رشد می‌کند. شما در جهانی که دائما در حال رشد است، رشد و پیشرفت می‌کنید. خلق یک آرزو باعث خلق آرزویی دیگر می‌شود.

 

به محض رسیدن به هدفی خاص هدف دیگری در شما ایجاد می‌شود. هدفها بزرگتر و بزرگتر می‌شوند و انسان هم بسته به هدف‌های خود بزرگ‌تر می‌شود.

 

مخلص کلام این است که شما به هرآنچه توجه کنید آن را جذب می‌کنید چه بخواهید چه نخواهید. این قانون جهان است و شما چه بخواهید، چه نخواهید از این قانون استفاده می‌کنید.

 

اگر تا به حال به خواسته‌های خود رسیده‌اید یا به خواسته‌های خود نرسیده‌اید نشان می‌دهد که از قانون جهان استفاده می‌کنید.

اگر به خواسته‌های خود رسیده‌اید به این معنی است که شما در راستای رسیدن به خواسته‌های حود قرار گرفته بودید و آن‌ها را دریافت کرده‌اید و بالعکس اگر به خواسته‌های خود نرسیده‌اید به این معنی است که شما از مسیر منحرف شده و از خواسته‌های خود فاصله گرفته‌اید و در نتیجه به آنها

نرسیده‌اید.

 

حال چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

 

قانون جذب می‌گوید که دوچیز هم‌ارتعاش همدیگر را جذب می‌کنند. این قانون می‌گوید که اگر با خواسته‌های خود هم‌ارتعاش شوید آنها را جذب می‌کنید و اگر با آنها هم‌ارتعاش نباشید به معنی نرسیدن به خواسته‌هایتان است.

 

اگر مرتبا به آنچه می‌خواهید توجه می‌کنید یعنی اینکه شما آن‌ها را جذب می‌کنید و اگر مرتبا به ناخواسته‌های خود فکر می‌کنید آن‌ها را هم جذب خواهید کرد. 

 

رسیدن به ناخواسته‌ها به این معنی است که شما به خواسته‌هایتان نرسیده‌اید. شما می‌توانید از احساس خود برای رسیدن به هدف‌هایتان کمک بگیرید.

 

اگر ناخواسته‌ای دارید به این معنی است که خواسته‌هایی دارید. اگر به خواسته‌هایتان فکر می‌کنید و احساستان خوب است به این معنی است که در مسیر رسیدن به خواسته‌یتان قرار دارید و به سمت آنها حرکت می‌کنید.

 

کافی است مرتبا احساستان خوب باشد تا بالاخره به خواسته‌هایتان برسید. اگر احساستان خوب نبود می‌توانید احساستان را خوب بکنید و در مسیر رسیدن به خواسته‌ها قرار بگیرید.

 

گفتیم که احساس شما ابزاری است که به کمک شما می‌آید تا شما را به سمت رسیدن به خواسته‌هایتان هدایت کند. اگر در مسیر رسیدن به خواسته‌هایتان باشید این نشانه خوبی است.

این نشان می‌دهد که شما به خواسته خود نزدیک می‌شوید و اگر در مسیر رسیدن به خواسته‌های خود نباشید، احساس شما خوب نخواهد بود و به معنی این است که از خواسته‌هایتان فاصله می‌گیرید.

 

من احساس را به فانوس دریایی تشبیه می‌کنم. فانوس دریایی در کنار ساحل قرار دارد و کشتی‌ها را به سمت ساحل هدایت می‌کند.

اگر شما ناخدای کشتی باشید از دور فانوس دریایی را می‌بینید. اگر در حال نزدیک شدن به فانوس دریایی باشید، کم‌کم فانوس دریایی را پرنورتر می‌بینید و اگر کشتی شما از فانوس دریایی فاصله بگیرد فانوس دریایی کم‌نورتر می‌شود.

 

کم‌نور شدن و پرنور شدن فانوس دریایی به این معنی است که شما دارید از ساحل فاصله می‌گیرید یا به ساحل نزدیک می‌شوید.

رسیدن به هدفتان هم به این صورت است که اگر دیدید در راه رسیدن به خواسته‌ها احساستان خوب است یعنی به خواسته‌هایتان نزدیک می‌شوید و اگر احساستان خوب نبود به این معنی است که از مسیر منحرف شده‌اید و دارید مسیر اشتباهی را طی می‌کنید.

 

یادتان باشد که باید توجه خود را به داشتن چیزی متمرکز کنید نه نداشتن آن. شما خود به خود و به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه همه‌چیز  را در زندگی‌تان خلق می‌کنید. گفتیم وقتی که با تضادی برخورد می‌کنید و به ناخواسته‌ای می‌رسید متوجه می‌شوید که چه چیزی را می‌خواهید.

 

یک بار دیگر می‌گویم اگر احساستان خوب است به معنی این است که در مسیر رسیدن به خواسته‌هایتان قرار گرفته‌اید و اگر احساستان خوب نیست به معنی این است که شما دارید از خواسته‌هایتان فاصله می‌گیرید.

 

اگر دوست دارید ثروتمند باشید، لازم است به داشتن ثروت توجه کنید و وقتی که به داشتن ثروت توجه می‌کنید احساستان خوب باشد.

اگر به فقیر نبودن فکر کنید به معنی این است که شما به نداشتن ثروت فکر می‌کنید و طبیعتا احساستان هم خوب نخواهد بود.

اگر احساستان خوب باشد شما در مسیر درستی حرکت می‌کنید و اگر احساستان بد باشد مسیرتان اشتباه است و باید آن را اصلاح کنید.

 

مولانا جلال‌الدین بلخی می‌گوید:

      خوب خوبی را کند جذب این بدان                   طیبات و طیبین بر وی بخوان

             درجهان هرچیز چیزی جذب کرد                      گرم گرمی را کشید و سرد سرد

          قسم باطل باطلان را می کشند                    باقیان از باقیان هم سرخوشند

      ناریان مر ناریان را جاذبند                              نوریان مر نوریان را طالب‌اند

 

خوب خوبی را جذب می‌کند و بد بدی ها را . با ما همراه باشید، در مقاله‌های بعدی به شما خواهم گفت که شما احساس را جذب می‌کنید و هرآنچه که تجربه می‌کنید احساسی است که ایجاد می‌شود.

 

برای شرکت در این دوره غیرحضوری کافی است نام و ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید. این کار بیشتر از دو دقیقه از شما زمان نخواهد گرفت، اما اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد

 • ثبت نام در دوره رایگان آموزش ان.ال.پی

 •  

  اگر شما هم دوست دارید زندگی‌تان را متحول کنید، پیشنهاد می‌کنیم در دوره‌های غیرحضوری ان ال پی و قانون جذب شرکت کنید.

  برای شرکت در این دوره‌های بی‌نظیر روی لینک‌های مورد نظر کلیک کنید.

  ابوالفضل قراخانلو

  من ابوالفضل قراخانلو هستم. مدرس و مربی ان ال پی، کوچ کسب و کار از آکادمی بین المللی کوچینگ، مدرس و مربی مهارت‌های رسیدن به موفقیت، نویسنده کتاب تئوری تغییر، نویسنده بیش از 80 مقاله در مورد مهارت‌های رسیدن به موفقیت، هدفگذاری، مهارت‌های ارتباطی و مدیر وبسایت ایران ان ال پی

  We have found an easier way to communicate with our users : Subscribe to channel

  Be sure to read the following:

  قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

  1. زیبا زاهدپور گفته؛
   00:47 2017/08/05

   قانون جذب زیباترین قانون جهان. از خدا متشکریم.

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    09:14 2017/08/05

    سلام. براتون آرزوی موفقیت می کنیم. شاد و پرانرژی باشید

  2. اشکان گفته؛
   18:11 2017/08/05

   ابولفضل خان سایتت عالیه. من ۲ساعت داخل نت گشتم و بالای ۲۰۰تا صفحه بازکردم اما ۱ساعته که تو سایت شما موندگار شدم.و در دوره های رایگان شرکت کردم.قطعا لطف و محبت شما نتایجی در زندگی شمادر پی خواهد داشت و تو عالم گم نخواهد شد.ممنون بازم.موفق و پیروز باشید

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    18:56 2017/08/07

    سلام دوست گرامی. از لطف شما بسیار سپاسگزاریم. ما همه تلاشمون را می کنیم که بهترین خدمات را به همراهان خود ارائه کنیم. از اینکه به ما انرژی می دید و باعث می شید که این راه را با قدرت بیشتری ادامه بدیم متشکریم. براتون بهترین احساسات را آرزومندیم.

    • محمدرضا گفته؛
     00:29 2020/02/09

     سلام استاد ابوالفضل خب وقتی که نه پول داریم و نه کار چگونه میتوانیم به آرزوهایمان برسیم آیا تنها آرزو کردن کافیست؟؟؟

     • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
      11:41 2020/02/09

      سلام دوست عزیز. قرار نیست ما آرزو داشته باشیم و هیچ اقدامی انجام ندیم. برای رسیدن به هر خواسته ای اقدامی در و شایسته آن آرزو لازم است. اگر آرزو داشته باشی کارمند یا کارگر یک شرکت باشید کافیه بخواهید و برای یافتن کار اقدام کنید. با توجه به قانون جهان به هرآنچه بخواهید، خواهید رسید. اگر دنبال کارگر بودن یا کارمند بودن باشید قطعا به آن خواهید رسید. اگر هم دنبال این هستید که کسب و کار خودتان را داشته باشید به این هم خواهید رسید. یادآوری می کنم انسان های موفق هیچگاه دنبال بهانه نیستند. آنها در پی یافتن راه هایی هستند که آنها را به آرزوهایشان برساند نه اینکه در خانه بنشینند و به فکر این باشند که چرا منابع لازم را برای زندگی ندازند. بهانه گیری و دیگران را مقصر دانستن کار افراد ناامید و بهانه گیر است. پیشنهاد من این است که با امید و انرژی دنبال خواسته هایتان باشید و بهانه گیری را کنار بگذارید. خواهید دید که به صورت معجزه آسایی به مسیر رسیدن به خواسته هایتان خود را نشان خواهد داد. با آرزوی موفقیت برای شما

  3. فرزاد غلامی گفته؛
   19:14 2017/08/11

   سلام
   دنبال ان ال پی میگشتم که شما رو پیدا کردم از اینکه بدون چشمداشت دانسته هاتون رو در اختیار دیگران قرار میدهید براتون آرزوی سربلندی و پیشرفت روز افزون میکنم، مطالبتون خیلی ساده و روان هستند و مخاطب رو تحت تاثیر قرار میدن.
   خدا رو سپاس میگم بابت هموطنان خوبی که دارم

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    21:46 2017/08/12

    سلام دوست عزیز
    از شما دوست گرامی به خاطر ابراز لطف و محبتی که دارید سپاسگزاری می کنم. خوشحالم از اینکه دوستان و هموطنان عزیزم دنبال یادگیری و افزایش توامندی های خودشون هستند و بهتون تبریک می گم که شما چنان هستید. برای شما و همه دوستان بهترین احساسات را آرزو می کنم. شاد و پرانرژی باشید.

  4. میرازد گفته؛
   23:31 2017/08/28

   خیلی متشکرم قراخانلو عزیز ، سبز باشید

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    14:13 2017/08/29

    سلام دوست گرامی. متشکرم از لطف شما. شاد و پرانرژی باشید

  5. ناشناس گفته؛
   11:04 2017/11/11

   سلام استاد گرامی! من مقاله ها را دنبال میکنم خیلی مفید است و همچنان دوره اموزش رایگان را هم فرا گرفتم روز هفتم بود ولی درس هفتم به ایمیل من نرسیده..
   و یک سوال داشتم که قبلا هم مطرح کردم ولی جواب را دریافت نکردم. اینکه از طریق دانش ان.ال.پی چگونه ممکن است شخصیکه همراهش هیچگونه رابطه نداریم به زندگی خود برگردانیم آیا این دانش چنین راه را در اختیار ما قرار داده؟ تشکر

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    11:10 2017/11/11

    سلام دوست عزیز. از همراهی شما بسیار خوشحالیم. ایمیلهای سایت بدون هیچ خطایی به اعضای سایت ارسال می گردند و در این رابطه باید پوشه اسپم ایمیل خود را بررسی بفرمایید تا اینکه پوشه اینباکس شما پر است و ایمیلهای قبلی افراد دیگر را از پوشه اینباکس پاک کنید تا ایمیلهای دوره رایگان وارد اینباکس شوند. در رابطه با سؤال دوم شما ما پاسخ سوال قبلی شما را داده ایم. اگر در صفحه از ما بپرسید بیشتر جستجو بکنید حتما پاسخ را خواهید یافت. شاد و موفق باشید

  6. زهرا حیدری گفته؛
   15:42 2018/05/05

   خیلی خوبه که قانون جذب توی این دنیا وجود داره و امکانش هست بتونیم ازش استفاده کنیم من خودم به خیلی چیزا رسیدم باهاش و الان هم خودم رو باور دارم و میگم من خوشبختم خیلی سایتتون خوبه

   • نازنین گفته؛
    15:44 2018/05/05

    آره منم باور دارم و زندگیم وخیلی خوبه

    • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
     08:39 2018/05/15

     سلام دوست عزیز. حتما خودتون آمادگی تغییر را داشتین که قدم در مسیر تغییر گذاشتین. ما هم برای شما در این مسیر آرزوی موفقیت می کنیم. شاد و پیروز باشید.

  7. الای گفته؛
   19:08 2018/05/25

   سلام.ممنون از سایت عالیتون.
   ببخشید شما در مورد راز آب هم اطلاعاتی دارین؟؟و اینکه چگونه از طریق آب ب خواسته هامون برسیم؟؟

  8. اراسته رفيع نژاد گفته؛
   08:25 2018/05/27

   سلام. مثال فانوس دریایی عالی بود سپاسگزارم

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    11:06 2018/05/27

    سلام دوست عزیز. از لطفا شما متشکریم. شاد و موفق باشید

  9. Zeinab گفته؛
   23:40 2018/05/28

   سایتتون واقعا عالی بود نظرم به زندگی و ارزو هام کامل عوض شد من از اینکه به خواسته هام نمی رسیدم ناراحت بودم و حتی دچار افسردگی هم می شدم اما الان حالم خیلی خوبه

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    19:57 2018/06/13

    سلام دوست عزیز. از لطف شما کمال تشکر را داریم. یکی از موضوعاتی که باعث تغییر انسان می شه همین تغییر نگرش است. اگر نگرشتان را نسبت به زندگی تغییر دهید، خواهید دید که جهان و هرچه در آن است را به گونه ای دیگر می بینید و دیدگاهتان به گونه ای خواهد شد. تغییر دیدگاه کمک می کند که بدانیم به چه موضوعاتی اهمیت دهیم و به چه موضوعاتی اهمیت نداده و به راحتی از کنار آنها بگذریم. خیلی خوشحالیم که این تغییر در شما ایجاد شده و این تغییر نوید بخش نتایج خوب و فوق العاده ای در زندگی تان خواهد بود. با تشکر

  10. سارا پهلوانی گفته؛
   14:18 2018/06/04

   من ۱۱ساله هستم والان ۵ سال است که در انتظار یک ابجی هستم ولی ارزویم بر اورده نمی شودچگونه به ارزویم برسم

  11. سارا پهلوانی گفته؛
   14:23 2018/06/04

   ایا از طریق قران ارزو براورده می شود

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    19:41 2018/06/13

    سلام دوست عزیز. من متوجه منظور شما نشدم. لطفا سؤال خود را دقیقتر و واضح تر بیان کنید. با تشکر

  12. mello girl[×_×]♡(×_×) گفته؛
   00:20 2018/06/06

   سلام.سوالی ذهن من رودرگیرکرده.من ی کسیودوست دارم ک پسرخیلی خوبیه وازهرنظرشخص کاملیه اون ن زن داره ن دوست دختر.ولی اون اونوره ومنم اینورمن مرتبا بهش فکرمی کنم.ومی دونم کسیودوست داره مثل خودش ک سروسنگین ولی اهل عشق وحال وتفریح باشه.من اینجوریم.ایاممکنه بافکرمفرح داشتن وبادرست کردن تابلوکاءنات اونم درسن۱۵سالگیم بهم برسیم.چون درهمه چیزتفاهم داریم.ودلامونم یکیه.ایابا+اندیشی ودادن انرژی خوب وازکاءنات کمک گرفتن ووووو…..میشه مابهم برسیم.خیلی فردمشهوریه ممکنه احتمالش خیلی کم باشه.وخودش میدونه که هنوزنیمه گمشودشوپیدانکرده ومن ن ازروبچه بازی بلکه ازروی الهام گرفتن.می دونم اون مال منه…???اون تازگی۲۶سالش شده.وسن هیچ وقت ملاک نیست.

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    19:36 2018/06/13

    سلام دوست عزیز. این موضوع کمی پیچیده است. در این مورد فکر کردن به تنهایی یا داشتن احساس خوب کافی نیست. چون شما با انسانی طرف هستید که کاملا اختیار دارد و آزاد خلق شده است. اگر قرار باشد با فکر کردن به او داشتن احساس خوب و در صورتی که او هیچگونه تمایلی به داشتن ارتباط با شما ندارد، با او ارتباط برقرار کنید و به گفته خودتان فکر کنید که ایشون مال شماست، جهان اینگونه تصورات را برنمی تابد. در جهان به این بزرگی هیچکس به هیچکس تعلق ندارد و مال هیچکس دیگر نیست. هر فردی به خودش تعلق دارد و اوست که انتخاب می کند با چه کسی زندگی کند و ارتباط داشته باشد. شما نمی توانید آزادی و اختیار یک شخص را از او بگیرید و او را مال خود کنید. جهان این اجازه را به کسی نمی دهد. در صورتی که او نیز تمایل داشته باشد که با شما ارتباط داشته باشد، آن موقع موضوع متفاوت خواهد بود و می توانید با توجه به قوانین جهان به سمت یکدیگر جذب شوید و با هم ارتباط برقرار کنید. با تشکر

  13. mello girl[×_×]♡(×_×) گفته؛
   00:22 2018/06/06

   سلام.سوالی ذهن من رودرگیرکرده.من ی کسیودوست دارم ک پسرخیلی خوبیه وازهرنظرشخص کاملیه اون ن زن داره ن دوست دختر.ولی اون اونوره ومنم اینورمن مرتبا بهش فکرمی کنم.ومی دونم کسیودوست داره مثل خودش ک سروسنگین ولی اهل عشق وحال وتفریح باشه.من اینجوریم.ایاممکنه بافکرمفرح داشتن وبادرست کردن تابلوکاءنات اونم درسن۱۵سالگیم بهم برسیم.چون درهمه چیزتفاهم داریم.ودلامونم یکیه.ایابا+اندیشی ودادن انرژی خوب وازکاءنات کمک گرفتن ووووو…..میشه مابهم برسیم.خیلی فردمشهوریه ممکنه احتمالش خیلی کم باشه.وخودش میدونه که هنوزنیمه گمشودشوپیدانکرده ومن ن ازروبچه بازی بلکه ازروی الهام گرفتن.می دونم اون مال منه…???اون تازگی۲۶سالش شده.وسن هیچ وقت ملاک نیست.???

  14. suo گفته؛
   18:21 2018/07/16

   سلام – درخواست تغییر رو داریم ولی قدرتش رو نه. و ذهن دچار آشفتگی و نابسامانی هستش. چطور میشه از این حالت رهائی پیدا کرد. با سپاس از شما و سایت بسیار موفق شما.

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    22:32 2018/07/17

    دوست عزیز سلام. من درباره تغییر زیاد صحبت کرده ام و مطالب زیادی نوشته ام. اینکه شما می گید درخواست تغییر دارید آیا واقعا اینطوریه. مطمئن باشید کسی که بخواد تغییر بکنه دنبال راه های تغییر می گرده. یکی از خصوصیات ذهن انسان حفظ حالت موجود هستش. اگر شما به تغییر فکر می کنید و ذهنتون دچار آشفتگی می شه به این معنی است که هنوز به این نتیجه نرسیده است که تغییر کند. برای اینکه بدانید چرا و به چه دلیل تغییر می کنید لطفا مقاله تغییر چیست را مطالعه نمایید. برای مطالعه این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید.
    http://irannlp.com/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

  15. عاشق دل شکسته گفته؛
   00:43 2018/09/14

   سلام خسته نباشین ببخشید من میخوام به عشقم برسم خیلی وقته که جدا شدیم اما من عاشقشم .میخوام بهش برسم هرروز و هرشب بهش فکر میکنم . چ بخوام چ نخوام احساس خیلی خوبی هم دارم . من که نماز خون نبودم شدم . قرآن . دعا ولی هیچ خبری نیست توروخدا بگید من چیکار کنم دارم دیونه میشم همش حس میکنم پشت سرمه همش کنارم حسش میکنم باهاش حرف میزنم دارم خل میشم

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    12:34 2018/09/14

    سلام دوست عزیز. تا زمانیکه این حس فقدان و از دست دادن در وجود شما باشد اتفاقی که می افتد این است که شما نمی توانید به خواسته خود برسید. اگر با این احساسات یعنی احساساتی که ناشی از وابستگی و از دست دادن آن فرد باشد زندگی کنید و همینطور پیش برید اتفاقی جدیدی نخواهد افتاد. اولین گام این است که روی عزت نفس خود کار کنید و خودتان را دوست داشته باشید. لطفا روی عزت نفس خود کار کنید تا دیگران هم شما را دوست داشته باشند. سپس به این فکر کنید که اگر این شخص نشد حتما شخص دیگری هست که بتواند شریک زندگی شما باشد. اگر اینگونه فکر کنید و خودتان را دوست داشته باشید و به اینگونه فکر کنید زندگی تان تغییر خواهد کرد. به امید موفقیت شما دوست عزیز

  16. Sh گفته؛
   10:14 2018/09/26

   سلام
   چرا من بلد نیسم ارزو کنم بلد نیسم چیزای خوب خوب بخام
   اصن ارزو کردن بلد نیسم نمیتونم تجسم کنم و به چبزا و داشته های خوب فک کنم

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    18:23 2018/10/06

    سلام دوست عزیز. ذهن انسان بسیار تواناست و همین توانایی ذهن انسان گاهی اوقات باعث ایجاد مسائلی برای او می شود. به طور مثال گاهی اوقات خاطرات، تجربیات و باورهای انسان باعث می شود که انسان ها برداشت متفاوتی از دنیایی که در آن زندگی می کنند داشته باشد. بنابراین تجربیات بعدی شما دستخوش آن خاطرات و تجربیات و باورهای شما می شوند. باید دید چه اتفاقی در ذهن شما افتاده است که به این نتیجه رسیده اید که نمی توانید تجسم کنید و به خواسته های خود برسید. اما ان ال پی به اینکه بر شما چه گذشته است ندارد. ان ال پی به این کار دارد که چگونه مسائل شما را حل کند. می توانید از تکنیک های متفاوت ان ال پی استفاده کنید تا ذهن خود را برای بهتر زیستن برنامه ریزی کنید. در ضمن من بارها گفته ام که با پرسیدن سؤالات قدرتمند است که می توانید به پاسخ های درستی برسید. سؤالاتی که شما از خودتان می پرسید را دوباره بررسی کنید و ببنید که آیا سؤالات شما قدرتمند هستند یا نه؟ به عنوان مثال به جای اینکه بپرسید من چرا نمی توانم تجسم کنم بهتر است بپرسید من چگونه می توانم تجسم کنم؟ موفق باشید

  17. من واقعاازشمامتشکرم چون به صورت کامل از زندگیم نا امید شده بودم اما شما نوری در زندگی تاریک من تابوندید.ان شاء الله خداوند به شماهمه چیز ببخشد وعطا کند ولی درد نه

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    11:54 2018/10/26

    سلام دوست عزیز. از همراهی شما بسیار خوشحالیم. اگر فردی تغییر می کند مطمئن باشید که خود پذیرای آن تغییر است و آمادگی تغییر را دارد. همه ابزارهای تغییر در وجود همه انسانها هست، شرطی که باید برقرار شود این است که آنها خودشان بخواهند که تغییر کنند و زندگی شان را پربارتر کنند. امیدوارم که همه انسانها بتوانند زندگی شان را آنطور که می خواهند بسازند. موفق باشید

  18. نازی گفته؛
   13:08 2018/11/01

   سلام من خیلی چیزا درباره قانون جذب و رهایی دیدم . اعتقاد دارم که اگر چیزی رو واقعا بخواهیم خدا اونو بهمون میده من یکی از دوستام رفته تهران و الان از تمام وجودم میهوام که تهران زندگی کنم لخاطر امکانات خیلی بهترش و دوستم . چه باغیدبکنم تا به خواسته م برسم ؟

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    08:33 2018/11/05

    سلام دوست عزیز. برای اینکه بتونید به خواسته ای برسید لازم است قبل از اینکه به صورت جسمی به اون خواسته برسید به صورت ذهنی با اون خواسته هم ارتعاش بشید. یعنی به صورت ذهنی با اون هدف یکی بشید. به طور مثال هدف شما اینه که در تهران زندگی کنید، در گام اول باید بتونید خودتان را به صورت ذهنی در تهران ببینید و در آنجا زندگی کنید. این مهم که احساسش کنید. نکته مهم اینه که شما احساس را جذب می کنید و به اون احساسی که دارید دوباره می رسید. موفق بشید

    • احمد معصومی گفته؛
     05:18 2019/08/10

     ممنون عالی بود

  19. شیما گفته؛
   19:09 2018/12/05

   سلام ممنون از سایت بی نظیرتون .

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    14:17 2018/12/18

    سلام دوست عزیز. از همراهی و لطف شما متشکریم. موفق باشید

  20. Atena گفته؛
   18:41 2019/08/29

   سلام خسته نباشید سایتتون خیلی خوبه
   من در یک خانواده معمولی به دنیا اومدم وضعیت زندگیمون همیشه معمولی بوده به خاطر وضعیت مالی نتونستم چیز هایی که میخوام رو داشته باشم نه اینکه خانواده ام برام فراهم نکرده باشن نه !چون وضعیت زندگیمون رو میبینم از خیلی از خواسته هام دست کشیدم ولی میخوام به ارزو هام برسم به خاطر این موضوع افسردگی گرفتم که میتونم یا نه بعضی وقتا به خودم میگم من با وضعیتی که دارم حق ارزو و رویا پردازی ندارم
   لطفا راهنماییم کنید بی صبرانه منتظره جوابتونم.

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    04:48 2019/08/30

    سلام دوست عزیز
    اگر به زندگی افراد موفق دقت کنیم متوجه می شویم که بیشتر این افراد در خانواده ای معمولی و فقیر به دنیا آمده اند. با با توجه به این موضوع به این نتیجه می رسیم که اگر تصمیم بگیریم که زندگی مان را تغییر دهیم و اقدام کنیم قطعا نتیجه می گیریم. اینکه فکر کنیم چون در یک خانواده معمولی به دنیا آمده ایم پس حق ما نیست که به آرزوی خود برسیم، فکر مخرب است و می تواند باعث ناامیدی شود. لطفا افکارتان را تغییر دهید تا نتایجی که می گیرید تغییر کند. موفق باشید

  21. اناهیتا گفته؛
   12:42 2019/09/05

   سلام استاد . من به هر چیز خوبی فکر میکنم و لذت داشتن و یا رسیدن به اون هدف رو تجسم میکنم همیشه برعکس میشه . میترسم به نتیجه خوب فکر کنم . این منو یاد اصطلاح قدیمیها میندازه که میگفتن حرف پیشکی مایه شیشکی . واقعا در مورد من همینه .

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    22:07 2019/09/05

    سلام. هرآنچه را که در زندگی تجربه می کنیم نتیجه باورهایی است که در ذهن خود داریم. این نتیجه ای که شما می گیرید دقیقا به باورهای شما ارتباط دارد. این نکته ای که گفتید باوری است که دارید و برای کسب نتایج بهتر لازم است این باور را تغییر دهید. خواهید دید با تغییر همین باور نتایج تغییر خواهند کرد.

    • ناشناس گفته؛
     02:55 2019/09/06

     ممنونم امیدوارم شما هم به همه خواسته هاتون برسید

  22. محمدعلی گفته؛
   21:15 2020/04/04

   سلام خدمت شما اقای قراخانلو من پسری ۱۵ ساله هستم پدری دارم فوق العاده عصبانی و اصلا قابل کنترل نیست حتی گاهی با مادرم دعوا میکند و حتی به خشونت های فیزیکی هم منجر میشود همچنین خسیس و به زور خرج میکند و باید همه چیز را به صورت پنهان خرید کرد این مثائل باعث افسردگی من شده من بیشتر از خودم ناراحت مادرم هست پیشنهاد شما چی هست؟

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    20:50 2020/04/06

    سلام دوست جوون من. از اینکه می بینم اینقدر مسئولیت پذیر هستی که دغدغه تو خانواده است بهت تبریک می گم. این خوبه که دوست داری تغییری در زندگی خانوادگیت ایجاد بکنی. اما دوست خوبم گاهی اوقات ما نمی تونیم بعضی چیزا را تغییر بدیم. مثلا اصلا ما نمی تونیم دیگران را تغییر بدیم. ما فقط می تونیم خودمون رو تغییر بدیم. اینکه شما بتونید پدرتون رو تغییر بدید کار خیلی خیلی سخت هستش. اگر پدرتون نخواد تغییر بکنه شما نمی تونید کاری انجام بدید. بهترین کار اینه که خودت رو تغییر بدی. باید کمی صبور باشی و در زمانهایی که مشخص می شه که بحثتون داره به خشونت کشیده می شه از بحث دست بردارید و کاری انجام ندید. درباره پول خرج نکردن هم باید بدونی دلیل اینکه پدرتون دوست نداره پول خرج نکنه چیه؟ از این می ترسه که پولش رو از دست بده یا اینکه موارد دیگه ای هستش. درباره مسائل مختلفی که پیش میاد پدرتون رو به آرامش دعوت کنید و با ایشون گفتگو کنید. بهتره با آرامش با مسائل برخورد کنید. هیچ مسأله ای نیست که با مذاکره و گفتگو حل نشه. پس لطفا با آرامش با ایشون گفتگو کنید و مسائل را اینگونه حل کنید. براتون آرزوی موفقیت می کنم.

  23. ریحانه گفته؛
   11:54 2020/10/18

   سلام من واقفا خیلی خوشحالم ک با قانون جذب اشنا شدم امید وارم بتونم درست ازش استفاده کنم با کمک خدا ، شماهم لطف بزرگی میکنید ک اطلاعاتو در اختیار مردم میزارید و حتما این لطف بزدگ از طرف خدا جبران میشه ،ارزوی من رسیدن ب فرد مورد علاقمه تمام تلاشمو میکنم احساس خوبی داشته باشم و بهش فکر کنم امیدوارم ک موفق بشم چون بزدگترین خواسته من از این دنیاس و دیگر هیچ..

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    13:45 2020/10/18

    درود بر شما دوست محترم. شما به هرآنچه که بخواهید می رسید، این رسیدن به دلیل داشتن احساس خوب و اشتیاق سوزان میسر خواهد بود. قطعا با احساسی که دارید به خواسته های خود می رسید. با آرزوی موفقیت

  24. ‌‌ گفته؛
   14:51 2020/11/02

   سلام
   من فقط یه آرزو دارم اینکه دندانپزشک بشم و بتونم یک موسسه با بهترین امکانات بسازم و کودکان بد سرپرست و بی سرپرست رو بیارم و به بهترین شکل موجود ازشون مواڟبت کنم.?
   و اینکه کسی که اینو میخونه تمام ارزوهاش بر اورده بشه:)?

  25. میلاد یوسفی گفته؛
   18:56 2020/12/12

   سلام ابوالفضل جان ممنون از سایت فوق العاده ای که داری.من جایی شنیدم نوشتن آرزو ها و هرروز خوندنشون در رسیدن به اونها ها تاثیر زیادی داره.این مسئله صحت داره؟ ممنون.

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    17:16 2020/12/20

    درود بر شما. بله وقتی که هدفهایتان را می نویسید و هر روز آن ها را مرور می کنید در ذهنتان دوباره مرور می شود و ناخودآگاه برای رسیدن به آنها تلاش می کنید و در نهایت به آنها می رسید.

  26. فاطمه بسکابادی گفته؛
   01:54 2020/12/21

   من خیلی آرزو ها دارم که دوست دارم به انها برسم

  27. فاطمه بسکابادی گفته؛
   01:56 2020/12/21

   من خیلی آرزو ها دارم که دوست دارم به انها برسم من دوست دارم همه به آرزو هاشون برسن

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    18:39 2020/12/21

    وقتی از اعماق وجود خواسته ای داشته باشی و برای تلاش کنی قطعا به اون خواسته می رسی.

  28. کوروش گفته؛
   10:49 2020/12/26

   سلام استاد ابوالفضل عذر خواهم یک سوال داشتم ، همین که ما به خواسته ی خود فکر کنیم و احساس خود را بهش خوب نگه داریم کافیست ؟

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    11:25 2020/12/26

    درود بر شما دوست محترم. قانون جذب یک قانون بسیار ساده و قدرتمند است. اما در عین سادگی بسیار حساس است. اینکه احساس شما نسبت به خواسته های تان چگونه باشد بسیار مهم است. اگر دوست دارید این قانون را درست یاد بگیرید و از آن برای رسیدن به خواسته هایتان استفاده کنید پیشنهاد می کنم در قسمت محصولات و دوره ها، دوره بی نظیر استادی جذب را تهیه کنید. در دوره استادی جذب تکنیک های رسیدن به ثروت و روابط عالی و سلامتی را به صورت کامل گفته ایم.

    • کوروش گفته؛
     14:12 2020/12/26

     خیلی خیلی ممنونم که پاسخگویح ما هستین واقعا ممنونم ، من سه ساله می‌خوام پی اس فور بخرم ولی بهش نمی‌رسم امیدوارم این کار جواب بده ، باز هم ممنون

  29. ناراحت گفته؛
   18:24 2020/12/29

   من هیچوقت به آرزوم نمیرسم
   چون اصلا دست من نیست
   آرزوم اینه که مشهد زندگی کنم

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    21:58 2020/12/29

    بله درست می گید. چون باور دارید دست شما نیست پس همینطوره که فکر می کنید.

  30. سنا مرادیان گفته؛
   21:41 2021/01/03

   سلام من خیلی دوست دارم به آرزویم برسم ولی واقعا پولش رو نداریم ونمی توانیم به آرزویم برسم

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    08:47 2021/01/05

    درود برشما. یکی از موضوعاتی که من همیشه تاکید کردم اینه که جمله من نمی تونم ناتوانی را در افراد القاء می کنه. اصلا لزومی نداره به خودمون تأکید کنیم که من نمی تونم. لطفا با این ذهنیت به موضوع نگاه کنید که شما توانایی انجام هرکاری را دارید به شرطی که بخواهید و برای انجام دادنش تلاش کنید. همه آدما می تونن پولدار و ثروتمند شوند به شرطی که برای پولدار شدن تلاش کنند. شما هم می تونید

  31. الناز گفته؛
   15:56 2021/01/25

   سلام آقای قراخانلو، من یه کسیو دوستدارم که میدونم هیچوقت بهش نمی‌رسم…چیکارکنم لطفا راهنماییم کنی حاضرم براش هرکاری بکنم ولی میدونم این آرزو برآورده نمیشه…. درضمن ممنون از مطالب خوبتون

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    07:59 2021/01/26

    درود بر شما دوست گرامی. شما قبل از اینکه به آرزوهاتون فکر کنید مشغول فکر کردن به نرسیدن به آرزوهاتون هستید و این به معنی اینه که خودتون دوست ندارید به خواسته هاتون برسید. دوست عزیز شما با زبان خودتون می گید که می دونم نمی تونم به اون شخصی که دوست دارم برسم و حاضرم براش هرکاری کنم و راهنمایی کنید که چه کاری انجام بدم؟! قبل از فکر کردن به نرسیدن به خواسته ها لطفا به رسیدن فکر کنید تا بتونید به خواسته هاتون برسید. موفق باشید

    • فرزاد گفته؛
     09:09 2021/02/06

     سلام خدمت شما من یه چند سالی هست آرزو دارم یک پی اس فور داشته باشم ولی هنوز به آرزویم نرسیده ام چی کار کنم ممنون از سایت خوبتون

     • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
      16:35 2021/02/06

      دوست خوبم سلام. همینکه تصور کنی خواسته ات را داری و با احساس داشتنش زندگی کنی و در ذهنت تصویرسازی کنی قطعا روزی فرا می رسد که آن را داشته باشی. بزرگترین اختراعات بشر برای اولین بار در ذهن افراد ایجاد شدند و سپس در زندگی افراد پدیدار شدند. پس تصویرسازی ذهنی کمکت می کنه که بتونی خالق آرزوهات باشی.

      • فرزاد گفته؛
       22:07 2021/02/06

       خیلی ممنونم بابت راهنمایی تون متشکرم و خیلی ممنون از شما و سایت خوبتون

      • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
       22:40 2021/02/07

       موفق باشید

  32. محمدعلی گفته؛
   23:12 2021/03/31

   سلام، ممنون از مطالب خوبتون
   من یک سوال دارم
   اینکه وقتی ما آرزو و تجسم کنیم مطمئن هستیم که بهش می رسیم
   و این مثل این میمونه که ما از قبل می دونیم قراره چی بشه
   آیا این زندگی رو بی مزه نمی کنه؟ (البته تجربه ای که من از قانون جزب داشتم اینجوری نبود و فقط سواله)
   ممنون میشم اگه جوابمو بدین
   با سپاس فراوان

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    16:27 2021/04/03

    سلام بر شما. نه اینطوری نیست. هیچ موقع نمی تونیم پیش بینی بکنیم که قراره چه اتفاقی بیافته. چون راه را نمی دانیم و می دونیم که آرزویی داریم و قراره به اون آرزو برسیم. زیبایی ندانستن راه در اینه که واقعا نمی دونیم از چه راهی قراره به خواسته هامون برسیم. از قبل هم نمی دونیم قراره چه اتفاقی بیافته. گاهی اوقات ما رنگ زرد و قرمز می خواهیم اما سبز گیرمون میاد و این یعنی اینکه ما جوهره ارتعاشاتمون رو جذب می کنیم نه خود ارتعاشات رو. درک این موضوع خیلی مهمه. با آرزوی موفقیت

  33. مریم دشتیان گفته؛
   10:27 2021/07/12

   سایت شما بسیار عالیست.
   انشالله پیروز و موفق باشید .

   دریا دریا تشکر

   • ابوالفضل قراخانلو گفته؛
    15:36 2021/07/19

    سلام بر شما. متشکرم. موفق باشید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  لینک کوتاه: