0

ان ال پی چیست؟

ان ال پی به شما کمک می‌کند، خودتان و ذهنتان را بهتر بشناسید. ان ال پی از سه کلمه برنامه‌ریزی عصبی زبانی گرفته شده است. پیام ان ال پی این است که ذهن انسان قابل برنامه‌ریزی است. ذهن ناخودآگاه انسان مانند یک کامپیوتر قدرتمند است، که از ۴ ماهگی دوران جنینی تشکیل شده و شروع به برنامه‌ریزی می‌شود

ان.ال.پی چیست؟

باورها و برنامه‌های ذهنی پدر و مادر و بستگان و آشنایان و کسانی که ارتباط نزدیکی با افراد دارند روی برنامه‌ریزی ذهن آنها اثر می‌گذارند. به همین دلیل است که باورها و برنامه‌های ذهنی افراد تقریبا شبیه والدین شان است. 

اگر شما باورهای مخربی دارید، اگر عادت‌هایی دارید که شما را آزار می‌دهند، اگر عصبانی می‌شوید، اگر خاطرات گذشته‌تان شما را

آزار می‌دهد و اگر الآن می‌توانید و یا نمی‌توانید احساسات خود را کنترل و مدیریت کنید، به دلیل برنامه‌هایی است که از قبل در

ذهن‌تان شکل گرفته‌اند.

به طور کلی اگر امروز به گونه‌ای خاص رفتار و احساس می‌کنید و به گونه‌ای منحصر به فرد زندگی می کنید به این دلیل است که

شما در شرایط منحصر به فرد با باورهای منحصر به فرد پرورش یافته اید. می‌توان به جرأت گفت هر انسانی منحصر به فرد است و

دنیای منحصر به فردی دارد.

ان ال پی چگونه به ساخته شدن زندگی‌تان کمک می‌کند؟

ان ال پی با تکنیک‌های خود به شما کمک می‌کند تا زندگی‌تان را آنطور که دوست دارید بسازید. با یادگیری دانش ان ال پی از قدرت

ذهنتان آگاه شده و از آن به صورت کاملا اختیاری و آگاهانه برای ایجاد تغییرات مفید و کاربردی در زندگی‌تان استفاده می‌کنید.  

ان ال پی چه تغییراتی را در ذهنتان ایجاد خواهد کرد؟ 

آموزش رایگان ان ال پی  را چگونه دریافت می‌کنید؟

دوره آموزش رایگان ان ال پی دارای ۷ فایل تصویری و ۷ فایل صوتی است که شما را با مفهوم و تکنیک‌های مهم و کاربردی دانش ان ال پی  آشنا می‌کند.

شما پس از ثبت‌نام در دوره‌ی آموزش رایگان ان ال پی ۷ فایل تصویری و ۷ فایل صوتی را به صورت زمان‌بندی شده و مرتب در ایمیل خود دریافت خواهید کرد. کافی است نام و ایمیل خود را جای خواسته شده وارد کرده و دکمه دانلود را بزنید. 

برای دریافت فایلهای رایگان، نام و ایمیل خود را وارد کنید و سپس دکمه دانلود را بزنید

 • دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP

  3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها

  120
 • آموزش رایگان ان ال پی برای چه افرادی مفید است؟

  شما و همه کسانی که در دوره رایگان ان ال پی ثبت‌نام کرده‌اند دانش ان ال پی را به صورت استاندارد آموزش خواهید دید.

  آموزش رایگان ان ال پی برای افرادی مفید است که دوست دارند زندگی‌شان را در راستای اهداف خود بنا کنند.

  ان ال پی برای شما که دوست دارید زندگی‌تان را به صورت مثبت تغییر دهید، مفید و کاربردی است و همچنین به شما کمک می‌کند که با ایجاد تغییر در خود و دنیای خود، به دیگران هم کمک کنید که زندگی‌شان را تغییر دهند. 

  آیا انجام تمرین‌های دوره ان ال پی مهم است؟

  اگر در دوره‌ی رایگان آموزش ان ال پی شرکت کنید ولی تمرین‌های گفته شده را انجام ندهید این دوره را از دست داده‌اید و با کسی که در این دوره شرکت نکرده است تفاوتی نخواهید داشت.

   لطفا تمرین‌های خواسته شده را به درستی انجام دهید تا دانش ان ال پی را به صورت استاندارد و درست بیاموزید و این دانش را در زندگی خود به کار ببرید. 

  در دوره رایگان ان ال پی چه مواردی را می آموزید؟

  ۱- تاریخچه‌ ان ال پی 

  در اوایل دهه‌ی هفتاد میلادی دو نفر از اساتید دانشگاه سانتاکروز کالیفرنیا به نام‌های ریچارد بندلر و جان گریندر، روی افرادی مطالعه می‌کردند که توانایی عجیبی در برقراری ارتباط مؤثر با دیگر افراد داشتند و می‌توانستند روی آنها تأثیر بگذارند.

  این افراد توانایی‌ها و مهارت‌های خاصی داشتند و با نفوذی که روی ذهن دیگران داشتند، به اهدافی که داشتند می‌رسیدند.

  از جمله‌ی این افراد می‌توان به میلتون اریکسون، ویرجینیا ساتیر، فریتز پرلز، گریگوری باتسون و افراد موفق دیگری اشاره کرد. 

  ریچارد بندلر و جان گریندر با مطالعه رفتارها و حالات این افراد و الگوبرداری از این افراد موفق توانستند به دلیل توانایی این افراد برای موفقیت همه جانبه آنها پی ببرند. 

   

  بندلر و گریندر این الگوها را روی افراد عادی پیاده‌سازی کردند و با تعجب دیدند که اگر افراد عادی هم از این الگوها استفاده کنند می‌توانند مانند آن افراد موفق، در زندگی و کسب و کارشان به موفقیت‌های بزرگی برسند. 

  ۲- برقراری ارتباط مؤثر با دیگران

  اگر به شما اطمینان بدهیم که می‌توانید از کسانی که درخواستی دارید به راحتی درخواست کنید و آنها هم به درخواست‌های شما بدون هیچ بهانه‌ای پاسخ مثبت می‌دهند چه احساسی خواهید داشت؟

  بیشتر افراد نمی‌توانند به راحتی درخواست کنند و یا اگر به نحوی درخواستی هم بکنند آنها به درخواست‌شان پاسخ مثبت نمی‌دهند. گاهی اوقات ترس از شنیدن پاسخ منفی، خود به تنهایی باعث می‌شود که افراد درخواست نکنند. 

  شما که در این دوره شرکت کرده‌اید نگران نباشید،  دانشی را با شما به اشتراک می‌گذاریم که در آن با تکنیک‌های برقراری ارتباط مؤثر آشنا می‌شوید به طوریکه می‌توانید با کسانی که دلتان می‌خواهد ارتباط مؤثری برقرار کرده و روی آنها تأثیر بگذارید.

  اگر بتوانید با افراد دیگر ارتباط مؤثر برقرار کنید می‌توانید به راحتی از آنها درخواست کنید. آنها نیز با توجه به ارتباط مؤثری که برقرار کرده‌اید به درخواست‌های شما پاسخ مثبت خواهند داد.

  ۳- مهارت تشخیص حالات و احساسات از روی خطوط چهره ( کالیبراسیون در ان ال پی )

  فرض کنید، شما این مهارت را دارید که از روی خطوط چهره و حرکت چشم‌های مخاطبان خود، از حالات و احساسات درونی آنها باخبر شوید، این مهارت چه مزیتی خواهد داشت و به شما در برقراری ارتباط مؤثر چه کمکی خواهد کرد؟

  شما با داشتن این مهارت، دیگر با حرفها و رفتارهای نادرست خود دوستان و عزیزان‌تان را ناراحت و آزرده نخواهید کرد. شما بلافاصله با نگاه کردن به چهره و حرکت چشمان دوستان‌تان متوجه خواهید شد که کدام رفتار و صحبت‌های شما، آنها را خوشحال و یا ناراحت می‌کند.

  در این صورت می‌توانید در رفتار‌ها و صحبت‌های خود تجدید نظر کرده و حرف‌ها و رفتارهایی داشته باشید که مخاطب خود را ناراحت و آزرده نکنید. بلکه با رفتارهای خود باعث برقراری ارتباط مؤثر شده و روی ذهن آن‌ها اثر بگذارید. 

  ارتباط مؤثر چه کمکی به شما می‌کند؟

  این مهارت چقدر می‌تواند به شما کمک کند و شما را در مسیر موفقیت‌تان پیش ببرد؟ شاید شما هم جزء افرادی هستید که حرف‌هایی می‌زنید یا رفتارهایی دارید که ناخواسته باعث رنجش دوستان و عزیزانتان می‌شوید.

  اگر این مهارت را داشته باشید خواهید دانست که چه موقع و با چه رفتارهایی دوستان شما از شما رنجیده می‌شوند و با انعطاف‌پذیری خود رفتارها و احساسات‌تان را تغییر می دهید تا اثرگذارتر باشید. 

  ۴- شناخت ذهن ناخودآگاه عجیبی که دارید

  بیشتر افراد از وجود ذهن خارق‌العاده‌ای که دارند اطلاعی ندارند و فکر می‌کنند ذهن انسان فقط همانی است که با آن با دنیای اطراف در ارتباط هستند. آنها نمی‌دانند که در پس این ذهن خودآگاه، بخش دیگری از ذهن وجود دارد که بسیار قدرتمند‌تر است.

  این بخش از ذهن‌تان، ذهن ناخودآگاه نام دارد. ما در این دوره‌ی آموزشی، شما را با این بخش از ذهن‌تان آشنا می‌کنیم تا قدرت فوق‌العاده آن را بشناسید. علاوه بر شناخت ذهن ناخودآگاه می‌توانید از توانایی های ذهنتان در حل مسائل‌تان استفاه کنید.

  ۵- قدرت تلقین

  دکتر امیل کوئه پزشک و روان شناس فرانسوی بود که قوانین تلقین را پایه‌گذاری و بیان کرد. شما در دوره‌ی آموزش رایگان ان ال پی با قوانین تلقین که توسط این پزشک فرانسوی بیان شد آشنا می‌شوید.

  دکتر امیل کوئه در راه اثبات قدرت تلقین زحمات زیادی کشید و در نهایت برای تلقین سه قانون را بیان کرد که شما در این دوره با آنها آشنا می‌شوید.

  آشنایی با قوانین تلقین باعث می‌شود که شما به قدرت تلقین پی برده و زندگی خود را با تلقین‌ها و جملات تأکیدی مثبت غنی‌تر کنید. تلقین‌ها هم توسط ذهن ناخودآگاه انسان قدرت می‌گیرند و باعث نیرومند شدن انسان می‌گردند.

  ۶- تصاویر ذهنی

   همانطور که گفتیم ذهن ناخودآگاه شما قابل برنامه‌ریزی و برنامه‌ریزی مجدد است و زبان برنامه‌ریزی ذهن ناخودآگاه‌تان تصاویر ذهنی هستند. هر تصویری که در ذهنتان می‌سازید، ذهن شما را برنامه‌ریزی می‌کند.

  پس چقدر توانمند‌تر خواهید شد اگر با انواع تصاویر ذهنی و نحوه تغییرات این تصاویر آشنا شوید. در دوره‌ی آموزش رایگان ان ال پی شما با انواع تصاویر ذهنی آشنا شده و روش‌های ایجاد تغییرات روی تصاویر ذهنی را می‌آموزید.

  دانش ان ال پی الگوها و تکنیک‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آنها ذهن‌تان را برای رسیدن به موفقیت و آنچه می‌خواهید برنامه‌ریزی و برنامه‌ریزی مجدد کنید.

  تصاویر ذهنی افراد به شکل‌گیری افکار و احساسات آنها می‌انجامد. شما بعد از شرکت در دوره و آموزش رایگان ان ال پی می‌توانید روی کیفیت‌های فرعی این تصاویر کار کنید و افکار و احساسات و در نتیجه رفتارهای خود را مدیریت کنید.

  ۷- تکنیک های ان ال پی

  اگر ذهنتان را بشناسید ولی تکنیک‌های مدیریت آن را ندانید کار چندان مفیدی نمی‌توانید انجام دهید. در دوره‌ی رایگان ان ال پی مهم‌ترین تکنیک‌ها و الگوهای ان ال پی را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

  دانش ان ال پی به شما  می‌آموزد تا به راحتی تغییرات مثبت و مفیدی را در خود ایجاد کنید. ان ال پی تکنیک‌های زیادی دارد.

  بیشتر این تکنیک‌ها از انسان‌های موفق و اثرگذار الگوبرداری شده‌اند. شما هم می‌توانید از این الگوها و تکنیک‌ها استفاده کنید و زندگی خود را آن‌طور که دوست دارید بسازید. 

  اختیار زندگی‌تان در دستان شماست. می‌توانید آن را با بی توجهی خراب کنید و یا اینکه دانش مدیریت ذهن را بیاموزید و ذهن و در نهایت زندگی‌تان را به دلخواه خود تغییر دهید.

  اگر کسی توانسته باشد ذهن خود را طوری مدیریت کند که به اهداف بزرگ خود برسد، با توجه به شباهت سیستم عصبی و ذهن همه‌ی انسان‌ها، شما هم می‌توانید در آن شرایط همان کار را انجام بدهید و زندگی‌تان را به دلخواه خود مدیریت کنید. 

  شما هم می‌توانید هرکار و یا رفتاری را که دوست دارید انجام دهید، کافی است تا نحوه انجام دادن آن کار  و یا رفتار را بیاموزید.

  همین الآن نام و ایمیل خود را وارد کنید و فایل‌های دوره را در ایمیل خود دریافت کنید

 • دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP

  3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها

  120
 • در این دوره به چه موضوعاتی بیشتر پرداخته می‌شود؟

  شما در دوره‌ی آموزش رایگان ان ال پی این دانش را با بالاترین کیفیت یادمی‌گیرید. ان ال پی به شما کمک می‌کند تا ذهن خود را بیشتر بشناسید و بتوانید آن را اداره کنید.

  با یادگیری ان ال پی می‌توانید به راحتی به اهدافی که سالهاست به دلیل عدم باور به دستیابی به آنها, از آن اهداف دست کشیده‌اید برسید. 

  ما در دوره‌ی آموزش رایگان ان ال پی مهارت‌های شناخت ذهن‌تان و الگوها و تکنیک‌های مدیریت آن را با شما به اشتراک می‌گذاریم. 

  ذهن انسان شبیه کامپیوتر است، همانطور که نرم‌افزارهای مطلوب می‌توانند روی کامپیوتر نصب شوند به همان صورت هم نرم‌افزارهای مخرب می‌توانند روی آن نصب شوند.

  ذهن انسان هم می‌تواند به وسیله افکار و احساسات بد و مخرب آلوده گردد. دانش ان ال پی این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید افکار و احساسات خوبی را در ذهنتان پرورش دهید و از افکار و احساسات بد و مخرب دور بمانید. 

  دانش ان ال پی به شما کمک می‌کند تا به صورت خلاق و پرمایه هدف‌های خود را تعیین کرده  و با عمل به برنامه‌ها و دستورالعمل‌های آن به آنچه می خواهید برسید

  برخی از سوالاتی که با شرکت کردن در این دوره پاسخ آنها را خواهید گرفت:

  ۱- ذهن چیست و چند بخش دارد؟

  ۲٫ آیا شما هم فکر میکنید که قدرت ذهنی لازم را برای انجام برخی از کارها ندارید؟

  ۳- آیا فکر می کنید که نمی توانید خوب یاد بگیرید و بیاموزید؟ 

  ۴- تلقین چیست و چه کسی اولین بار به قدرت تلقین پی برد؟

  ۴- ان.ال.پی چیست؟ و چگونه می‌توان با استفاده از تکنیک‌های آن زندگی خود را آنگونه که دوست داریم تغییر دهیم؟

  در دوره رایگان به بسیاری از سؤالات شما پاسخ داده می‌شود و بیشتر ابهاماتی که در ذهن‌تان است برطرف می‌شوند

  اگر شما هم دوست دارید تا فیلم‌ها و فایل‌های دوره آموزشی رایگان و غیر‌حضوری ان ال پی را دریافت کنید

  نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید تا فایل‌های دوره بلافاصله به ایمیل‌تان ارسال گردد

 • دوره کاملاً رایگان و کاربردی آموزش NLP

  3 ساعت فیلم آموزشی رایگان به همراه فایل صوتی آن ها

  120