ان ال پی و قانون جذب

دسته بندی :موفقیت 30 آوریل 2022 net-paydar 2478

قانون جذب چیست؟

قانون جذب مثل قانون جاذبه زمین عمل می‌کند با این تفاوت که قانون جاذبه زمین همه چیز را به سمت خود می‌کشد ولی قانون جذب موارد خوب را به سمت احساسات خوب و موارد بد را به سمت احساسات بد جذب می‌کند. در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم قانون جذب چیست؟ و ان ال پی چگونه می‌تواند در استفاده از قانون جذب به شما کمک کند.

قانون جذب مانند آهنربا است و می‌تواند موارد خوب و خواسته‌های خوب را به سمت احساسات خوب و موارد بد و ناخواسته‌ها را به سمت احساسات بد جذب کند.

بسیاری از مردم نمی دانند قانون جذب چیست؟ و چگونه می‌توان از قانون جذب برای رسیدن به خواسته‌های خود استفاده کرد.

اگر بخواهیم به ساده‌ترین شکل بگوییم که قانون جذب چیست؟ باید بگوییم قانون جذب قانونی است که بیان می‌کند هر چیزی مشابه خود را جذب می‌کند. این شعر مولوی بیانگر آن است که قانون جذب چگونه کار می‌کند؟

خوب خوبی را کند جذب این بدان طیبات و طیبین بر وی بخوان

در جهان هر چیز چیزی جذب کرد گرم گرمی را کشید و سرد و سرد

قسم باطل باطلان را می‌کشند باقیان از باقیان هم سرخوشند

ناریان مر ناریان را جاذبند نوریان هم نوریان را طالبند

چشم چون بستی تو را جان کند نیست چشم را از نور روزن صبر نیست

چشم چون بستی تو را تاسه گرفت نور چشم از نور روزن کی شکفت

این شعر مولوی به سادگی نشان می‌دهد که قانون جذب انسان‌های بد را به سمت انسان‌های بد می‌کشاند و انسان‌های خوب هم یکدیگر را جذب می‌کنند.

مولوی در این شعر بیان می‌کند که خوبی‌ها به سمت خوبی‌ها و بدی‌ها هم به سمت بدی‌ها جذب می‌شوند.

چه کسانی می‌توانند از قانون جذب استفاده کنند؟

همه مردم این جهان آگاهانه و یا ناآگاهانه از قانون جذب استفاده می‌کنند. کسانی که این قانون را می‌شناسند و از معجزات آن آگاهی دارند به راحتی به هرآنچه دوست دارند می‌رسند. در این میان افرادی هم از این قانون اطلاعی ندارند ولی به صورت ناآگاهانه از این قانون استفاده می‌کنند.

بیشتر دانشمندان و افرادی که شاید به نوعی اسم آنها را شنیده باشید، می‌دانستند که قانون جذب چیست؟ و آگاهی داشتند که چگونه از این قانون جهانی برای رسیدن به خواسته‌های خود استفاده کنند.

بدون شک این قانون جهانی مختص افراد خاصی نیست و همه می‌توانند از این قانون استفاده کنند. این قانون بین مردم تفاوت قائل نمی‌شود. همه مردم می‌توانند از این قانون قدرتمند استفاده کنند و به هرآنچه دوست دارند برسند.

قانون جذب چگونه کار می‌کند؟

قانون جذب با احساسات ما سروکار دارد. قانون جذب می‌گوید که افکار ما امواجی را تولید می‌کنند و این امواج در جهان پراکنده می‌شوند. افکار ما احساسات ما را تولید می‌کنند.

در اصل این احساسات ما هستند که باعث جذب هم نوع خود به سمت ما می‌شوند. اگر افکار خوبی در ذهن شما شکل بگیرند، این افکار احساسات خوبی را در شما را شکل می‌دهند.

احساسات شما فرکانس هایی را به جهان ارسال می‌کنند و این فرکانس‌ها طبق قانون جذب موارد هم فرکانس را به سمت شما جذب می‌کنند.

با این توضیحات الآن شما از قانون جذب آگاهی دارید و می‌دانید که قانون جذب چیست؟ هم اکنون می‌توانید این قانون جهانی را به کار بگیرید و به هرآنچه دوست دارید برسید.

طبق قانون جذب امواج افکار شما اگر ادامه دار باشند به کائنات این پیام را ارسال می‌کنند که من مانند این فرکانس را دوست دارم. مثلا اگر احساس شما احساس بدی باشد مواردی مثل همان فرکانس را به سمت شما جذب می‌کنند.

قانون جذب با فرکانس‌های فکری شما کار دارد و به این کاری ندارد که شما آن موارد را دوست دارید یا نه.

فرکانس‌های فکری شما هرآنچه باشد شما مانند آن را جذب خواهید کرد. جهان بسیار هوشمند است. جهانی که در آن زندگی می‌کنیم مانند یک ذهن هوشمند است و این ذهن شماست که با این ذهن هوشمند ارتباط برقرار می کند و خواسته اش را مطرح می‌کند.

برای اینکه از عملکرد ذهن اطلاع داشته باشید مقاله قدرت ذهن ناخودآگاه را مطالعه کنید

اگر افکار شما تداوم داشته باشند این افکار احساساتی را در شما ایجاد کرده‌اند که به جهان این پیام را می رسانند که چیزی مانند خودمان را می‌خواهیم.

جهان طبق قانونی که دارد چیزی مانند آن احساسات را به شما برمی‌گرداند و به اینکه شما این موارد را دوست دارید یا نه؟ توجهی ندارد. جهان مانند غول چراغ جادو می‌گوید گوش به فرمانم سرورم. دقیقا همینگونه است که میگوید دستور بده تا انجام بدهم سرورم.

مراحل استفاده از قانون جذب

قانون جذب سه مرحله دارد که با توجه به این سه مرحله می‌توانید روی افکار خود تمرکز کنید و به مواردی که دوست دارید برسید.

1- درخواست

2- باور

3- دریافت

اولین مرحله استفاده از قانون جذب درخواست از جهان است. اولین قدم این است که بدانید چه می خواهید. این جهان با زبان خودش با ما حرف می‌زند.

ما هم با زبان افکار و احساسات با این جهان حرف می‌زنیم. لازم است افکار خود را پالایش کنیم. با دانستن این قانون پرورش افکار نامطلوب را در ذهن خود متوقف می‌کنید و افکار و احساسات نیروبخش را در ذهن خود پرورش می‌دهید.

شما با افکار و احساسات خود از این جهان درخواست می‌کنید. شما قبلا هم از این قانون استفاده کرده‌اید. با این تفاوت که شما قبلا به صورت ناآگاهانه از این قانون استفاده کرده‌اید و اکنون می‌دانید که قانون جذب چیست؟ و شما می‌توانید از این قدرت برای رسیدن به هرآنچه که دوست دارید استفاده کنید.

شما چه از وجود قانون جذب باخبر باشید چه اطلاعی نداشته باشید در هر صورت از این قانون استفاده می‌کنید. چون دائما در حال تولید افکار و احساسات هستید.

فقط زمانی که در خواب هستید فکر نمی‌کنید. البته در خواب هم که باشید از این قانون استفاده می کنید. زیرا ذهن شما به آخرین فکری که داشته‌اید ادامه خواهد داد. پس بهتر است در زمانی که به خواب می‌روید به فکر موفقیت باشید و احساسات خوبی تولید کنید.

همانطور که گفتیم افکار شما و در نتیجه احساسات شما فرکانس‌هایی تولید می‌کنند که این فرکانس ها به جهان ارسال می‌شوند و خواسته‌های شما را می‌سازند. شما با افکار و احساسات خود از این جهان درخواست می‌کنید.

من وقتی که به این مرحله از قانون جذب می‌رسم یاد مثلی معروف می‌افتم که می‌گوید: کودک تا گریه نکند به معنی این است که خواسته‌ای ندارد.

کودکی که گرسنه نباشد و به چیزی نیاز نداشته باشد، گریه نمی‌کند و چیزی را درخواست نمی‌کند. مادرش هم با این گمان که او به چیزی نیاز ندارد او را رها کرده و به دنبال کار خود می‌رود.

جهان هم مانند این مادر عمل می‌کند. شما تا زمانی که از این جهان درخواست نکنید، جهان از نیازهای شما با خبر نخواهد شد. پس برای استفاده از قانون جذب اولین گام درخواست کردن است.

بسیاری از مردم در همین درخواست کردن گیر می‌کنند و نمی‌دانند که چگونه که درخواست کنند.

چرا بیشتر مردم نمی‌توانند از قانون جذب استفاده کنند؟

شاید تا به اینجا سؤالی برای شما پیش آمده باشد. شاید بپرسید اگر قانون جذب به این سادگی است پس چرا همه مردم نمی‌توانند از این قانون به نفع خود استفاده کنند؟

در جواب این سؤال باید بگوییم که بیشتر مردم روی ناخواسته‌های خود تمرکز می‌کنند. آنها می گویند:

نمی‌خواهم شکست بخورم

نمی‌خواهم آزار ببینم

نمی‌خواهم فقیر باشم

نمی‌خواهم دیر کنم و تأخیر داشته باشم

دلم نمی‌خواهد کفشهایم پاهایم را اذیت کند

دلم نمی‌خواهد دوستم مرا ترک کند

نمی‌خواهم خجالت بکشم

دلم نمی‌خواهد سخنرانیم را خراب کنم

دلم نمی‌خواهد مریض شوم

دلم نمی‌خواهد جر و بحث کنم

و هزاران ناخواسته‌ای که دلشان نمی‌خواهد آنها را داشته باشند. ببشتر مردم روی ناخواسته‌های خود تمرکز می‌کنند و افکار و احساسات مربوط به آن را می‌سازند.

اگر روی ناخواسته‌های خود تمرکز کنید و امواجی با فرکانس‌های ناخواسته را به جهان ارسال کنید، جهان همه را مثبت فرض کرده و شما را به ناخواسته‌هایتان می‌رساند.

قانون جذب اشتباه نمی‌کند

قانون جذب به درستی کار می‌کند و هیچگاه اشتباه نمی‌کند. اگر شما هم مانند بسیاری از افراد به اهداف خود نمی‌رسید و همیشه به شکست‌ها فکر می‌کنید و در پی آن به نتایج ناخواسته می‌رسید، بهتر است کمی با خود خلوت کنید و به این توجه کنید که آیا به خواسته‌های خود فکر می‌کنید یا به ناخواسته‌های خود فکر می‌کنید. اگر به ناخواسته‌های خود فکر می‌کنید، بهتر است افکار غالب خود را به سمت خواسته‌های خود ببرید.

برای اینکه بدانید قانون جذب چیست؟ و از آن در راه رسیدن به اهداف خود استفاده کنید لازم است به خواسته‌های خود فکر کنید نه به ناخواسته‌هایتان.

قانون جذب به اینکه شما به چه چیزی علاقمند هستید کاری ندارد. قانون جهان به فکر و احساس غالب شما کار دارد و به آن پاسخ می‌دهد.

دومین مرحله استفاده از قانون جذب باور افراد است. اگر درخواست کنید و باور نداشته باشید که به خواسته خود می‌رسید قانون جذب نمی‌تواند به شما کمک کند.

یکی دیگر از دلایل نرسیدن افراد به خواسته‌هایشان باور نداشتن رسیدن به آنها است. آنها درخواست می‌کنند ولی باور رسیدن به خواسته خود را ندارند.

باور یکی از مهمترین موضوعاتی است که می‌تواند در زندگی انسان به او کمک کند. باورهای شما نرم افزارهای ذهن شما هستند. اگر باور نداشته باشید که به خواسته خود می‌رسید قانون جذب به درخواست شما پاسخ نخواهد داد. اینکه تا چه حد به رسیدن به خواسته خود باور دارید به همان اندازه هم رسیدن به خواسته خود را سرعت می‌بخشید.

شما باید به گونه‌ای عمل کنید که انگار همین الآن به خواسته خود رسیده‌اید. اگر پول می‌خواهید باید باور کنید که همین الآن همان مقدار پول را در اختیار دارید.

احساس پول داشتن بسیار مهم است. باید احساس شما به گونه‌ای باشد که همین الآن به همان مقدار پولی که درخواست کرده‌اید رسیده‌اید.

اگر درخواست شما رسیدن به فلان هدف است، باید احساس شما طوری باشد که انگار همین الآن به آن هدف رسیده‌اید. اگر دوست دارید خانه‌ای را بخرید، باید احساس کنید که در آن خانه زندگی می کنید.

اگر خواسته شما خریدن اتومبیلی خاص می‌باشد لازم است همین الآن این احساس را داشته باشید که سوار آن اتومبیل شده‌اید و مشغول رانندگی با آن اتومبیل هستید.

همان طور که قبلا هم گفتیم این احساسات شما هستند که قانون جذب به آنها پاسخ می‌دهد نه افکار شما.

اگر فکر شما دائما این باشد که اتومبیلی را می‌خرید ولی احساس شما احساس خوبی نباشد، به معنی این است که شما باور ندارید آن اتومبیل را می‌خرید. در این صورت قانون جذب می‌گوید در خدمتم سرورم و به آن احساس شما پاسخ خواهد داد.

چگونه باور خود را تغییر دهیم؟

برای اینکه بتوانید روی باورهای خود کار کنید تکنیک‌های مختلفی وجود دارد. استفاده از کلمات تأکیدی می‌تواند در تغییر باورها به شما کمک کند.

راه دیگر تغییر باورها استفاده از تکنیک تغییر باورها با دانش ان ال پی است. باورهای شما سال‌های طولانی در ذهن شما نقش بسته‌اند. اکنون نیاز به کمی زمان دارید تا این باورها را تغییر دهید.

پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه در مورد باورهای مخرب و باورهای نیروبخش اطلاعات خوبی را به دست آورید مقاله باور چیست؟ را مطالعه کنید. برای مطالعه این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید.

باور چیست؟

سومین مرحله استفاده از قانون جذب مرحله دریافت است. شما پس از اینکه درخواست کردید و به این باور رسیدید که به خواسته خود می‌رسید و احساس رسیدن به خواسته خود را در ذهنتان ساختید به مرحله نهایی قانون جذب می‌رسید.

در این مرحله قدرت قانون جذب در خدمت شماست و به شما می‌گوید در خدمتم سرورم و خواسته شما را با سرعتبرآورده می‌کند.

شاید بپرسید که چه مدتی طول می‌کشد که به خواسته خود برسید؟ در پاسخ به این سؤال لازم است بگوییم به هراندازه که احساس شما قدرتمند باشد به همان نسبت هم دستیابی به خواسته شما سریعتر خواهد شد.

اگر باور شما این باشد که همین الآن به خواسته خود رسیده‌اید، جهان هم به این باور شما پاسخ می‌دهد و به خواسته شما را فراهم می‌کند.

ولی اگر درخواست خود را مطرح کنید و در ذهن خود به اینکه به آن خواسته می‌رسید باور نداشته باشید احتمال اینکه به آن خواسته برسید بسیار پایین خواهید بود.

پس یکی از مهمترین موضوعاتی که باید به آنها دقت کنید باورهای شما است. همانطور که گفتیم باورهای شما برنامه‌های ذهنی شما هستند و اگر برنامه ذهنی شما این باشد که به آن خواسته برسید، حتما این کار انجام خواهد شد.

و برعکس اگر برنامه ذهنی شما این باشد که به خواسته خود نرسید، باز هم جهان در پاسخ به این باور شما می‌گوید در خدمتم سرورم و شما به ناخواسته خود می‌رسید.

رابطه قانون جذب و ان ال پی

قانون جذب یک قانون جهانی است و بدون توجه به اینکه شما چه کسی هستید؟ و چه هویتی دارید؟ به درخواست‌های شما پاسخ می‌دهد و موظف است به درخواست‌های شما پاسخ دهد. خواسته شما هرچه باشد قانون جذب آن را برآورده می‌کند.

موضوعی که در این جا مطرح است و قانون جذب به آن بسیار حساس است موضوع احساس است. قانون جذب به احساس غالب شما کار دارد.

اگر شما درخواستی دارید و احساستان در مورد خواسته تان احساس خوبی نیست، قانون جذب به احساس شما پاسخ می‌دهد و سعی می‌کند احساس شما را بدتر کند چون فکر می‌کند که شما آن احساس را دوست دارید.

قانون جذب به این توجه می‌کند که احساس شما چگونه است. احساس شما هرچه باشد قانون جذب تلاش می‌کند آن احساس را در شما افزایش دهد.

مسأله این است که بیشتر مردم درخواست می‌کنند، اما نمی‌توانند احساس خود را مدیریت کنند. با توجه به اینکه قانون جذب با احساس کار دارد، ان ال پی می‌تواند در مدیریت احساسات افراد به آنها کمک کند.

ان ال پی تکنیک‌ها و الگوهایی برای مدیریت احساسات ارائه می‌دهد و شما می‌توانید با یادگیری دانش ان ال پی احساس خود را مدیریت کنید. اگر درخواست کنید و سپس در برابر آن درخواست احساستان را بهبود بدهید، و باور کنید که به خواسته خود رسیده‌اید در این شرایط دیگر نگران برآورده نشدن درخواست خود نخواهید بود.

زیرا قانون جذب اشتباه نمی‌کند و زمان و مکان هم نمی‌شناسد و بلافاصله خواسته شما را برآورده می‌کند. اینکه بتوانید احساس خود را مدیریت کنید و باور کنید که به خواسته خود رسیده‌اید می‌توانید به سرعت رسیدن به خواسته خود بیافزایید.

این یک قانون است و جهان در برابر قانونی که دارد اشتباه و یا خلافی نخواهد کرد.

تکنیک‌های ان ال پی به شما کمک می‌کنند که بتوانید به خواسته خود برسید. از تکنیک‌های تغییر احساسات و تغییر باورها می‌توانید در این راه کمک بگیرید. ان ال پی به شما کمک می‌کند که در سریع‌ترین زمان ممکن به خواسته خود برسید.

با یادگیری دانش ان ال پی ابزارهای رسیدن به خواسته خود را در اختیار خواهید داشت و مجهز شدن به ابزارهای ان ال پی تغییر و تحول زندگی را برای شما بسیار آسان می‌کند.

برای یادگیری دانش ان ال پی پبشنهاد می‌کنیم در دوره رایگان آموزش ان ال پی شرکت کنید. برای شرکت در این دوره کاملا رایگان و غیرحضوری این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

نتیجه:

در این مقاله به سؤال قانون جذب چیست؟ پاسخ دادیم. قانون جذب هیچگاه اشتباه نمی‌کند و بین افراد تفاوتی قائل نیست. در نظر قانون جذب تفاوتی بین انسان‌ها وجود ندارد و هر کس درخواستی کند و روی درخواست خود پافشاری کند، او را به خواسته خود می‌ساند.

یک انسان فقیر به همان اندازه می‌تواند درخواست کند که یک انسان ثروتمند درخواست می‌کند. پس تفاوتی ندارد که درخواست شما تا چه اندازه بزرگ یا کوچک باشد.

اگر به این نکته توجه کنید دیگر درخواست‌های کوچکی نخواهید کرد. شما می‌توانید بدون هیچ محدودیتی به درخواست‌های بزرگتری داشته باشید.

برای جهان تفاوتی ندارد که یک میلیون تومان به شما بدهد یا یک میلیارد تومان. متأسفانه بیشتر افراد با توجه به باورهای محدودکننده خود درخواست‌های کوچکی می‌کنند و باز هم باور ندارند که به آن خواسته می‌رسند.

تا وقتی باورهای افراد مشکل داشته باشد، آنها نمی‌توانند به خواسته‌های خود برسند. اینکه تا چه حد باورهای افراد قدرتمند باشد، آنها سریعتر و آسان‌تر به خواسته‌های خود می‌رسند.

پس این جهان در پاسخ به درخواست‌های افراد هیچ اشتباهی نمی‌کند و بسته به باورهای آنها پاسخ خواهد داد. این یکی از کلیدی‌ترین نکات استفاده از قانون جذب می‌باشد که لازم است به آن توجه داشته باشید.

اگر تا الآن در دوره کاملا رایگان و غیرحضوری آموزش ان ال پی شرکت نکرده اید همین الآن برای دریافت فیلم‌ها و فایل‌های صوتی این دوره آموزش ان ال پی نام و نام‌خانوادگی و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید.

[do_widget id=custom_html-3]

قانون جذب چگونه کار می کند؟

شناخت قانون جذب

در مقاله قانون جذب چیست؟ در مورد قانون جذب به صورت مفصل صحبت کردیم. در این مقاله قصد داریم در مورد اینکه قانون جذب چگونه کار می کند؟ صحبت کنیم.

چرا مقاله قانون جذب چیست؟ را مطالعه نمی کنید

همانطور که می دانید قانون جذب تنها قانون حاکم بر جهان است. شما چه بخواهید، چه نخواهید از این قانون بزرگ جهان استفاده می کنید. پس برای اینکه بتوانید از آن به صورت آگاهانه استفاده کنید بهتر است بدانید که قانون جذب چگونه کار می کند؟

شما یک انسان هستید. تفاوت انسان و حیوان در احساس اوست. انسان احساس دارد و حیوان فاقد احساس و عاطفه است. انسان یک لحظه هم بدون احساس توانایی زندگی ندارد. احساسات انسان از افکار او سرچشمه می گیرند.

انسان تا زمانی که نفس می کشد احساس می کند. او حتی یک لحظه نمی تواند احساسات خود را متوقف کند. شما نمی توانید غمگین باشید و همزمان احساس شادی کنید. اگر غمگین نباشید یا شاد هستید و یا احساسی مشابه آن دارید.

نمی توانید هیچ احساسی نداشته باشید. یا احساس شادی می کنید یا اینکه شاد نیستید و احساس دیگری دارید و احساسات شما همیشه و در همه لحظات زندگی با شما هستند. شما هیچگاه نمی توانید بدون احساس زندگی کنید.

قانون جذب چگونه کار می کند؟

انسان به هرآنچه فکر کند و به افکارش در مورد آن موضوع فکر کند همان را به زندگی اش دعوت می کند. تصور کنید شما احساس خوبی دارید. این احساس حاصل افکار شماست. افکار شما احساسات شما را می سازند.

اگر احساستان خوب است، به این معنی است که شما در حال فکر به یک موضوعی هستید که آن را دوست دارید. شما به یک موضوع مطلوب فکر می کنید و در نتیجه احساس خوب در شما ساخته می شود.

همه آنچه که در این جهان است با فرکانس خاصی در حال ارتعاش است. افکار و احساسات انسان هم در حال ارتعاش هستند. شاید پیش خود فکر کرده اید که فکر شما در ذهن شماست و کسی از آن باخبر نیست.

هر چند که فکر شما متعلق به شماست اما با یک فرکانس خاص در حال ارتعاش است. این ارتعاش به بیرون ذهن شما ساطع خواهد شد. طبق قانون جذب هر فرکانسی، موارد و اشیاء هم فرکانس خود را جذب می کند.

افکار شما می توانند مثبت یا منفی باشند. افکار منفی احساسات منفی و افکار مثبت احساسات مثبت و خوبی را می سازند.

احساسات خوب یا بد هرکدام با فرکانس مثبت یا منفی در حال ارتعاش هستند و طبعا طبق قانون جذب موارد و اشیاء هم فرکانس خود را به سوی شما جذب می کنند.

احساسات خوب و احساسات بد

همانطور که گفتیم احساسات انسان ممکن است خوب یا بد باشند. تمام احساسات خوب و مثبت ناشی از عشق هستند. یعنی عشق احساسات خوب را می سازد و احساسات بد از فقدان عشق ناشی می شوند.

شما هر چقدر احساس خوب و مثبتی داشته باشید مانند زمانی که احساس مسرت و شادی می کنید، عشق بیشتری از خودتان ساطع می کنید و هراندازه عشق بیشتری ارائه دهید، عشق بیشتری هم دریافت می کنید.

هراندازه احساس بدتری داشته باشید، مانند زمانی که احساس سرخوردگی و بدبختی می کنید، منفی گرایی بیشتری از خودتان ساطع می کنید و هر قدر منفی گرایی بیشتری ساطع کنید، منفی گرایی بیشتری در زندگی تان نصیب شما می شود.

برخی از احساسات مثبت و احساسات منفی در زیر آورده شده اند.

احساسات خوب:

عشق، شکرگزاری، لذت، اشتیاق، هیجان، شور و شوق، رضایت، امید

احساسات بد:

بی حوصلگی، آزردگی، سرخوردگی، دلواپسی، خرده گیری، عصبانیت، نفرت،حسادت، عذاب وجدان، ناامیدی، ترس

این ها احساساتی هستند که هرکدام فرکانسی دارند و به محض اینکه در ذهنتان این احساسات را بسازید با این فرکانس شروع به ارتعاش می کنند و این ارتعاشات به کائنات ساطع می شوند و هم نوع خود را به سمت شما جذب می کنند.

به همین دلیل است که شادی، شادی می آفریند و غم و غصه، غم و غصه های بیشتری را به دنبال دارد. اگر شما با قوانین جهان آشنا باشید، می توانید به راحتی بر احساسات خود مدیریت داشته باشید.

احساسات شما بازتابی است از آنچه ارسال می کنید

هر احساسی ساطع کنید به سوی شما بازمی گردد. چگونگی احساس شما نسبت به هر موردی در زندگی تان مانند پول، سلامتی، حرفه و شغل، روابط شما، بازتابی از ارتعاشی است که از خودتان ساطع می کنید.

وقتی که در مورد روابط خوب فکر می کنید، احساسات شما هرآنچه را در مورد پول از خودتان ساطع کنید، به شما منعکس می کند.

پس می توانید به راحتی خواسته خود را در مورد روابط خوب به این جهان ارسال کنید آن هم با توجه و احساس خوب. به همین صورت در مورد پول و شغل و حرفه تان عمل می کنید.

اگر در مورد پول فکر می کنید و حالتان خوب نیست به این معنی است که شما فرکانس هایی را ارسال می کنید که نشان می دهد شما در مورد پول افکار خوبی ندارید و کائنات با این افکاری که دارید، متوجه می شود که پول را دوست ندارید .

زندگی شما اتفاقی نیست. زندگی شما واکنشی است که کائنات به افکار و احساسات شما نشان می دهد.

این جهان مانند کوهی است که صداهای شما را منعکس می کند

زندگی شما بر اساس چگونگی احساس شما ساخته می شود. همه آنچه که در زندگی به آنها نیاز دارید در اختیار شما قرار می گیرند به شرط آنکه آنها را بخواهید. خواستن آنها با هم فرکانش شدن با آنها امکان پذیر است.

یعنی اگر با آنها هم فرکانس نشوید محال است که آنها را دریافت کنید. تصور کنید که دوست دارید اتومبیل فلان مدل را داشته باشید. آن اتومبیل آماده است که به شما تعلق بگیرد. کافی است فرکانس آن را به کائنات ارسال کنید.

ارسال فرکانس های مداوم و پشت سر هم باعث می شود که دیر یا زود آن اتومبیل یا مشابه آن به سمت شما جذب شود.

شما آن را دریافت خواهید کرد یا در مسیری قرار می گیرید که آن را دریافت کنید.

شما این اتومبیل را به این دلیل می خواهید که احساس شما را خوب می کند. این احساس خوب باعث جذب آن اتومبیل می شود.

با دریافت آن دوباره احساس شما بهتر می شود و در نهایت یک زنجیره احساس خوب ساخته شده و باعث جذب چیزهایی خواهد شد که شما آن ها را دوست دارید.

این قانون در مورد موارد منفی هم صادق است. یعنی احساس بد باعث جذب موارد منفی شده و احساسات بدی را در شما می سازد. احساسات بد موارد بد را جذب کرده و احساس شما دوباره بد می شود.

این کار شما را در یک چرخه باطل می اندازد. انسان ها در مورد زندگی عادی خود هم اینگونه عمل می کنند. آنها به زندگی عادی خود توجه می کنند و ارتعاشات آنها را به کائنات ارسال می کنند.

ارسال ارتعاشات موارد روزمره باعث جذب همان هایی که در زندگی عادی تجربه می کنند می شود. در نتیجه مردم در یک چرخه باطل قرار می‌گیرند. مانند همستری که روی چرخ قرار می گیرد و فکر می‌کند که مسیری طولانی را پیموده است. در صورتی که روی چرخ حرکت باطلی کرده‌اند.

شما هم اگر دوست دارید زندگی‌تان متنوع باشد بهترین کار این است که از نحوه کار کردن قانون جذب باخبر باشید و بدانید که قانون جذب چگونه کار می‌ کند؟

برای تغییر شرایط زندگی تان کشمکش نکنید

گاهی اوقات برای رسیدن به هدف خاصی تلاش می کنیم و علی رغم تلاشی که می کنیم به آن هدف نمی رسیم. شاید شما هم چنین تجربیاتی داشته باشید.

اگر باوجود تلاشی که می کنید به موفقیت نمی رسید در پی دلایل بیرونی نباشید. در بیشتر اوقات احساسات و باورهای انسان هستند که باعث ایجاد مسأله می شوند.

باورهای شماست که شما را به موفقیت می رساند و اگر باور نداشته باشید که موفق می شوید هرچقدر هم تلاش کنید به موفقیت نخواهید رسید.

چرا مقاله باور موفقیت را مطالعه نمی کنید

برای رسیدن به هدفتان دو نوع تلاش لازم دارید

  • تلاش فیزیکی

  • تلاش ذهنی

اگر تلاش فیزیکی و جسمی داشته باشید ولی باورتان این باشد که به هدفتان نمی رسید، چطور انتظار دارید به موفقیت برسید؟ هرگز بدون اینکه باور داشته باشید موفق می شوید موفق نخواهید شد.

باورهای شما شما را برای رسیدن و یا عدم رسیدن به هدف خاصی برنامه ریزی می کنند. پس برای اینکه به هدف برسید و موفقیت را تجربه کنید باید روی باورهای خود کار کنید.

پس اگر احساس کردید که هرچقدر هم که تلاش می کنید ولی به هدفتان نمی رسید شاید به این دلیل باشد که باورهای شما مشکل دارد.

اگر فکر می کنید که باورهای مخربی دارید بهتر است باورهای خود را بررسی کنید و باور مخرب را شناسایی و آن را تغییر دهید.

برای شناسایی و تغییر باورهای مخرب می توانید از ان ال پی کمک بگیرید.

اکنون می دانید که قانون جذب چگونه کار می کند؟ می توانید توسط ارسال فرکانس ها و ارتعاشاتی که مربوط به خواسته تان است از این جهان درخواست کنید. درخواست کردن خود اولین قدم برای رسیدن به خواسته تان است. درخواست کردن از این جهان بسیار ساده است.

برای ارسال فرکانس های مربوط به خواسته تان لازم است که به آن خواسته توجه کنید. توجه کردن به خواسته مانند این است که از روی لیست آرزوها، خواسته خود را انتخاب کنید و آن را درخواست کنید.

چگونه به خواسته خود توجه کنیم؟

برای اینکه به خواسته خود توجه کنید می توانید در مورد آن با دیگران صحبت کنید، آن را در ذهن خود تجسم کنید، دائما آن را در ذهن خود مرور کنید یا همیشه به فکر خواسته خود باشید.

اجازه بدهید مثالی بزنم. تصور کنید شما اتومبیل رؤیایی خود را می خواهید. تصویری از اتومبیلی که خواسته تان است تهیه کنید.

آن را روی تخته آرزوهای خود نصب کنید. هر روز به آن تصویر نگاه کنید و خود را مانند کسی که همین الآن آن اتومبیل را در اختیار دارد ببینید. لازم نیست تصویر خود را سوار به آن اتومبیل ببینید.

شما باید تصویر را طوری تجسم کنید که همین الآن سوار بر آن اتومبیل هستید. چرم داخل اتومبیل را لمس کنید. بوی تازگی اتومبیل را احساس کنید. به داخل اتومبیل تان نگاه کنید. دستان را به فرمان اتومبیل بچسبانید و آن را لمس کنید. تصور کنید که روی صندلی اتومبیل نشسته اید و در حال رانندگی هستید.

لذت مسافرت با اتومبیل تان را احساس کنید. در لحظه ای که سوار اتومبیل تان هستید از خودتان عشق ساطع کنید. به این جهان عشق بفرستید. شما می دانید که قانون جذب چگونه کار می کند؟ به همین دلیل لازم است که همان کارهایی را که لازم است انجام دهید.

هرشخصی را دید که سوار اتومبیل رؤیایی شما سوار است به او عشق بفرستید. در ذهنتان به او فکر کنید که چقدر لایق سوار شدن بر اتومبیل رؤیایی شماست.

اگر این کارها را انجام دهید آنگاه از کائنات درخواست می کنید که اتومبیلی که دوست دارید را به شما بدهد. مطمئن باشید که به خواسته تان می رسید.

 

net-paydar

We have found an easier way to communicate with our users : Subscribe to channel

Be sure to read the following:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه: