0

اگر بدانید که رسیدن به آرزوهایتان بسیار آسان است، چه کاری انجام می‌دهید؟

 

 

حتی اگر به یکی از سؤالات بالا پاسخ مثبت داده‌اید، این دوره برای شما تهیه شده است. پیشنهاد می کنیم کمی وقت گذاشته و ادامه مطلب را بخوانید.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که علی‌رغم تلاش‌های خود نتوانسته‌اید کاری را به درستی انجام دهید. یا برعکس زمان‌هایی بوده که با تلاش اندکی توانسته‌اید کارهای بسیار بزرگی را انجام دهید. به نظر شما چرا اینگونه عمل کرده‌اید؟ چرا گاهی اوقات با تلاش‌های کم به نتایج باورنکردنی می‌رسید و گاهی اوقات هرچقدر هم تلاش می‌کنید به هدفتان نمی‌رسید؟

شاید فکر کنید که همه اهداف ما از طریق تلاش‌های جسمی و فیزیکی قابل دسترش می‌شوند. اما نکته مهمی وجود دارد که بیشتر افراد از آن نکته بی‌اطلاع هستند.

نکته اصلی این است که اگر دوست دارید به خواسته خود برسید تنها تلاش جسمی کافی نیست، این تلاش جسمی شما نیست که شما را به اهدافتان می‌رساند. تلاش جسمی درصد بسیار کمی را برای رسیدن به خواسته‌هایتان را شامل می‌شود. تلاش ذهنی مهمترین و بزرگترین نقش را در رسیدن به خواسته‌هایتان بازی می‌کند.

اگر می‌بینید که بعضی از افراد به راحتی به خواسته‌های خود می‌رسند به این دلیل است که آنها به یک راز پی برده‌اند. رازی که می‌تواند زندگی‌تان را به طور شگفت‌انگیزی تغییر دهد.

شما هم در این دوره با این راز بزرگ آشنا شده و با قدرت درون خود توانایی ساختن زندگی دلخواهتان را به دست می‌آورید.

زندگی من چگونه تغییر کرد؟

در سال ۱۳۸۴ مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه گرفتم و  در سال ۱۳۸۷ سراغ زندگی خود رفتم. تا آن زمان فکر می‌کردم که اگر بتوانم مدرک تحصیلی بگیرم، حتما زندگی خوبی را تجربه خواهم کرد.

هرچند به همراه همسرم زندگی خوبی داشتیم و در زندگی مشکلی نداشتیم، اما این نوع زندگی، خواسته قلبی من نبود. برای خواستن هرچیزی باید به چالش می‌افتادم. نمی‌توانستم هرآنچه را که دلم می‌خواهد بخرم.

نمی‌توانستم به مسافرت بروم، نمی‌توانستم وقتی که به فروشگاهی رفتم، بدون دغدغه پول، هرآنچه را که می‌خواستم خریداری کنم. داشتن یک خانه بزرگ و یک اتومبیل راحت آرزوهای هر مردی است. اما اینها برای من فقط یک آرزو بود و من با آرزوهای خود بسیار فاصله داشتم.

میان من و اهدافم فاصله‌ها بسیار بود. خدای من این زندگی را دوست نداشتم. زندگی دلخواه من واقعا این نبود.

دوست نداشتم مانند مردمان عادی برای زندگی خودم بجنگم. نمی‌دانستم زندگی جنگ نیست. زندگی زیباتر از آن بود که من فکر می‌کردم.

اما این را به خوبی می‌دانستم که می‌توانم بهتر از این زندگی کنم. اما نمی‌دانستم چگونه؟ برای زندگی خوب تنها دانستن کافی نبود.

خدا را به خاطر داشته‌هایم شکر می‌کردم، اما می‌دانستم جهان سخاوتمندتر از چیزی است که دیگران باور داشتند.

پسرعمویی داشتم که کتابی را به من معرفی کرد. کتاب بسوی کامیابی نوشته آنتونی رابینز. این کتاب را مطالعه کردم. نیروی بی‌کران نام اولین جلد کتاب بسوی کامیابی بود.

در این کتاب آنتونی رابینز از زندگی سخت خود نوشته بود. جوانی که از هیچ به یک دنیا رسیده بود. دنیایی پر از موفقیت و شادی. دنیایی پر از نعمت‌هایی که پایانی ندارد.

اما در دنیای من همه چیز محدود بود. باید به این محدودیت‌ها غلبه می‌کردم.

جلد‌های بعدی سری کتاب‌های بسوی کامیابی را تهیه کردم و آنها را مطالعه کردم. از طریق کتاب‌های آنتونی رابینز با دانش ان ال پی آشنا شدم.

بعدها به این راز پی بردم که توسط قدرت ذهن میشود کارهای بزرگی انجام داد. دانستم که در جهان قانون بزرگی حکم فرما است. فیلم راز را نگاه کردم.

با قانون جذب آشنا شدم. این تنها قانون جهان است. خدا را شکر می‌کنم که جهان را با منظم شکل و دقیق‌ترین قانون آفریده است.

اگر انسانی بخواهد متفاوت زندگی کند همه راه‌ها برایش هموار خواهند شد. من هم خواهان زندگی روتین و یکنواخت نبودم. کم‌کم با راه‌های موفقیت و ساختن زندگی دلخواه آشنا شدم.

من دنبال زندگی متفاوتی بودم و برای خلق زندگی دلخواه خود مسئولیت همه چیز را به عهده گرفتم. به دنبال یادگیری بودم.

پس از یادگیری ان ال پی این قانون جذب بود که باید آن را می‌آموختم. با قانون جذب آشنا شدم و یاد گرفتم که از این قانون طوری استفاده کنم که زندگی دلخواه خود را بسازم.

پس از دستیابی به نتایج بزرگ و باورنکردنی به این باور رسیدم که قانون جهان بدون هیچ اشتباهی کار می‌کند و هر کسی که بخواهد زندگی رؤیایی خود را بسازد باید از قانون جذب به صورت آگاهانه استفاده کند.

برای قانون جذب تفاوتی ندارد که شما چه کسی هستید! از چه نژادی و از چه قومی هستید! هر کسی باشید و در هر جای این جهان بزرگ زندگی کنید، اگر از قانون جذب به درستی استفاده کنید، می‌توانید زندگی خود را به دلخواه خود بسازید.

اگر با قوانین جهان آشنا باشید و طبق این قوانین قدرتمند زندگی کنید محال است که به نتیجه نرسید. من متوجه شدم که رسیدن به موفقیت اتفاقی نیست.

کسانی که به موفقیت رسیده‌اند و زندگی دلخواه خود را ساخته‌اند با قانون جهان آشنا بوده‌اند. آنها با استفاده از قانون بزرگ جهان توانسته‌اند زندگی دلخواه خود را بسازند.

همین الآن تصمیم بگیرید تا با شرکت در این دوره زندگی خود را متحول کنید

چرا باید قانون جذب را یاد بگیریم؟

انسان‌هایی که در این دنیا تأثیرگذار بوده‌اند به نوعی با قانون محکم کائنات یعنی قانون جذب آشنا بوده‌اند.

شما برای اینکه با بزرگترین قانون جهان آشنا شده و از آن برای خلق اهدافتان استفاده کنید لازم است که با این قانون بزرگ آشنا شوید. برای یادگیری قانون جذب باید کارهای زیر را انجام دهید؟

اولین گام

اولین گام مسئولیت‌پذیری است. خود شما خالق زندگی‌تان هستید و با زندگی دلخواه خود فقط به اندازه یک تصمیم فاصله دارید.

همین الآن تصمیم بگیرید که زندگی خود را به دلخواه خود بسازید. شاید مهم‌ترین تصمیم زندگی شما این باشد.

این تصمیم شاید یک تصمیم ساده به نظر بیاید، اما می‌تواند مهم‌ترین تصمیم زندگی‌تان باشد. به یاد داشته باشید که زندگی انسان با یک تصمیم تغییر می‌کند. یک تصمیم ممکن است زندگی انسان را متحول کند.

لازمه تغییر و تحول زندگی‌تان این است که بخواهید. اگر بخواهید می‌توانید.

همین الآن تصمیم بگیرید که زندگی‌تان را متحول کنید. برای تغییر و تحول زندگی‌تان در دوره غیرحضوری استادی جذب شرکت کنید.

چرا خود را لایق آموزش این دوره دیدم؟

من فردی بودم که هیچ امیدی به موفقیت نداشتم. برای رسیدن به موفقیت و اهدافم راه‌های زیادی را امتحان کرده بودم. راه‌هایی که زندگی ام را تا مرز نابودی کشانده بودند. مبالغ زیادی را به دلیل ذهن فقیری که داشتم از دست داده بودم.

از دست دادن این مبالغ به دلیل قدرت مالی ضعیفی که داشتم بسیار سنگین بود. مانند کسی بودم که اگر شکست می‌خورد، همه چیز خود را از دست می‌داد.

اما من شکست را قبول نکردم. در این شرایط اگر فردی، خود را شکست خورده تصور کند، کار تمام است. من قبول نکردم که بازنده میدان باشم.

زندگی را مانند مسابقه نمی‌دیدم. با کسی رقابت نمی‌کردم. خودم بودم و آرزوهایی که داشتم. دوست داشتم در زندگی‌ام آزادی را تجربه کنم. دوست داشتم هرچیزی که دلخواهم بود را بدون هیچ دغدغه مالی بخرم.

من از شکست نترسیدم. با خودم گفتم اگر دیگران توانسته‌اند زندگی‌شان را به دلخواه خود بسازند پس من هم می‌توانم و توانستم.

تصورم از آموزش هزینه نبود. من دنبال یادگیری بودم و آموزش دیدم، در زندگی تجربه کردم.

در این دوره با توجه به آموخته‌های من و تجربیاتی که در زندگی دارم کامل‌ترین دوره قانون جذب می‌باشد. من دانش ان ال پی را آموختم. با ذهن انسان کاملا آشنایی دارم. با نحوه کار ذهن آشنا هستم.

کم‌کم با قانون قدرتمند جهان آشنا شدم. قانونی که می‌تواند با قدرتی که دارد زندگی هر انسانی را که خواهان موفقیت است به دلخواه او بسازد.

علاوه بر آموزش، زندگی من پر است از اتفاقات شگفت‌انگیزی که مانند معجزه باورنکردنی است. به این دلیل که همه چیز را تجربه کردم و به قدرت باورنکردنی ذهن انسان پی‌بردم، با خودم گفتم که اگر بتوانم دیگران را با این قانون آشنا کنم تا آنها هم زندگی دلخواهشان را بسازند، می‌توانم انسانی تأثیرگذار باشم.

انسان‌ها با توجه به ذهن قدرتمندی که دارند، می‌توانند زندگی خود را خلق کنند. اما بسیاری از افراد از قدرت بی‌انتهای ذهنشان آشنا نیستند. انسان‌ها با قدرت ذهنشان زندگی‌شان را می سازند.

پس چه لزومی دارد برای رسیدن به اهدافشان در راه‌های پرپیچ‌و‌خم زندگی اسیر و ناامید شوند. این بود که تصمیم گرفتم افراد دیگر را هم از وجود این قدرت آگاه کنم.

به همین دلیل تصمیم گرفتم دوره استادی جذب را طراحی کردم. دوره استادی جذب دوره‌ای است که از ۹ درس تشکیل شده است.

شما با آموختن هر درس می‌توانید یک گام به موفقیت نزدیکتر شوید. می توانید هر درس را در یک ماه به پایان برسانید یا اینکه وقت بیشتری بگذارید و زودتر وارد درس بعدی بشوید.

انسان پس از نه ماه رشد در بطن مادرش، به این دنیای بزرگ و پررمز و راز قدم می‌گذارد. ما می‌توانیم بار دیگر به این دنیا قدم بگذاریم و زندگی جدیدی را شروع کنیم. این بار آگاهانه‌تر و قدرتمندتر زندگی می‌کنیم و با گام‌هایی محکم‌تر و استوارتر به سمت موفقیت حرکت کنیم.

شما و کسانی که این دوره را برای رشد خود انتخاب کرده‌اند، در حین این دوره به انسانی تبدیل می‌شوید که می‌توانید هر هدفی را در زندگی خود خلق کنید.

شاید اهدافی داشته‌اید که رسیدن به آن را دور از ذهن دیده‌اید، اگر به شما بگویم که می‌توانید به هر هدفی که دارید برسید، اغراق نکرده‌ام. شما می‌توانید با دانستن قانون جهان به همه اهداف خود برسید.

برای تحول زندگی‌تان، همین الآن در این دوره بی نظیر ثبت‌نام کنید.

در این دوره چه توانایی‌هایی کسب می‌کنید؟

این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که شما به محض شرکت در آن و شروع یادگیری، در همان اوایل دوره نتایجی را تجربه می‌کنید. این که این نتایج چقدر بزرگ باشند، بستگی به این دارد که تا چه سطحی از یادگیری رسیده باشید.

در صورتی که با ما همراه باشید و به هرآنچه که در دوره گفته می‌شود عمل کنید و تمرینات دوره را به درستی و به اندازه کافی انجام دهید، در پایان دوره شما استاد قانون جذب خواهید بود.

در صورت عمل به تمرینات و انجام کارهای گفته شده می‌توانید به هرآنچه که دوست دارید برسید و زندگی خود را بر اساس خواسته‌های خود بسازید.

توجه: 

شما به محض شروع دوره آگاهی‌هایی را کسب خواهید کرد که با همین آگاهی‌ها می‌توانید به قدرت درونی خود پی‌برده و از آن به صورت آگاهانه استفاده کنید.

من از استفاده آگاهانه بسیار صحبت می‌کنم. شما تا وقتی که در این دنیا زندگی می‌کنید چه به صورت آگاهانه و چه به صورت ناآگاهانه از قانون جهان پیروی می‌کنید. اما در زمانی که بدانید چه کارهایی را باید انجام دهید تا به خواسته‌های خود برسید، به راحتی می‌توانید، به خواسته‌های خود را برسید.

شما در پایان این دوره به همه تکنیک‌های قانون جذب آگاهی پیدا کرده و به صورت خودکار کارهایی را انجام می‌دهید و یا افکاری را پرورش می‌دهید که شما را به سمت اهدافتان هدایت می‌کنند.

من با شرکت در این دوره چه چیزهایی دریافت می‌کنم

محتویات این دوره در یک نگاه

۱- فیلم‌های این دوره که پس از تهیه هر درس به صورت جداگانه آنها را دریافت می‌کنید.

۲- فایل‌های صوتی درس‌های این دوره که آنها را پس از تهیه به صورت جداگانه دانلود می‌کنید.

۳- جزوه‌های هر درس که پس از تهیه آنها در هر درس، آنها را دانلود می‌کنید.

من دوست دارم که زندگی خود را براساس خواسته‌های خود بسازم

سر فصل‌های این دوره 

در این دوره ما از پایه و از بنیان باورهای شما را می‌سازیم. باورهایی که بتوانند زندگی‌تان به صورت شاهکاری بی‌همتا درآورید.

بسیاری از انسان‌ها خود را به اقیانوش خروشان سرنوشت سپرده‌اند و از اینکه می‌توانند کشتی زندگی خود را هدایت کنند، اطلاعی ندارند.

در این دوره نه ماهه شما سرفصل‌های زیر را آموزش خواهید دید.

یادگیری خودآگاه و ناخودآگاه

قانون جذب چیست؟

ارتعاش و قانون جذب

باورها گذرگاه‌های موفقیت

احساس چراغ راه موفقیت

تجسم خلاق

سؤالات خود را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر پیدا کند

کلید جذب ثروت

مبلغ سرمایه‌گذاری برای شرکت در این دوره چقدر است؟

از زمانی که دانستم مبلغی را که صرف آموزش‌های خودم می‌کنم، هزینه نیست و نوعی سرمایه‌گذاری است، همیشه روی خودم سرمایه‌گذاری می‌کنم.

شرکت در دوره‌های آموزشی سرمایه‌گذاری است. شاید به نظر شما مبلغی را می‌پردازید، اما به یاد داشته باشید که چه چیزی به دست می‌آورید. چه اطلاعاتی به شما داده می‌شود

آیا با دانستن اطلاعاتی که دریافت می‌کنید، نمی‌توانید زندگی‌تان را متحول کنید. دوره آموزشی استادی جذب سرمایه‌گذاری بی‌نظیری است که می‌تواند سود بسیار بیشتری را عایدتان کند. شما با این سرمایه‌گذاری چند صد برابر مبلغ پرداختی خود را کسب خواهید کرد. کافی است بخواهید و شروع کنید.

شما می‌توانید هر درس ماهانه که شامل فیلم‌ها، فایل‌های صوتی به همراه جزوه آن درس است را تنها با مبلغ فقط و فقط ۴۹ هزار تومان دریافت کنید. یادآوری می‌کنیم که شما هر درس را با این مبلغ تهیه می‌کنید و مبلغ کل دوره نیست.

این دوره یک دوره ۹ ماهه است. شما می‌توانید پس از یادگیری و تکمیل هر درس، درس بعدی را تهیه کنید.

یعنی طول این دوره ۹ درس می‌باشد که شما با تهیه هر درس به صورت جداگانه، فایل‌ها و جزوه‌های مربوط به همان درس را دریافت می‌کنید و به مطالعه و انجام تمرین‌های همان ماه می‌پردازید.

همین الآن برای ساختن زندگی دلخواهم سرمایه گذاری می کنم

پس از دوره نه ماهه چه اتفاقی می‌افتد؟

شما از همان شروع دوره استادی جذب، شروع به تغییر می‌کنید. در هر ماه رشد بی‌نظیری خواهید داشت و پس از انجام تمرین و آموزش، موفقیت‌های بزرگتری را به دست خواهید آورد.

پس از نه ماه به همراه رشد و کسب موفقیت‌های بسیاری که در این دوره تجربه می‌کنید شما به جایگاهی خواهید رسید که می‌توانید هرآنچه را که دلخواهتان است به دست آورید.

در این دوره آگاهی‌ها و اطلاعات بی‌نظیری را دریافت می‌کنید که در هیچ دوره دیگری به شما گفته نمی‌شود. تفاوت این دوره با دوره‌های مشابه در این است که در این دوره میزان انگیزه، دانش و تمرین گفته شده متناسب هستند.

شما دیگر نگران کاهش انگیزه، یا کمی دانش و یا تمرین‌های مرتبط نخواهید بود. شما می‌توانید به صورت آگاهانه و اختیاری از قدرت ذهن و فکر خود برای دستیابی به اهداف خود استفاده کنید.

اگر در این دوره شرکت نکنم چه اتفاقی می‌افتد؟ 

اگر در این دوره شرکت نکنید هیچ اتفاقی نمی‌افتد. طبق قانون (۸۰ – ۲۰) ۸۰ درصد افراد جامعه برای ۲۰ درصد باقی مانده کار می‌کنند

می‌توان نتیجه گرفت که آن ۸۰ درصد برای واقعیت بخشیدن به اهداف ۲۰ درصد دیگر تلاش می‌کنند. آن ۸۰ درصد مسئولیت زندگی خود را به عهده نمی‌گیرند.

این افراد با ترس‌های خود در مقابل پیشرفت خود سدی را قرار می‌دهند و خود پشت این سد و در محدوده امن خویش آرام می‌گیرند. موفقیت بهایی دارد و آنها از پرداخت بهای آن خودداری می‌کنند  بهانه‌های زیر سد راه آنها می‌باشد

شما که تا این جا مطالب را به دقت خوانده‌اید مطمئنا جزو ۲۰ درصد افراد برتر جامعه هستید. شما که به دنبال یادگیری هستید مطمئنا اشتیاق سوزانی برای ساختن زندگی دلخواه خود دارید. شما بر ترس‌های خود غلبه کرده و به دنبال خلق آرزوهای خود هستید.

دوره استادی جذب، دوره‌ای بی‌نظیر است که مطمئن هستم از شرکت در آن بسیار بهره خواهید برد. از همین ابتدای دوره تغییر و تحول زندگی را احساس خواهید کرد.

می خواهم در زندگی خود تحول ایجاد کنم و در این دوره شرکت می‌کنم

چگونه در این دوره شرکت کنم؟

این دوره به صورت غیرحضوری است. در این دوره که به صورت نه ماهه برگزار می شود در هر ماه که شما درس‌های آن ماه را تهیه کردید، فلیم‌ها و فایل‌های صوتی و جزوه‌ها را در ایمیل خود دریافت می‌کنید.

برای شرکت در این دوره کافی است که روی لینک‌های تهیه این دوره کلیک کنید و ایمیل خود را وارد کنید و پرداخت را انجام دهید. به محض پرداخت فایل‌های مربوط به ماهی که تهیه کرده‌اید برایتان ایمیل می‌شود.

این دوره در کجا برگزار می‌شود؟

این دور در هر جایی که شما دوست دارید برگزار میشود. در منزل، داخل اتومبیل، موبایل یا هر وسیله دیگری که بتوانید فیلم‌ها یا فایل‌های صوتی را اجرا کنید. شما علاوه بر فیلم‌های دوره، جزوه دوره را نیز دریافت می‌کنید که می‌توانید آنها را مطالعه کنید.

این دوره نیاز به جا و مکان خاصی ندارد و شما می‌توانید در هر جایی که مایل باشید از فیلم‌ها و فایل‌های صوتی این دوره استفاده کنید.

چگونه در این دوره شرکت بکنم؟

شما برای شرکت در این دوره غیرحضوری می‌توانید به دو صورت عمل کنید.

۱- شرکت در دوره به صورت مستقیم در سایت و دانلود فیلم‌ها، فایل صوتی و جزوه‌ها

۲- واریز مبلغ هر درس  به صورت کارت به کارت

روش اول:

شرکت در دوره به صورت مستقیم از طریق سایت (همینجا)

کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه تکمیل اطلاعات وارد شوید. پس از تکمیل مشخصات روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت شوید.

با ورود اطلاعات کارت بانکی، پرداخت تکمیل شده و پس از مدتی وارد سایت شده و لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شوند

همین الان در این دوره شرکت کرده و لینک دانلود را دریافت می کنم

روش دوم:

پرداخت کارت به کارت

همچنین اگر شرایط پرداخت آنلاین را ندارید، می‌توانید  بعد از  پرداخت مبلغ هر کدام از درس‌ها، به یکی از شماره‌های زیر، اطلاعات خود و درس مربوط را با ایمیل info@irannlp.com به ما اطلاع دهید یا با شماره ۰۹۱۲۶۵۵۰۶۳۲ تماس بگیرید

پس از ثبت اطلاعات شما همکاران ما لینک‌های هر کدام از درس‌های تهیه شده را به ایمیل شما ارسال می‌کنند

بانک سپه :

   شماره حساب ۰۲۱۱۳۰۰۵۲۶۱۰۷

      شماره کارت  ۵۸۹۲۱۰۱۰۱۵۲۳۴۱۹۴

به نام ابوالفضل قراخانلو

و

بانک صادرات

شماره حساب   ۰۱۰۱۵۸۷۹۲۵۰۰۴

    شماره کارت    ۶۰۳۷۶۹۱۵۵۳۳۲۲۸۴۳

به نام ابوالفضل قراخانلو

و

بانک ملت

شماره حساب   ۵۳۸۱۷۵۹۶۰۲

شماره کارت    ۶۱۰۴۳۳۷۸۹۳۰۰۷۱۲۸

به نام ابوالفضل قراخانلو

برای ایجاد تحول بزرگ در زندگی‌ام در دوره استادی جذب شرکت می‌کنم

درس اول دوره استادی جذب:          خرید و دانلود 

درس دوم دوره استادی جذب:         خرید و دانلود 

درس سوم دوره استادی جذب:        خرید و دانلود 

درس چهارم دوره استادی جذب:      خرید و دانلود 

درس پنجم دوره استادی جذب:       خرید و دانلود 

درس ششم دوره استادی جذب:     خرید و دانلود 

درس هفتم دوره استادی جذب:      خرید و دانلود 

درس هشتم دوره استادی جذب:     خرید و دانلود