0

لاغری با ان.ال.پی

دسته بندی :برنامه ریزی ذهن 21 سپتامبر 2016 ابوالفضل قراخانلو 29
لاغری با ان.ال.پی

چگونه توسط دانش ان.ال.پی لاغر شویم؟

در عصر حاضر به دلیل کمبود وقت و استرس های وارده روی انسان، بیشتر انسان ها از مسأله ای به نام چاقی رنج می برند. لاغری یکی از آرزوهایی است که بیشتر زنان و مردان می خواهند آن را به دست بیاورند. این افراد برای رسیدن به آرزوهای خود به سمت رژیم های طاغت فرسا پیش می روند و جسم خود را با این رژیم ها زیر فشار قرار می دهند. بعد از گرفتن رژیم های سخت و سنگین آیا موفق می شوند؟ لاغری با ان.ال.پی می تواند راه حل مناسبی برای لاغری افراد چاق باشد.

کسانی که مصمم باشند شاید چند کیلویی از وزن خود را کم کنند، ولی بعد از رها کردن رژیم به وزن اولیه خود برمی گردند. پس باید به این نکته اشاره کنم که دیگر دوران گرفتن رزیم های سخت برای لاغری به سرآمده است و بیشتر افراد از این راه به نتیجه نمی رسند.

پس باید برای لاغری و تناسب اندام در پی راه بهتری باشیم. بهترین راه این است که از ذهن شروع کنیم نه از جسم. رژیم های لاغری به جسم فشار می آورند و در آخر هم بی نتیجه می مانند. ان.ال.پی با ذهن سروکار دارد و برای لاغری انسان ها با برنامه ریزی ذهن کار دارد.

اگر شما هم در گروه افراد چاق هستید و از چاقی خود رنج می برید به این دلیل است که ذهن شما برای چاق بودن برنامه ریزی شده است و برای اینکه لاغر شوید و به تناسب اندام دلخواه خود برسید باید ذهن خود را دوباره برنامه ریزی کنید.

برنامه ریزی مجدد ذهن می تواند طوری انجام شود که شما را به سمت لاغری پیش ببرد. مطمئن باشید با تکنیک هایی که ان.ال.پی در اختیار شما قرار می دهد بدون اینکه رژیم های سختی بگیرید به هدف خود که همان لاغری و تناسب اندام است خواهید رسید.

برای انجام هر کاری باید باور داشته باشید که می توانید آن کار را انجام دهید و اگر باور داشته باشید که نمی توانید لاغر شوید و برای لاغر شدن اقدام کنید، در این صورت هر چقدر هم تلاش  کنید به نتیجه نخواهید رسید. پس گام اول این است که باور کنید که می توانید لاغر شوید و به وزن دلخواه خود برسید.

چرا رژیم های غذایی مؤثر نیستند؟

حرکت در مسیر لاغری با طرز تفکرتان در مورد خودتان و احساسی که نسبت به خودتان دارید آغاز می شود. با افراد زیادی که چاق هستند گفتگو کرده ام، بیشتر آنها به این نکته که در زمانی که استرس دارند و یا غمگین می شوند، پرخوری می کنند، اعتراف می‌کنند.

گاهی اوقات افرادی که چاق هستند و نمی خواهند غذا بخورند به خوردن تنقلات و چیپس و پفک روی می آورند. این یک برنامه ریزی غلط است که این افراد را به سمت چاقی و انباشته شدن توده های چربی پیش می برد.

پس اگر رژیم های سنگین غذایی بگیرید و همچنان در برنامه ذهنی قبلی بمانید و نگرش خود را نسبت به خوراک خود تغییر ندهید شاید چندکیلویی از وزن خود را  کم کنید ولی با وجود برنامه و نگرش قبلی دوباره به همان وزن قبلی برمی گردید.

یادتان باشد وقتی که رژیم های سنگین می گیرید و وزنتان را به یکباره بیست کیلو کاهش می دهید ممکن است بعد از اینکه رژیم را رها کردید وزنتان از مقدار قبلی چندین کیلو بیشتر شود.

محدودیت غذایی برای بدن مضر است

محدودیت شدید غذایی برای بدن مناسب نیست. بدن برای سوخت و ساز به مواد مغذی نیاز دارد و اگر شما رژیم سنگینی می گیرید بدنتان را از مواد مغذی محروم می کنید. اگر رژیم سنگین بگیرید و وزنتان را به سرعت کم کنید، بیشترین وزنی که از دست می‌دهید عضله و استخوان و آب است.

این رژیم ها علاوه بر اینکه به کاهش وزن شما کمک نمی کنند بلکه به بدن شما آسیب هم می زنند. با این رژیم ها استخوان ها و عضله هایتان را تحلیل می برید و توده های چربی همچنان در بدن شما باقی می مانند. و وقتی که رژیم را رها کردید به جای عضله ها و استخوان های تحلیل رفته، دوباره چربی های زیادی انباشته می کنید.

چرا مردم روز به روز چاق تر می شوند؟

دلایل زیادی برای چاقی مردم وجود دارد. یکی از این دلایل زندگی پرمشغله مردم است. مردم دائما در تکاپو تلاش هستند و فشار و استرس مردم افزایش یافته است. همان طور که خودمان در زندگی پرتنش خود دائما به جنگ و گریز فکر می کنیم بدنمان هم به همین شیوه زندگی عادت می کند.

یعنی همیشه در جنگ وگریز است. اگر دائما به جنگ و گریز فکر کنید بدن شما هم گوارش و سوخت و ساز را رها می کند و شروع به ترشح هورمون کورتیزول می کند.

وقتی که دوباره آرامش خود را به دست می آورید این هورمون به شما می گوید که گرسنه هستید. ترشح کورتیزول یعنی خوردن غذای بیشتر و انباشتن چربی بیشتر در بدن. دلیل دیگری که مردم را به سمت چاقی پیش می برد صنعتی شدن زندگی آنهاست.

وجود اتومبیل ها و ماشین های صنعتی باعث می شود که مردم تحرک کمتری داشته باشند. اگر مردم تحرک کمتری داشته باشند به معنی این است که در حال ذخیره انرژی در بدن هستند. این انرژی ها به صورت توده های چربی در اطراف بدن انباشته می شوند.

در گذشته مردم غذاهای سالم و مغذی را با آرامش می خوردند. اینکه مردم چه چیزی و چگونه می خورند نیز به شدت در چاق شدن آنها مؤثر است. افراد عادت کرده اند که غذای ناسالم و آماده را با سرعت و تنش بخورند.

در زندگی صنعتی امروز مردم وقت کافی برای غذا خوردن ندارند. آنها غذای های آماده (فست فود) را با شتاب می خورند. اگر دقت کرده باشید خوردن با عجله باعث می شود که حجم زیادی از غذاهای ناسالم وارد بدن شوند و تبدیل به چربی شده و در اطراف بدن انباشته شوند.

این سبک غذا خوردن باعث می شود که مردم روز به روز چاق تر شوند. انباشته شدن چربی در بدن باعث رسوب آنها در رگهای بدن به خصوص رگهای قلبی شوند. همانطور که می دانید اولین رگی که از رگ اصلی قلب انشعاب می گیرید رگهای کرونری هستند.

این رگها مسئولیت خون رسانی به خود قلب را بر عهده دارند. پمپی که خون و مواد غذایی آن را به عضلات و تمام بدن می رساند خودش برای تپش و ادامه کار به غذا و انرژی احتیاج دارد.

گرفتگی رگهای کرونری به معنی این است که خون و مواد غذایی کافی به عضلات قلب نمی رسد و در نتیجه سکته های قلبی رو به افزایش هستند.

تغییر برنامه های ذهنی برای لاغری

در مطالب قبلی دانستید که رژیم های سنگین غذای علاوه بر اینکه به بدن آسیب می رسانند، باعث چاقی دوباره افراد می شوند. پس چاره چیست؟ چگونه مردم وزنشان را کم کنند؟ لاغری با ان.ال.پی برنامه و سبک جدید زندگی را سر راهتان قرار می دهد تا بتوانید بدون رژیم غذایی و تحمل فشار زیاد وزن اضافه بدنتان را کاهش دهید و سالم تر و با آرامش بیشتر زندگی کنید.

لاغری با ان.ال.پی به شما کمک می کند که ذهنتان را برای سبک جدید زندگی برنامه ریزی کنید. لاغری با ان.ال.پی رژیم های سنگین غذایی را پیشنهاد نمی کند و به شما نمی گوید که غذا نخورید. لاغری با ان.ال.پی به شما می گوید غذای سالم و به اندازه نیاز بخورید.

ان.ال.پی ذهن شما را برای درست خوردن برنامه ریزی می کند. لاغری با ان.ال.پی به شما کمک می‌کند که از غذا خوردن لذت ببرید.

چه چیز هایی نخوریم؟

در عصر حاضر شرکت های تولید مود غذایی دوست دارند که مردم غذاهای ناسالم آنها را بخورند. در حالیکه ان.ال.پی می‌کوشد مردم را از خوردن غذاهای ناسالم و فست فودها بازدارد. لاغری با ان.ال.پی به شما پیشنهاد می کند که آگاه باشید که چه موادی را وارد بدنتان می کنید.

لاغری با ان.ال.پی سفارش می کند به هرگونه مواد غذایی که می خورید دقت داشته باشید. دقت داشته باشید که آگاهانه بخورید و بدانید که چه می خورید.

بیشتر مردم وقتی که به مسافرت و تفریح می روند به سمت غذاهای آماده و ناسالم گرایش پیدا می کنند. آنها حوصله ندارند که غذاهای سالم و پخته شده بخورند. لاغری با ان.ال.پی به شما می گوید که از قانون ۲۰/۸۰ پیروی کنید.

یعنی در ۸۰ درصد مواقع غذای سالم بخورید و ۲۰ درصد زمان های زندگی تان را به خوردن غذاهای آماده بگذرانید. هرچند که اینگونه عمل کردن هم کار عاقلانه ای نیست.

لاغری با ان.ال.پی به شما می گوید که وقت کافی برای خوردن مواد غذایی آماده دارید. بهتر است غذاهای مغذی و سالم مصرف کنید و خوردن مواد غذایی آماده و ناسالم را به زمان دیگری موکول کنید.

چه غذاهایی را نخوریم

۱- مواد غذایی ای که از آرد سفید تهیه می شوند

این مواد غذایی شامل نان سفید، کیک ها، بیسکوییت ها، کلوچه ها و ماکارونی ها، نشاسته ها و انواع مواد غذایی که از آرد بدون سبوس درست شده اند.

۲- قندها

مواد قندی که از قند صنعتی درست شده اند مانند کیک ها، بیسکوییت ها، کلوچه ها، پیتزاها، شیرینی ها، انواع بستنی و انواع مواد  غذایی که دارای قند می باشند.

۳- تنقلات

این گروه از مواد غذایی که بسیار ناسالم هستند شامل هرگونه غذایی که در رستوران ها و فست فودها تهیه می شوند. غذاهای آماده و فوری، چیپس ها، روغن های نباتی و انواع غذاهای سرپایی

۴- مواد غذایی لبنی

این مواد غذایی شامل شیر، ماست، خامه، پنیر، کره و هرگونه مواد غذایی تهیه شده از شیر

۵- کافئین

این مواد غذایی شامل چای سبز، چای سیاه، شکلات ها، قهوه، نوشابه های گازدار، نوشابه های انرژی زا و هرگونه نوشیدنی های کافئین دار

لاغری با ان.ال.پی

چه غذاهایی را بخوریم؟

با شمردن مواد غذایی ای که نباید بخوریم به انواع آنها هم کم نیستند این سؤال پیش می آید که پس چه چیزی می ماند که می توانیم بخوریم؟ مواد غذایی زیادی وجود دارند که برای خوردن و آشامیدن مناسب هستند.

مناسب ترین غذاها، غذاهایی هستند که طبیعی هستند. لاغری با ان.ال.پی به شما پیشنهاد می کند که حتی الامکان از غذاهایی استفاده کنید که طبیعی باشند. غذاهای طبیعی که می توانید آنها را مصرف کنید در چند گروه گنجانده می شوند.

۱- غذاهای گوشتی که شامل گوشت حیوانات حلال گوشت روی زمین می باشند

این دسته از غذاها شامل گوشت و فرآورده های حیواناتی است که به صورت ارگانیک تولید شده اند. گوشت حیواناتی مانند گوسفند و بز و پرندگان حلال گوشت. تخم مرغ و تخم پرندگان هم در گروه این مواد غذایی قرار دارند.

۲- غذاهای گوشتی شامل گوشت حیوانات دریایی هستند

گوشت ماهی ها و حیوانات دریایی شامل این نوع از مواد غذایی می شوند. میگو هم در گروه این مواد غذایی قرار دارد

۳- مواد غذایی طبیعی

سبزیجات و گیاهان خوراکی و میوه ها و هرگونه مواد غذایی ارگانیک جزء این دسته از مواد غذایی می باشند.

۴- نوشیدنی های سالم

آب و دمنوش های گیاهی نوشیدنی های سالمی هستند که می توانید از نوشیدن آنها لذت ببرید. این نوشیدنی ها بدون هرگونه افزودنی های شیمیایی هستند.

لاغر شدن با ان.ال.پی

چگونه ذهن تان را برای لاغر شدن برنامه ریزی کنید

همانطور که می دانید ذهن ناخودآگاه انسان بسیار قوی تر و قدرتمند تر از ذهن خودآگاه انسان است. شما با ذهن خودآگاه خود نمی توانید بر چاقی خود غلبه کنید. خبر خوب این است که انسان می تواند با ذهن خودآگاه خود ذهن ناخودآگاه خود را مدیریت و کنترل کند.

شما می توانید برای انجام هر کاری ذهن ناخودآگاه خود را مدیریت کنید. یکی از این کارها لاغر شدن است. شما قدرت و توانایی این را دارید که ذهن ناخودآگاه خود را برای لاغر شدن برنامه ریزی کنید.

لاغری با ان.ال.پی این امکان را به شما می دهد که از الگوهای ان.ال.پی استفاده کنید و ذهنتان را برای لاغر شدن برنامه ریزی کنید. در این مقاله امکان آن نیست که این الگوها را در اختیار شما قرار دهیم.

خبر خوب این است که در حال تولید محصول ویدئویی لاغری با ان.ال.پی هستیم که تضمین می کنیم با به کاری گیری درست و دقیق دستورات و الگوهای آموزش داده شده در این محصول افراد چاق می توانند وزن خود را به حالت دلخواه خود کاهش دهند.

همانطور که گفتیم لاغر شدن با رژیم گرفتن انجام نمی شود. زیرا بیشتر افراد برای همیشه رژیم نمی گیرند. بیشتر افراد پس از مدتی رژیم را رها می کنند و به رژیم غذایی عادی خود برمی گردند. این برگشت چه بسا باعث افزایش وزن به مقداری بیشتر از وزن قبل هم منجر می شود.

بهترین راه این است که افراد ذهن خود را برای لاغر شدن برنامه ریزی کنند. ما به زودی این امکان را برای شما فراهم می کنیم که از الگوهای ان.ال.پی برای برنامه ریزی ذهن خود استفاده کنید و به وزن دلخواه خود برسید. منتظر این محصول ویدئویی بی نظیر باشید.

پیشنهاد عالی

در آخر پیشنهاد می کنیم اگر در دوره رایگان و غیرحضوری آموزش ان.ال.پی شرکت نکرده اید همین الآن در این دوره کاملا رایگان و کاربردی شرکت نمایید. برای شرکت در این دوره روی لینک زیر کلیک کنید.

 • ثبت نام در دوره رایگان آموزش ان.ال.پی

 • ابوالفضل قراخانلو

  من ابوالفضل قراخانلو هستم. مدرس و مربی ان ال پی، کوچ کسب و کار از آکادمی بین المللی کوچینگ، مدرس و مربی مهارت‌های رسیدن به موفقیت، نویسنده کتاب تئوری تغییر، نویسنده بیش از 80 مقاله در مورد مهارت‌های رسیدن به موفقیت، هدفگذاری، مهارت‌های ارتباطی و مدیر وبسایت ایران ان ال پی

  We have found an easier way to communicate with our users : Subscribe to channel

  Be sure to read the following:

  قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  لینک کوتاه: