درباره ما

من ابوالفضل قراخانلو هستم و همیشه به این فکر بودم که چطور می شه عده کمی از افراد می تونن اونطوری که دلشون می خواد زندگی کنن و بیشتر افراد نمی تونن به آرزوها و خواسته هاشون برسن.

کمی فکر کردم و در نهایت تصمیم گرفتم مانند خیلی از مردم نباشم! به این فکر کردم که چرا از بین اینهمه انسانی که توو این دنیا زندگی کردن و این جهان را ترک کردن فقط تعداد انگشت شماری را می شناسیم و توو این جهان اثرگذار بودن. چرا فقط تعداد کمی از انسان ها هستند که اسمی ازشون باقی مونده و تونستند توو این جهان کاری اثرگذار بکنند.

افرادی مثل انیشتین، ادیسون، سقراط، افلاطون، زکریای رازی، نیوتون و … تونستن توو این جهان موندگار بشن و بیش از ۸۰ میلیارد نفر اومدن توو این دنیا و رفتن و انگار نه انگار که کسی اومده و کسی رفته. به راستی نمی خواستم اینطوری زندگی کنم و مانند اون ۸۰ میلیارد نفر باشم. بنابراین بعد از کلی فکر کردن تصمیم گرفتن برم دنبال یادگیری و متفاوت تر از بقیه مردم باشم.

با یک سرچ ساده توو گولگ وارد سایتی شدم که در این سایت مهارت های سخنوری و سخنرانی را آموزش می دادند من می دونستم برای موفقیت باید بتونم خوب حرف بزنم، باید بتونم با دیگران ارتباطات خوبی برقرار کنم. تصمیم گرفتم در دوره بلندمدتی که اون زمان در سایت مورد نظر برگزار می شد شرکت کنم. حقیقتش یه اتوموبیل ۲۰۶ داشتم و مجبور شدم اونو بفروشم و برای یادگیری مهارت هایی که گفتم هزینه کنم. الآن از تصمیمی که اون موقع گرفتم بسیار خوشحالم. چون با یادگیری و سرمایه گذاری روی خودم تونستم فردی باشم که کمک می کنم مردمانی که خواهان موفقیت هستند مهارت هایی را یادبگیرند که زندگی هاشون رو پربارتر و قوی تر کنند و طوری زندگی کنند که دلشون می خواد. همینکه بتونم کمک کنم دوستان و مخاطبانم زندگی قشنگ تری را تجربه کنند برام یه افتخار بزرگه و به خودم می بالم که بیهوده در این دنیا زندگی نمی کنم. هدفی دارم و برای رسیدن به اون هدف بزرگ تلاش می کنم. بله این رسالت ماست که ما را به بزرگترین درجات انسانیت هدایت می کنه و بهتون پیشنهاد می کنم کاری را انجام بدید که دلتون می خواد و طوری زندگی کنید که آرزو دارید.